Activision podobno planowanie Modern Warfare 2 Rozszerzenie w 2023 r. Zamiast nowych Call of Duty

Startseite » Activision podobno planowanie Modern Warfare 2 Rozszerzenie w 2023 r. Zamiast nowych Call of Duty
10. stycznia 2024
2 minutes
40

By Jhonny Gamer

Zamiast wprowadzić nowy Tytuł Call of Duty W 2023 r Współczesna wojna 2.

Słowo nowej płatnej kampanii DLC dla Modern Warfare 2 była początkowo udostępnione przez Call of Duty Leaker theghostofhope, kto twierdził, że nadejdzie na drugi rok gry (tj. 2023) i byłby w pakiecie z 20. rocznicą „Greatest Hitts Map Pack” zawierający klasyczne mapy z oryginalnego 2009 roku Modern Warfare 2, a także mapy z całej serii.

Po twierdzeniu DLC w kampanii Theghostofhope, Jason Schreier z Bloomberga wkroczył, aby potwierdzić wiadomości. „W przyszłym roku [Activision Blizzard] będzie sprzedawał nowe rzeczy dla MW2”, napisał w tweecie: „Rozszerzenie lub coś takiego”. Chociaż Schreier przyznał, że nie był „pewien, jak to będzie wyglądał”, twierdził, że będzie miał „kampanię”.


Call of Duty: Modern Warfare 2 – Oficjalny zwiastun startowy.

Podobno rozszerzenie pojawi się zamiast nowego wpisu do serii głównej Call of Duty w 2023 r. – wcześniej stwierdził Schreier W przyszłym roku po raz pierwszy od prawie dwóch dekad Core Series pomija coroczne wydanie „Po niedawnym wpisie z serii nie spełniło oczekiwań”.

Podczas gdy oświadczenie Activision wydane w odpowiedzi na tę wcześniejszą historię nie zaprzeczyło roszczeniom Schreiera, kolejny raport zysków wydawcy 2222 2022 ujawnił, że planuje „nową treść premium” dla „Call of Duty ekosystem ”w 2023. Niektórzy początkowo zinterpretowali to jako oznaczanie nowego wpisu w serii, w końcu miało miejsce w przyszłym roku, ale płatne rozszerzenie Modern Warfare 2 również pasuje do tego opisu.

Bez względu na plany Activision na 2023 Call of Duty Modern Warfare 2 28 października.

Modern Warfare Przybycie 2 oznacza początek pracowitego okresu dla Seria Call of Duty. Battle Royale Spin-off kontynuacja Warzone 2.0 ma się uruchomić 16 listopada, I Call of Duty WARZOONE: Mobile ma przybyć na iOS i Android jakiś czas w przyszłym roku.

How do you rate Activision podobno planowanie Modern Warfare 2 Rozszerzenie w 2023 r. Zamiast nowych Call of Duty ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *