Activision File Firs przeciwko Strona Call of Duty

Startseite » Activision File Firs przeciwko Strona Call of Duty
10. stycznia 2024
2 minutes
40

By Jhonny Gamer

Activision złożył pozew przeciwko silnikowi witrynowi w celu sprzedaży kody za Call of Duty: Warzone, a także innych strzelców online.

Pozew, Złożony w Central District of California, oskarża „handel urządzeniami do obchodzenia”, „celowa ingerencja w stosunki umowne” i „nieuczciwą konkurencję”.

Engineowning sprzedaje kody za wiele gier online, w tym Gry Call of Duty, Halo nieskończone, Battlefield 5, splitgate i nie tylko. Gracze mogą zasubskrybować, aby otrzymać zestaw kodów, w tym radary, ceybots i wyzwalacze do automatycznego strzelania.


Zgodnie z pozwem Activision „stara się powstrzymać nielegalne postępowanie organizacji, która dystrybuuje i sprzedaje dla zysku wiele złośliwych oprogramowania zaprojektowanych w celu umożliwienia członkom społeczeństwa uzyskanie niesprawiedliwych korzyści konkurencyjnych”.

Opisuje silnik jako „niemiecki podmiot biznesowy… zaangażowany w opracowywanie, sprzedaż, dystrybucję, marketing i wykorzystanie portfela złośliwych kodów i hacków do popularnych gier wieloosobowych online, co najbardziej widoczne gry COD ”.

Wkraczanie twierdzi również, że opracowuje podobny pakiet kodów Overwatch, należący do Activision Partner Blizzard.

Activision mocno spada przeciwko oszustom Call of Duty.

Niedawno zaimplementował oprogramowanie antycheatowe, aby powstrzymać oszustów, powodując trwałe zawieszenie rachunków.

Od tego czasu tysiące kont oszustów zostało zakazanych.

How do you rate Activision File Firs przeciwko Strona Call of Duty ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *