12 wskazówek powracających i wskazówek dotyczących przetrwania następnego biegu

Startseite » 12 wskazówek powracających i wskazówek dotyczących przetrwania następnego biegu
8. stycznia 2024
12 minutes
41

By Jhonny Gamer

Przybył ekskluzywny powracający PS5 i to jest banger. Raczej. Nasza recenzja powrotna – Co wyjaśnia, w jaki sposób Housemarque zbudował grę zarówno na euforycznych wzlotach, jak i mylących minimach – jest trudny w dość wyjątkowy sposób: możesz się przekonać, przynajmniej przez pierwsze kilka godzin, z względną łatwością. Ale śmierć odsuwa cię długą drogą, a biorąc pod uwagę sposób, w jaki niektóre rzeczy decydują się na czyste szczęście, czasami może być naprawdę łatwo umrzeć.

Nie jest to również najbardziej nadchodząca gra, jeśli chodzi o to, jak się wyjaśnia, i tak mając to na uwadze, złożyliśmy kilka szybkich i łatwych Wskazówki powracające Dla ciebie, mam nadzieję, powinno to zacząć gładki początek tego, co niewątpliwie będzie wyboistą jazdę – jedna z desperackim minimami i Wszechmocnymi wzlotami.


Możesz znaleźć jeszcze więcej powracających wskazówek tutaj w fantastycznym filmie Aoife!

Użyj swoich materiałów eksploatacyjnych

W powrocie jest wiele typów elementów, jeśli faktycznie usiądziesz i wymieniasz je. Nie zrobimy tego, ale powiemy, poważnie, użyj swoich materiałów eksploatacyjnych. Na początku będziesz mieć tylko jeden automat, a potem tylko dwa, a ostatecznie trzy, ale nawet wtedy nadal będziesz mieć opcję wybrania potopu materiałów eksploatacyjnych, jeśli wybierzesz kompleksowy bieg przez biom. Mądrze jest oszczędzać określone dla bossów (więcej o tym za sekundę), ale ogólnie, użyj ich do użycia. To nie jest tak, że horda eliksji gier fantasy, w której możesz po prostu wcisnąć setkę z nich do przechowywania i uciec od tego.I nie tylko te, które pozwalają przywrócić zdrowie, mogą być przydatne;Alt-Fire (zasadniczo super) odnowione odnośnie resetowania przez konsumentalne może utrzymać cię przy życiu w momencie sprzęgła, podobnie jak dziwne buty do skoków elektro-szokowych, gdy wrogowie się zbliżają. Nie pozwól im zmarnować!

Voidbeams, materiały eksploatacyjne bariery i niewielki astronauta są najlepsze dla bossów

Broń w powrocie wszystkie ma możliwość „alt-ogrodu”, która jest jednym strzałem, który po użyciu znajduje się wiele sekund. Niektóre są dobre dla tłumu Kontrola, a większość z nich jest dość wszechstronna. W szczególności jeden z nich jest świetny dla bossów i mini-bossów: voidbeam. Jest to ciągła wiązka, która stopniowo zwiększa obrażenia wroga, im dłużej skupiasz się na tym jednym wrogie. To melter, zwłaszcza jeśli trafisz w słabe miejsce (są to nieco trudne do wybrać w rzeź walki z bossem, ale zwykle w pewnym sensie świecące czerwone). Spam to!Inne rzeczy, które uznaliśmy za bardzo przydatne dla bossów, są bariery, które można je wykorzystać (symbol wygląda jak pomarańczowy owalny kształt z poziomymi liniami), który umieszcza statyczną barierę, aby stać za tym, co blokuje wszystkie pociski wroga, jednocześnie wzmacniającTwoje obrażenia, które przez niego strzelasz. Przeciwko bardziej statyczni bossom jest niesamowicie potężny, zwłaszcza jeśli masz skłonność do denerwowania się lub nie uchylasz się.

Czerwone macki mogą być użyte, aby pomóc Ci dostać się na platformy poza zasięgiem

Na początku zauważysz sporo platform w pierwszym biomie Retural, które celowo są poza zasięgiem, zwykle z pomarańczowym błyszczącym bit. Niektóre z nich są naprawdę nieosiągalne, ale niektóre z nich można się dostać we wczesnej grze, używając czerwonych winorośli, które widzisz w tym miejscu.Zbliżaj się do jednego, a to cię złapie, stopniowo podciągając cię w powietrze. Ale co najważniejsze, to nie wyrządza ci żadnych uszkodzeń, więc nie zresetuje adrenaliny ani nie odepchnęła zdrowia – a co ważniejsze, sposób, w jaki uciekniesz z winorośli, jest z deską rozdzielczą. Tak więc, kiedy wybrzeże jest jasne, celowo złapią się przez winorośl, poczekaj, aż podciągnie cię na odpowiednią wysokość, i wyciągnij z niego w kierunku niezakłóconej półki, a zwykle będą jakieś gadżety, takie jak pickupy,Obolity lub klatka piersiowa czekająca na Ciebie.

Zamknięte raty zawsze mają sposób na otwarcie w pobliżu

Przez większość powrotu zauważysz zamknięte, zakazane kraty, które wyglądają jak rodzaj portcullis, zwykle z klatką piersiową lub inną gadżetą za sobą. Metoda ich otwarcia jest wskazana podczas pseudo-turańskiej fazy gry, ale łatwo jest przegapić lub zapomnieć. Otwierasz je, strzelając w pobliskie żółte światło, które zwykle ukrywa się gdzieś częściowo zasłonięte lub poza zasięgiem wzroku, ale zawsze w pobliżu.


Spójrz w prawym górnym rogu, aby zobaczyć światło, które musisz strzelić tutaj.

Rozejrzyj się uważnie, a zawsze będziesz mógł go znaleźć. Zastrzel go, a światło zmienia się z żółtego na czerwony, a ruszt się otworzy, pozwalając ci na wszystko, co jest w środku.

Dobrze jest odkrywać w nowych obszarach, ale nie wszystko w powrocie jest niezbędne

Ogólnie rzecz biorąc, znaleźliśmy najlepszą praktyką w powracaniu, było zbadanie tak dokładnie, jak to możliwe podczas wczesnych wizyt w nowym biomie, w tym pierwszym, poczuciu poczucia, gdzie są, w jaki sposób procedury generowane obszary tego biomu i grind działają i grindowaćjak najwięcej premii zdrowotnych, biegłości w broni oraz korzystnych artefaktów i pasożytów.


Czasami odkrywanie nie jest tego warte.

Jednocześnie jednak, kiedy znasz się na leżeniu ziemi, możesz całkowicie pominąć większość z nich, a w rzeczywistości może to być dobry pomysł. Możesz sprinować z jednego pokoju do drugiego w pierwszym biomie, a wrogowie nie mogą podążaćpokój. Zasadniczo wybieraj bitwy i nie czuj się zobowiązany do ponownego ukończenia wszystkiego, co robisz. (I wiedz, że kiedy kiedyś pokonasz szefa, nie musisz nigdy więcej z nimi walczyć!).

Miej oko na łamliwe ściany prowadzące do tajnych obszarów, i słuchaj swojego małego robota ramię w celu uzyskania wskazówek

Return ma wiele tajemnic, ale jednym z najłatwiejszych do pominięcia jest jego zniszczalna ściana. Z naszego doświadczenia wynika, że zawsze wyglądają tak samo, pojawiające się w ustalonych miejscach, a może losowo lub oba (dość trudno powiedzieć). Zawsze wyglądają jak kwadrat szarawej, kruszająco wyglądającej ściany z czerwonymi kółkami, prawie jak oczy. Uderz to w zwarciu i pęknie, prowadząc cię do małego obszaru z potencjałem dla ultra-racjonalnych i przydatnych przedmiotów!Aha, a twój robot na ramię stworzy bardzo słodki mały sygnał dźwiękowy, gdy będziesz blisko czegoś tajnego, takiego jak jedna z tych ścian lub, najczęściej, łatwo niedoceniana klatka piersiowa schowana na półce lub za kratą. Uchwyć ucha! Klucz fortepianowy robi to również trochę głośniej i bardziej skutecznie, jeśli go znajdziesz.

Możesz szlifować eter z codziennymi wyzwaniami

Eter jest niezwykle rzadkim, niezwykle przydatnym zasobem w powracaniu. Odkryliśmy, że podnieśliśmy Ether w tempie średnio około jednej na pół godziny. Używanie jednego punktu kontrolnego jednorazowego użytku kosztuje sześć i podobnie wysokie kwoty na czyste nowotwory z pickupów i skrzyń. To bardzo przydatne, aby mieć trochę zaopatrzenia, w zasadzie – możesz znaleźć się w marynatce tuż przed walką z bossem, a zdolność do usuwania nowotworów z powodu cennego przywrócenia zdrowia może mieć różnicę.Jednym ze sposobów na nieco więcej tego jest zrobienie codziennego wyzwania – zajmuje to trochę czasu i nie jest czymś, czym wszyscy będą się martwić, ale może być fajnie, a przynajmniej dostajesz ten eter jakonagroda. Dostęp do niego jest przez drugi terminal komputerowy na twoim rozbitym statku, który odblokowuje się w czasie, gdy pokonasz pierwszego bossa.

Pomyśl bardzo uważnie o ryzyku i nagrodach

Retural to bardzo gra o hazardu. Czy szlifujesz, ryzykując umieranie niezdarnie pod koniec sesji szlifowania? Czy z tym szefem biegniesz do rewanżu? Czy dołączasz ten ryzykowny pasożyt? Czy wspinasz się na to bardzo złowieszczo wyglądające urządzenie?


Mogą być przydatne, jeśli wciąż próbujesz poprawić swoją obecną wersję, ale ryzyko jest wysokie – nie przejmuj się, jeśli już dobrze sobie radzisz!

Sekret polega na tym, że nie każdy hazard jest tego wart. Jeśli zrobiłeś krótkie szlifowanie i masz już trochę wzmocnionego Max Health, przyzwoitą broń i wartościowych materiałów eksploatacyjnych, masz wystarczająco dużo, aby przyjąć szefa. Oznacza to otwarcie tej złośliwej klatki piersiowej lub zbieranie tego złośliwego klucza, tak kuszące, jak to tylko możliwe, po prostu nie jest tego warte. Awarie mogą być bardzo łagodne („wyrządzaj mniej uszkodzeń, podczas gdy statyczny” ma na przykład efekt zerowy, biorąc pod uwagę, jak często się poruszasz), ale mają habbit nagle i dramatycznie obracający się z błogosławionego do przeklętego. Jeden zły można zmusić cię do robienia bardziej ryzykownych rzeczy, odkrywaniu bardziej niebezpiecznych zakątków świata i umieszczania cię na pochyleniu, gdy wszystko idzie dobrze. Hazard, kiedy musisz uprawiać hazard, ponieważ nie ma innego wyboru – nie wtedy, gdy czujesz się chciwy!

Na początku każdego biomu po pierwszym otrzymasz bezpłatną poprawność broni

Biegłość broni jest skutecznie twoim „poziomem” w tym biegu. Rośnie, gdy zastrzelisz broń na rzeczy, a im wyższy poziom, tym wyższy poziom broni, która spadnie. Możesz nie zauważyć, że kiedy dotrzesz do nowego biomu, zawsze jest duży, konsumpalny pentera zdrowia i odbiór biegłości w broni zwanej na Ciebie modułowy kalibrator.Zapewnia losową liczbę biegłości, co może być denerwujące, jeśli masz pecha, ale zawsze znajduje się w ustalonym zakresie. Na przykład drugi biome zawsze zabrał nas do czterech do siedmiu biegłości. Trzeci jest zawsze od ósmego do dwunastu. To, wraz z dziwnym wygodnym skrótem, to kolejny powód, dla którego możesz dosłownie sprintować prosto do pierwszego portalu, który znajdziesz w biomie, w którym umarłeś, kiedy dotrzesz do pewnego momentu w tym samym nowym biomie.

Fioletowe obce worek jajek może czasami zawierać przedmioty

Czasami w pierwszym biomie zauważysz te fioletowe, okrągłe jajka, które robią kwadrat po nadejściu lub uderzonym w zwarciu. Będą wyskoczyć, a dziewięć na dziesięć będzie pustych. Ale czasami będzie się zawierać przydatną kroplę, najczęściej z naszego doświadczenia pasożyta, ale czasem coś jeszcze lepszego.Istnieją kilka pokoi bocznych, w których pojawiają się luzem, i możesz przełamać ich ładunek bardzo szybko, często znajdując cztery lub pięć pasożytów, z których możesz wybrać. Warto szybko zrobić, gdy je znajdziesz! Pasożyty są ryzykowne, ale mogą całkowicie zmienić grę, jeśli używasz ich mądrze.

Spędź swoje obolity

Obolity (zawsze wymawiamy je jako ooblety, więc teraz musisz to usłyszeć za każdym razem), nie są czymś, co można zignorować. Staraj się jak najlepiej podnieść jak najwięcej od każdego wroga, którego pokonasz, ponieważ mogą kupić ci przełomowe przedmioty w sklepie każdego biomu.


Te podium mają element online, ale dobre jest to, że możesz w zasadzie „bankować” swoje obolity przed trudnymi obszarami, takimi jak szefowie, i zdobyć stały eter w zamian. Zasadniczo zrzuć resztki obolitów w jednym przed szefem.

Pierwszy sklep w pierwszym biomie – który wygląda jak kilka podium ułożonych obok siebie w bezpiecznym pokoju – to ten, w którym zwykle wydawamy gotówkę. Poświęć aż do tego pokoju, zobacz, co jest w ofercie, i sprawdź, czy warto spędzić kolejne dziesięć minut, zabijając wrogów, aby coś kupić, zanim przejdziesz do następnego podboju. Zawsze kupuj maleńkiego astronauta, a stwierdziliśmy, że 25 -procentowy wzmocnienie baru zdrowotnego było zawsze warte 350.

Poza tym wszystko, co leczy cię z pewną niezawodnością, jest zawsze bardzo mile widziane i dobrze jest zwrócić uwagę na kanistrów zdrowia dostępnych przed walką z bossem. To, co często robiliśmy, to korzystanie z naszych ofensywnych materiałów eksploatacyjnych na trudniejszych wrogach przed szefem, przejdź do ostatniego teleportera przed nimi, a następnie szybko teleportuj się z powrotem do sklepu, aby zaopatrzyć się w materiały eksploatacyjne i wszystko, co może pomóc w walce.

Użyj każdej rzeczy do dyspozycji

To może być tutaj najbardziej niejasna rada, ale jest to prawdopodobnie najważniejsze. Retural ma wiele systemów, a wszystkie mogą ci pomóc. Jeśli jesteś wysoko wykwalifikowanym graczem, używając systemu adrenaliny przypominającego kombinację – w którym co trzech wrogów zabijasz, nie biorąc obrażeń, podnosi cię na poziomie adrenaliny, przyznając buffy, dopóki nie trafisz – będzie kluczem do Twojego stylu gry PlayStyle.

Jeśli walczysz, to szlifowanie żywicy, przedmiot, który po trzech zgromadzeniach nieco podnosi swój maksymalny pasek zdrowia, będzie kluczowy (i zauważ, że wydaje się, że pojawia się znacznie częściej, gdy będziesz mieć pełne zdrowie;i odzyskiwanie zdrowia znacznie częściej, gdy HP jest niski).


Jeśli znajdziesz przedmioty – takie jak te, które możesz kupić tutaj – użyj ich i wszystkiego innego!

Wykracza poza to. Spam Your Alt -Fire – masz nieskończone zastosowania! – i spróbuj mieć zwyczaj lądowania przeciążeni (udane aktywne przeładowy, w którym stukasz R2, podczas gdy licznik uderza w środkowy kawałek celownika podczas przeładowania) tak często, jak to możliwe. Użyj swojej deski rozdzielczej – zarówno krótkich, jak i długi. Używaj materiałów eksploatacyjnych, gdy je otrzymujesz, oszczędzając określone na walki z bossami, jeśli wiesz, że są przydatne. Użyj swojego sprintu, aby po prostu przebiegać obok walki, której nie lubisz. Najlepsze, po prostu użyj wszystkiego, co masz!

How do you rate 12 wskazówek powracających i wskazówek dotyczących przetrwania następnego biegu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *