Aktorka Ellen Page oskarża Naughty Dog o zerwanie jej podobieństwa Ostatni z nas

Startseite » Aktorka Ellen Page oskarża Naughty Dog o zerwanie jej podobieństwa Ostatni z nas
10. stycznia 2024
3 minutes
40

By Jhonny Gamer

Aktorka Ellen Page oskarżyła Naughty Dog o zerwanie jej podobieństwa do PlayStation 3 Exclusive Ostatni z nas.

Gdy Ostatnia z nas „Ellie została ujawniona obserwatorzy zauważyli, że wyglądała podobnie do Inception i Juno Star Page.


The Last of UsEllie, jak pierwotnie zaprojektowano.

W maju 2012 Naughty Dog ogłosił, że ją przeprojektował Więc bardziej przypominała aktora, który ją gra: Ashley Johnson. „Poszliśmy trochę młodsi i uważamy, że dostaliśmy trochę więcej Ashleya, co nam się podoba” – powiedział dyrektor gry Bruce Straley Eurogamer na E3 2012. „I naprawdę chcemy szanować Ashley za świetny występ, który nam daje.”

Naughty Dog powiedział, że to „całkowity przypadek”, że studio zmieniło wygląd Ellie w Ostatnia z nas po tym, jak podobno przypominała Ellen Page – a zanim aktorka została potwierdzona jako gwiazda Quantic Dream’s Beyond: Two Souls.


Przeprojektowana Ellie, która pojawia się w wydanej grze.

Obie gry są publikowane przez Sony – The Last of Us autorstwa Sony Computer Entertainment America i poza nim oddział europejski.

„Nawet nie wiedzieliśmy, co się z tym dzieje” – powiedział nam Straley. „Nie wiemy, co się dzieje z innymi gierami.”

Straley powiedział, że sugestia, że Ellie wyglądała jak Page, była zaskoczeniem dla dewelopera Santa Monica – a nawet przyjemna. „Słyszymy, co ludzie mówią – nie zdawaliśmy sobie z tego sprawy, ponieważ po prostu staramy się naciskać na postacie, które chcemy. A kiedy widzimy reakcje, jesteśmy: OK, nie lubimy tego… Chcemy, aby nasze postacie stały na własnych dwóch stopach.”

Mimo to nie powstrzymało to strony od wyrażania jej niezadowolenia Reddit W weekend, mówiąc: „Myślę, że powinienem być pochlebiony, że oderwały moje podobieństwo, ale właściwie działam w grze wideo o nazwie Beyond Two Souls, więc nie było to doceniane.”

After Page’s Reddit Outburst, Naughty Dog Dyrektor kreatywny Neil Druckmann Tweet: „Ellie z Ostatni z nas był doskonale grany przez @ThevulCansalute. Nikt nie mógł wykonać lepszej roboty. Proszę, idź za nią i dalej.”

W kwietniu Eurogamer zapytał Quantic Dream Guillaume de Fondaumiere o Ellie i jej uderzające podobieństwo do Ellen Page – Aktorka The French Studio podpisała kontrakt z graniem w Jodie Holmes w Beyond.

„Dla nas nie było to zbyt duży problem, ponieważ wiedzieliśmy, że współpracujemy z Ellen Page”, powiedział Fondauumiere, „więc był to problem po stronie Naughty Dog, aby zmienić model, jak sądzę. Nie sądzę, że naprawdę pracowali nad postacią Ellen Page;Myślę, że mieli podobną intencję, w tym sensie, że prawdopodobnie szukali postaci, która była zarówno krucha, jak i silna.

„Prawdopodobnie przypadkowo zainspirowały ich Ellen Page, ale rzeczywiście musieli nieco zmienić model, tak że nie wyglądałaby jak Ellen Page, ponieważ rzeczywiście mamy Ellen Page.”

Fondauumiere powiedział, że nie rozmawiał z Naughty Dog na ten problem po przeprojektowaniu. „Nie” – powiedział – to było coś, co zostało wyjaśnione, powiedziałbym, bardzo wcześnie i nie było powodu, aby mówić o tym później.”

Poprosiliśmy Sony o komentarz i zaktualizujemy, czy odpowiedziała.


Oficjalnie usankcjonowane podobieństwo Ellen Page w Beyond: dwie dusze.

How do you rate Aktorka Ellen Page oskarża Naughty Dog o zerwanie jej podobieństwa Ostatni z nas ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *