Amerykański gracze mogą teraz zarejestrować się, aby uzyskać szansę na zakup jednej z „ograniczonych” konsol Sony PS5 w przyszłym miesiącu

Startseite » Amerykański gracze mogą teraz zarejestrować się, aby uzyskać szansę na zakup jednej z „ograniczonych” konsol Sony PS5 w przyszłym miesiącu
11. stycznia 2024
2 minutes
38

By Jhonny Gamer

Sony będzie miało „ograniczoną liczbę konsol PS5 dostępnych dla klientów w USA do zakupu bezpośrednio z PlayStation” w przyszłym miesiącu.

Chociaż rejestracja w Sony Direct nie zabezpiecza ani PS5, ani nawet określoną szansę na zakup, jest to jednak linia ratunkowa dla graczy, którzy desperacko próbowali zabezpieczyć system Nowej Generacji Sony, ale jeszcze tego nie zrobił.


Teraz wygląda na to, że umowa jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych i jest – wystarczający – ograniczony do jednej konsoli na PSN ID. Jednak w przeciwieństwie do przedpowiedzi na temat pokładu parowego, najwyraźniej nie ma ograniczeń dotyczących tego, jak te konta muszą być, jakbyś nie miał jeszcze identyfikatora PSN, możesz zarejestrować się w jednym procesie jako część procesu.

Jeśli masz szczęście i otrzymasz zaproszenie w przyszłym miesiącu, będziesz mógł kupić konsolę PS5 lub jej cyfrową odpowiednik, dwa bezprzewodowe Kontrola leży, jeśli są kosmiczne czerwono lub północne czarne, czyli trzy białe Dualsense Kontrola Lers. Możesz także odebrać pilot multimedialny i Pulse 3D Wireless Someta słuchawkowy, podczas gdy zapasy również trwają.

Jak dotąd w Wielkiej Brytanii lub Europie nie ma żadnej równoważnej oferty, ale zaktualizujemy Cię tutaj, jeśli to się zmieni. To powiedziawszy, gracze spoza USA mogą zarezerwować system, jeśli wysyłają na adres USA, więc teraz może być dobry moment, aby ssać do tych krewnych, których żyjesz.

ICYMI, firma, która powiedziała Sony, żeby „poszła naprzód, Sue Us” wyciągnęła zastępujące tablice PlayStation 5 ze sprzedaży po tym, jak Sony zagroził, że je pozwie.

Jak Wes podsumował dla nas wczoraj, w lutym, kanadyjska firma dostosowywania urządzeń DBRAND uruchomiła swoje zamienne płyty PS5, nazwane Darkplates, z bezczelnym podejściem do perspektywy usunięcia Sony. DBRAND powiedział, że następnie otrzymał list od Sony zagrażający postępowaniu prawnym – i teraz spełnił wymagania.

How do you rate Amerykański gracze mogą teraz zarejestrować się, aby uzyskać szansę na zakup jednej z „ograniczonych” konsol Sony PS5 w przyszłym miesiącu ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *