Nintendo powaliło 20 USD z Switch Pro Kontrola ler na cybernetyczny poniedziałek

Startseite » Nintendo powaliło 20 USD z Switch Pro Kontrola ler na cybernetyczny poniedziałek
11. czerwca 2024
4 minutes
21

By Jhonny Gamer

Jeśli czekałeś, aby uzyskać transakcję cybernetyczną w poniedziałek na przełączniku Kontrola w USA dzisiaj, twoje oczekiwanie może w końcu się skończyć! Nintendo USA powaliło 20 USD z Switch Pro Kontrola ler na cybernetyczny poniedziałek. Ale musisz być szybki, ponieważ ta oferta jest ważna tylko dziś.

Nie jest to często Nintendo zniżka na swoje produkty, więc ta oferta jest zdecydowanie warta wciągnięcia przed końcem dnia. Chociaż może to nie być dyskontowana para Joy-Con, Switch Pro Control Ler jest w rzeczywistości o wiele bardziej wygodny do trzymania i grania w gry.

Oferta jest również dostępna tylko na dziś w różnych sklepach z wybranymi amerykańskimi sklepami, w tym Walmart, Best Buy, Target, Gamestop i Amazon. Cena detaliczna wynosi zwykle 69 USD.99, więc oszczędzasz przyzwoite 29 procent.

Jeśli próbujesz znaleźć Switch Control LER oferuje w Wielkiej Brytanii, nasze przydatne oferty na czarny piątek przełączników Przewodnik jest najlepszym miejscem do znalezienia najnowszych ofert w Wielkiej Brytanii. Mamy również przewodnik dla dzisiejszych ofert na temat strony trzeciej A Power A Kontrola Lers dla Nintendo Switch. Wszystkie linki są wymienione poniżej.Przełącznik bezprzewodowy Pro Kontrola Ler dzieli wszystkie te same wspaniałe cechy, co para Joy-Con, w tym ruch Control S, HD Rumble i amiibo-funkcjonalność, z dodatkowym bonusem wygodnych uchwytów i ergonomicznego projektu. Możesz grać w swoje ulubione gry na dłużej, nie otrzymując skurczów ręcznych i ułatwia granie w gry w stylu bojowym, takie jak Super Smash Bros. Ostateczny i Legenda Zelda: Skyward miecz lub oddech dzikiego.

Ma również całkiem przyzwoitą żywotność baterii, a jeśli zdarzy się, że zacznij zacząć ładować, nie musi być gra. Po prostu wpadnij w kabel Charge, a nadal możesz grać w swoje ulubione gry w trybie zadokowanym lub nieudanym.

Ale po co się tam zatrzymać? Możesz dodać o wiele więcej do swojego arsenału Switch, zwłaszcza kart SD w celu uzyskania dodatkowego przechowywania. W tej chwili w Amazon zaoszczędzisz przyzwoitą 25 USD na a Sandisk 400 GB Ultra microsdxc UHS-I Karta pamięci, czyniąc to tylko 44 USD.99. Aby uzyskać jeszcze więcej najlepszych ofert na akcesoria, podążaj za naszym poręcznym przewodnikiem gier.

A jeśli szukasz nowych gier do dodania do biblioteki Switch, czy szukasz legendy Zelda, Super Mario lub Pokémon Tytuł, dodajemy również coraz więcej ofert gry Switch w tym przewodniku. Będziemy również aktualizować tę stronę z jeszcze większą liczbą ofert akcesoriów, takich jak rabaty na pary Joy-Con, Nintendo Switch Online Członkostwo i więcej.

Jeśli myślisz o odebraniu nowego Switch Lite, standardowego przełącznika, a nawet nowego przełącznika OLED, możesz sprawdzić, jakie oferty są dostępne w naszych ofertach Cyber Monday Switch przewodnik. Istnieje kilka niesamowitych ofert, które szybko spadają na konsolę Nintendo Switch, w tym pakiety i upewniamy się, że zawieramy oferty USA i Wielkiej Brytanii.

Na poszukiwaniu gier i zniżek akcesoriów na inne konsole? Omówimy Cię z najlepszymi ofertami na PS5, PS4 i Xbox też, więc przejdź dalej, aby zobaczyć, jakie okazje możesz znaleźć. I nie martw się gracze na PC, nie zapomnieliśmy o tobie, ludzie z Digital Foundry niekończące się listy najlepszych ofert gier komputerowych w ten czarny piątek.

Liczba dostępnych w tym roku transakcji była zadziwiająca i tak szybko, jak jedna znika kolejna. Nie przegap! Śledź galaretki Świergot Aby uzyskać więcej natychmiastowych aktualizacji, a także wszystkie najlepsze oferty dotyczące gier, technologii i innych z całej sieci.

How do you rate Nintendo powaliło 20 USD z Switch Pro Kontrola ler na cybernetyczny poniedziałek ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *