Marvel’s Użytkownicy PC Midnight Suns omijają wyrzutnię 2K, aby uzyskać lepsze wyniki

Startseite » Marvel’s Użytkownicy PC Midnight Suns omijają wyrzutnię 2K, aby uzyskać lepsze wyniki
3. lipca 2024
2 minutes
16

By Jhonny Gamer

Fani Marvel’s północne słońce na PC zalecają użytkownikom ominięcie 2K wyrzutni gry w celu poprawy wydajności gry.

Przed siebie Reddit Wątek doświadczeń z graczy piszących na R/Games zawiera wiele doświadczeń problemów z wskaźnikiem ramek i długich czasów obciążenia nawet w konfiguracjach komputerów na wysokiej klasy-tylko po to, aby ulepszyć się bez aktywnego wyrzutni 2K Launcher.

Omijanie programu Launcher nie jest tak proste, jak uderzenie odinstalowane – 2K wyraźnie chce, abyś uruchomił swoje oprogramowanie w ramach startupu gry. Mimo to wątek ma listę instrukcji dla tych, którzy chcą spróbować.


Ian Eurogamer patrzy na Marvel’s północne słońce.

Krótko mówiąc, metoda polega na wymianie ścieżki, którą Steam używa do uruchomienia gry – całkowicie pomijanie wyrzutni 2K po załadowaniu jej z biblioteki.

Użytkownicy twierdzą, że zwiększyło to stopień ramki i czas obciążenia.

„Mogę potwierdzić, że to działa” – powiedział jeden. „Bierałem grę na spójnym 60+ FPS na mojej wysokiej jakości maszynie i obniżałem szczurniki animacji do mniej niż 20 klatek na sekundę podczas walki, ilekroć aktywowałem umiejętność.”

„To naprawdę działa”, odpowiedział inny użytkownik. „Moja gra była blisko do nie do odtwarzania. Szczurniki, okropne ładowanie, awarie, ogólnie słaba wydajność. Wyłączone 2K, inna gra. Teraz jest to solidne 80+ fps przez cały czas z okazjonalnym jąkaniem podczas ładowania.”

Inny użytkownik napisał, że ta sama metoda pomogła poprawić ich doświadczenia z innymi wydaniami 2K, takimi jak Bioshock i The Quarry.

„Midnight Suns nie jest szczególnie ciężką grafiką (ani nie jest remasterowana BIOSHock), więc jeśli ktoś z RTX 3090 stara się uzyskać przyzwoitą liczbę klatek na sekundę, coś jest bardzo zepsute z wyrzutnią 2K Launcher.”

Nasz Chris Donlan zalecił Marvel’s Midnight Suns in Eurogamer’s Review, Nazywając grę „świetną taktyczną zabawą położoną w słodkim, superbohaterowym domku dla lalek”.

How do you rate Marvel’s Użytkownicy PC Midnight Suns omijają wyrzutnię 2K, aby uzyskać lepsze wyniki ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *