mam Call of Duty: Modern Warfare na PC Down z 231 GB do 168 GB

Startseite » mam Call of Duty: Modern Warfare na PC Down z 231 GB do 168 GB
18. czerwca 2024
2 minutes
17

By Jhonny Gamer

Dziś rano Call of Duty: Współczesna wojna i WARZONE Aktualizacja dodaje opcje odinstalowania specyficznego dla trybu na PC, a używając go, mogłem obniżyć ślad instalacji gry do 168 GB.

Po pobraniu łatki ~ 20 GB, Call of Duty: Współczesna wojna i Warzone ważył aż 231 GB na PC.

W bitwie.NET to podstawowy menedżer odinstalowania trybu, który pozwala porzucić kampanię, tryb wieloosobowy i / lub specyfikację. Warzone, jest jednak wymagane i nie można go odinstalować, co jest denerwujące, jeśli chcesz po prostu grać Współczesna wojna.Oto, jak się udaje opcje:

  • Kampania: 34.Usunięto 53 GB
  • Multiplayer: 42.Usunięto 12 GB
  • Spec ops: 37.Usunięto 83 GB

Jak skończyłem Kampania Modern Warfare i nie interesują się specyfikacjami, porzuciłem oba te, utrzymując wieloosobowy. To wystartowało 72.37 GB, pozostawiając mi nowy ślad instalacyjny 168 GB – i miejsce do pobrania Call of Duty: Black Ops Cold War otwarta beta, która waży 42.20 GB na PC i jutro uruchamia.


Chociaż cieszę się, że mogę zmniejszyć ogólną Modern Warfare Stopień na moim komputerze, 168 GB to wciąż dużo miejsca, dla którego można zabrać WARZONE i tryb wieloosobowy. Paul Haile powiedział dyrektor produkcji Infinity Ward Warzone nie można odinstalować od Modern Warfare, ponieważ „Właśnie tam wszystkie udostępnione dane są przechowywane dla broni/operatorów/itp. które są potrzebne do wszystkich trybów. Jedyny Warzone konkretne dane, które zostają pobierane, to mapa i nie jest to tyle danych w porównaniu z wszystkimi bronią i operatorami ”.

„Innymi słowy: wcale nie zaoszczędzisz dużo miejsca, odinstalowanie Warzone, ale nadal potrzebuje wszystkich danych dla MP.”

Innymi słowy: wcale nie zaoszczędzisz dużo miejsca, odinstalowanie Warzone, ale nadal potrzebuje wszystkich danych dla MP.

— Paul Haile (@tyrael) 14 października 2020
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

How do you rate mam Call of Duty: Modern Warfare na PC Down z 231 GB do 168 GB ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *