Nintendo Switch 2 Data premiery teraz Q1 2025 – Raporty

Startseite » Nintendo Switch 2 Data premiery teraz Q1 2025 – Raporty
3. lipca 2024
3 minutes
8

By Jhonny Gamer

Aktualizacja 8.45:00 Wielka Brytania: Źródła Eurogamer mogą teraz potwierdzić wcześniejsze raporty, że przełącznik 2, kiedyś przeznaczony do wydania później w 2024 r., Jest teraz ustawiony na Q1 2025.

Eurogamer rozumie, że premiera konsoli przechodzi na początku przyszłego roku – ale wciąż w ciągu nadchodzącego roku budżetowego.

Osobno, VGC Zgłosił się również do przejścia do II wieku 2025 r.

Oryginalna historia 6.15.00 Wielka Brytania:
Raport twierdzący, że Nintendo Switch 2 Wprowadzi się teraz w pierwszym kwartale 2025 r.

Dziennikarz gier brazylijskich Pedro Henrique Lutti Lippe stwierdził, że Nintendo chce teraz wydać swoją kolejną konsolę na początku 2025 r., Choć nadal w ciągu roku budżetowego 2024. Raport oparty jest na źródłach rozwoju, które są obecnie ukierunkowane na ten kwartał do uruchomienia.

Eurogamer usłyszał podobne szepty z początku 2025 r. Ze źródeł branżowych w tym tygodniu, choć nie był w stanie ich konkretnie uzasadnić. Nintendo Switch 2 był wcześniej powszechnie przechylony, aby przybyć jeszcze w tym roku. Przejście na drugą stronę Bożego Narodzenia na początku 2025 r. Oznaczałoby więcej czasu na przygotowanie składu konsoli, przy jednoczesnym utrzymaniu korzyści finansowych z premiery Switch 2 w nadchodzącym kalendarzu finansowym Nintendo.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie
Newscast: Co myśleliśmy o multiplatform Microsoft Xbox Soft Launch?Obejrzyj na YouTube

VGC poinformowało dziś po południu, że dwa źródła programistyczne pracujące nad gierami Switch 2 rzeczywiście dążyły do uruchomienia Q1 2025, choć nie mogło to potwierdzić z powodu opóźnienia.

Obecnie Nintendo ma tylko garść gier, które wciąż wydają się na istniejącą zmianę w 2024 r.: Tytuł Peach Princess w marcu oraz porty Luigi’s Mansion 2 i Paper Mario: A tysiąc lat drzwi.

Nintendo nadal wymienia Metroid Prime 4 do premiery jako gra Switch 1, choć z datą „TBA”.

Eurogamer poinformował w ubiegłym roku, że Nintendo Demoed Switch 2 Możliwości sprzętowe dla programistów wokół Gamescom w sierpniu zeszłego roku, Z partnerami pokazanymi demonstracjami technologicznymi o tym, jak dobrze system jest zaprojektowany.

Nastąpiło to po udostępnieniu szczegółów wczesnego przełącznika 2 z kluczowymi partnerami wydawniczymi pod koniec 2022 roku – Fakt omówiony przez Activision Blizzard szef Bobby’ego Koticka w e -mailu opublikowanym online w zeszłym roku w ramach sprawy sądowej FTC dotyczącej przejęcia firmy przez Microsoft. E -maile pokazały, że Activision Execs omawiający zdolność Switch 2 do uruchomienia Call of Duty, po rozmowie między Kotickiem i prezydentem Nintendo Shuntaro Furukawa.

Jednak w wywiadzie dla gazety w listopadzie ubiegłego roku Furukawa nazwał te raporty jedynie „plotkami”.

Niezależnie od tego, raport branżowy GDC opublikowany w zeszłym miesiącu wykazał, że setki programistów pracowały teraz nad projektami, które mają zostać uruchomione na Switchu 2.

Eurogamer skontaktował się z Nintendo w sprawie komentarza.

How do you rate Nintendo Switch 2 Data premiery teraz Q1 2025 – Raporty ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *