Activision zakazuje 60 000 Call of Duty Warzone Konta oszukiwania wśród hakowania furora

Startseite » Activision zakazuje 60 000 Call of Duty Warzone Konta oszukiwania wśród hakowania furora
10. stycznia 2024
3 minutes
43

By Jhonny Gamer

Activision zeszłej nocy zakazał 60 000 rachunków za oszustwo Call of Duty Warzone pośród trwającej furii nad hakowaniem.

W post na blogu, Activision powiedział, że od tamtej pory wydał ponad 300 000 Permabanów na całym świecie Warzone uruchomiony w marcu 2020 roku.


Eurogamer news -News obsada – czy Sony wydawało zwroty za Kontrola na PS5?

Wiadomość następuje po rosnącej presji od Społeczność Call of Duty i następuje po dwóch głośnych Streamery Call of Duty ogłosili, że opuścili grę z powodu oszukiwania.

WarzonePrzeciwko Cheatowi było intensywnie zbadane przez graczy, szczególnie na PC, z problemem zaostrzonym przez Radio Silence od wydawcy i dewelopera. Niektórzy gracze konsoli wyłączą grupę, aby uniknąć hakerów komputerowych.

Jeden z problemów dotyczy darmowej natury WARZONE. Postrzeganie przynajmniej jest to, że oszuści nie czują się zagrożone perspektywą zakazu, ponieważ mogą po prostu stworzyć nowe konto, aby znów oszukiwać. Nawet z dwuskładnikowym systemem uwierzytelniania, który według Activision unieważnił ponad 180 000 podejrzanych kont od uruchomienia, dostępne są proste obejścia dla zdeterminowanych oszustów.

Patrząc w przyszłość, Activision powiedział, że „zwiększa nasze wysiłki i możliwości” w wielu kluczowych obszarach, w tym w wewnętrznym oprogramowaniu antykłowym. Firma pracuje nad dodatkową technologią wykrywania, dodając nowe zasoby poświęcone monitorowaniu i egzekwowaniu prawa oraz obiecała regularne aktualizacje komunikacji na temat postępów, z większym dwukierunkowym dialogiem między WARZONE programista Raven Software i graczy.

„Zespoły bezpieczeństwa i egzekwowania przepisów mają dodatkowe środki – zarówno zapobiegawcze, jak i egzekucyjne – przez cały ten rok, aby wykorzenić zarówno oszustów, jak i dostawców oszukiwania” – powiedział Activision.

„Wiemy, że oszuści nieustannie szukają luk w zabezpieczeniach, a my nadal poświęcamy zasoby 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu na kody zidentyfikowane i zwalczania, w tym AIMBOTS, WALLHACKS, Treners, Hacks, Hacks, Hacks, wtryskiwaczy, redaktorzy sześciokątne i dowolne oprogramowanie stron trzecichktóry służy do manipulowania danymi gry lub pamięci.

„Nie ma miejsca na oszustwo. Jesteśmy zaangażowani w tę przyczynę. Słuchamy i nie zatrzymamy się w naszych wysiłkach.”

Activision staje w obliczu pod górę WARZOONE oszusty – i jest to wojna, która obejmuje wiele gier. To wysiłek antycheatowy WARZONE, Czarny ops Cold War i Współczesna wojna i bez wątpienia będzie kontynuować wydanie kolejnych gier w Seria Call of Duty.

How do you rate Activision zakazuje 60 000 Call of Duty Warzone Konta oszukiwania wśród hakowania furora ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *