Activision potwierdza twoje Warzone Przedmioty i postęp nie przejdą do Warzone 2.0

Startseite » Activision potwierdza twoje Warzone Przedmioty i postęp nie przejdą do Warzone 2.0
10. stycznia 2024
2 minutes
40

By Jhonny Gamer

Activision potwierdził Warzone 2.0 Resekuje zapasy i progresję graczy.

Nowa Wozone, który jest opisany jako „przedłużenie Współczesna wojna 2 wszechświat ”, ma nowe Modern Warfare 2 treści i systemy z nowym postępem i zapasami, Activision powiedział w post na blogu.

Warzone 2.0 ma się ukazać jeszcze w tym roku Modern Warfare 2 wychodzi pod koniec października.

Activision powiedział, że WaTzone będzie kontynuowane jako osobne doświadczenie Doświadczenie Warzone.


Call of Duty: Modern Warfare 2 Odwróć zwiastun.

To decyzja, która z pewnością okazuje się dzieląca w obrębie Społeczność Call of Duty, szczególnie z niektórymi WARZONE Gracze, którzy włożyli ogromną ilość czasu i pieniędzy w bitwie Royale od czasu rozpoczęcia w 2020 roku. Niektóre Jednak gracze WARZOONE powiedzieli, że są gotowi do przejścia, a obecna gra wzdęta przez dziesiątki broni i kosmetyków.

Activision wyjaśnił tę decyzję, nalegając, że pozwoli programistom Infinity Ward i Raven Software „w pełni dostarczyć to najnowocześniejsze wrażenia”.

W innych Warzone 2.0 Wiadomości, Activision drażniła się w nowy tryb piaskownicy, a także zupełnie nową przestrzeń zabaw.

Call of Duty będzie teraz zbudowany na jednym zunifikowanym silniku, zaczynając od Współczesna wojna 2 i Warzone 2.0. „Nowy, bezpłatny do gry bitwy Royale Warzone ma również tę samą technologię Modern Warfare 2, „Activision powiedział:„ Więc oba tytuły wykorzystują Silnik Call of Duty, który pierwszy zadebiutował Modern Warfare (2019), zapewniając najbardziej płynne i zaawansowane Doświadczenia Call of Duty.”

Jak można się spodziewać, Ricochet Ricochet System Activision zostanie wydany obok Modern Warfare 2 i nowy bitwę Royale.

Tymczasem, Modern Warfare 2 uruchamia się na Steam Po pięcioletniej przerwie w serii. Activision nie powiedział Warzone 2.0 wystrzeli również na zaworze’platforma s, ale wydaje się, że to pewny zakład.

Wersja mobilna Call of Duty: Warzone również pracuje.

Sprawdź Eurogamer’s Call of Duty: Modern Warfare 2 Przegląd więcej.

How do you rate Activision potwierdza twoje Warzone Przedmioty i postęp nie przejdą do Warzone 2.0 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *