Among Us otrzymuje tryb skóry i szukania

Startseite » Among Us otrzymuje tryb skóry i szukania
11. stycznia 2024
3 minutes
71

By Jhonny Gamer

Aktualizacja 13/06/2021: Mamy teraz datę premiery Wśród nas Wzrost limitów gracza i ma on przybyć 15 czerwca.

Ogłoszone podczas gier Xbox i Bethesda Showcase, 15-player Lobbies pojawią się na wszystkich platformach w aktualizacji w przyszłym tygodniu. Tweet od urzędnika Wśród nas konto sugeruje, że nowe kolory, zabij menu ekranu i telefon komórkowy Control LER Support pojawi się również z tą aktualizacją. Aha, a także „Honowanie klaksonu na sterowcu”. To jest ważne.


Among Us 15 lobby graczy

Oryginalna historia 10/06/2021: Wygląda na to, że na horyzoncie jest mnóstwo treści do gry w odliczeniu społecznym Wśród nas, ponieważ programista Innersloth szczegółowo opisał swoje nadchodzące plany na 2021 r. – i wygląda na napięty harmonogram.

Najważniejsza wiadomość ujawniona podczas letniego festiwalu jest to, że nowy tryb jest już w drodze, zwany Hide and Seek. Wygląda na to, że poszukiwacze otrzymają bardzo mały promień, w którym mogą zobaczyć innych graczy, pozostawiając to osobom ukrywających.

I to nie jest jedyna poważna zmiana rozgrywki – po tym, jak modders zaczęli to robić, Niektóre nowe role są oficjalnie dodawane do miksu, w tym role szeryfa i naukowców. Na razie nie ma żadnych szczegółów na temat tego, jak te działają (nawet na Strona wyjaśniacza mapy drogowej), więc wyobrażam sobie, że zostanie to wyjaśnione w późniejszym terminie.


Among Us 2021 Mapa drogowa

Innersloth niedawno drażni nowe kolory członków załogi, a teraz znamy pełny nadchodzący lista: możesz spodziewać się opalenizny, bordowego, „Gray”, Rose, Banana i koralowców, którzy przychodzą na statek blisko ciebie. Kosmetyki Visor wkrótce będą czymś, co pozwoli ci dalej ozdobić swoją małą kolegę z załogi.

Innersloth dodaje również wsparcie 15 graczy Wśród nas, co pozwoli na większe gry niż obecny limit 10. Obsługa gier 15 graczy, nowych kolorów, telefonu komórkowego Control obsługa LER i „niewielka aktualizacja graficzna” mają dotrzeć do następnej dużej aktualizacji.

Oprócz wszystkiego, co zespół pracuje nad osiągnięciami i łączeniem konta między platformami, ale co ważniejsze, na pierwszej tajnej piątej mapie. Wideo pokazuje tylko przycisk, więc naprawdę jesteśmy w ciemności na tym. Innersloth nie podał jeszcze żadnych ustalonych dat premiery dla wszystkich tych nadchodzących funkcji, ale deweloper obiecał utrzymać graczy w pętli, gdy będzie gotowy ogłosić więcej.

How do you rate Among Us otrzymuje tryb skóry i szukania ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *