343 Szczegóły Nowy system progresji rankingu kariery Halo Infinite

Startseite » 343 Szczegóły Nowy system progresji rankingu kariery Halo Infinite
9. stycznia 2024
2 minutes
47

By Jhonny Gamer

343 branże ma udostępniono więcej na randze kariery, Halo Infinite wcześniej dokuczał nowy system progresji, z okazji przyjazdu w sezonie 4 20 czerwca.

Ranga kariery jest opisana jako „większy system progresji”, który odzwierciedla czas graczy w całym Tryby wieloosobowe Halo Infinite i mówi się, że są podobne do systemów progresji znalezionych w Halo: Reach i Halo: The Master Chief Collection.

Według 343 ranga kariery jest powiązana z graczem Persona l wynik, co oznacza, że chociaż wszystkie mecze wieloosobowe pomogą graczom w rankingu, lepsza wydajność dopasowania oznacza szybsze postępy przez różne poziomy: brąz, srebrne, złoto, platynę, diament i onyx.


Halo Infinite – Podgląd sezonu 4.

Każdy poziom jest podzielony na szeregi stylu wojskowego (kadet, ogólny itp. W związku z tym, że kariera Ranga zawiera 270 etapów graczy będą musieli przejść przed osiągnięciem ostatecznego wyróżnienia bohatera, a niektóre z nich przyznają nową zbroję, broń, emblematy pojazdów i tabliczki z nazwiskami.

Jeśli chodzi o prawa do przechwalania się, obecny poziom progresji gracza będzie widoczny dla innych w różnych miejscach w całej grze. Obejmują one introsy meczowe, indywidualne profile graczy, podczas raportu rzeki po grze oraz w większości sytuacji, w których wyświetlana jest pełna tabliczka znamionowa gracza.


Wszystkie 270 etapów Nowy system progresji rankingu kariery Halo Infinite.

343 Uwagi Wszyscy gracze rozpoczną swoją karierę od zera, gdy funkcja nadejdzie w ramach sezonu 4 w dniu 20 czerwca, a wcześniejsza gra nie zostanie uwzględniona.

Obok rangi kariery, Halo Infinite Sezon 4 obiecuje nowe mapy, nowe opcje dostosowywania, aktualizacje kuźni, a także powrót infekcji trybu PVP w Halo serii Halo Series.

How do you rate 343 Szczegóły Nowy system progresji rankingu kariery Halo Infinite ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *