Analiza wydajności Bad Company 2

Startseite » Analiza wydajności Bad Company 2
11. stycznia 2024
4 minutes
40

By Jhonny Gamer

Digital Foundry „Hearts” kostka i ma szczególną skłonność do nordyckich programistów w ogóle. Zawsze jest poczucie, że w grach zobaczymy coś wyjątkowego, które pochodzą z tej części świata, i zawsze zawsze gwarantujemy kilka uroczych technicznych ciekawostek, aby wyróżnić te gry od normy.

W szczególności kostki rzadko rozczarowuje. Nawet jego wykorzystanie wszechobecnego Unreal Engine 3 WaRe WaRE w Mirror’s Edge zaowocowało grę, która była innowacyjna zarówno pod względem podejścia technicznego, jak i podstawowej rozgrywki. Najnowsze – Battlefield: Bad Company 2 – to trzeci tytuł, który wykorzystuje swój zastrzeżony silnik Frostbite, a debiutuje w formie pobierania PSN Beta wyłącznie dla PlayStation 3.

Eurogamer omówił już ten sampler dla wielu graczy z perspektywy rozgrywki, Ale jak zwykle nacisk DF koncentruje się na Frostbite Tech i jej ogólnej wydajności. W swoim utworze Dan Whitehead pochwalił ulepszenia wprowadzone w zniszczalne środowiska, ale również skomentował problemy z stawką i rozrywaniem, więc zróbmy to od razu z sześciominutowym montażem klipsów z beta.

Sześć minut solidnej akcji z bardzo fajnego testu Beta Company 2 na PlayStation 3.

Ogólne statystyki dotyczące wydajności są zmienne, ale rzadko wpływowe na faktyczną rozgrywkę. Bad Company 2 Beta ma minimalną stopę ramek 24 klatki na sekundę i na podstawie tego wyboru klipów, 13.9 procent wyjścia 60 Hz konsoli składa się z rozdartych ramek. Maksymalny stopień ramki to 30 klatek na sekundę: Wszelkie małe kolce, które widzisz powyżej 30 to po prostu artefakty przesunięcia między jednym klipem a drugim. Sam, średnia stopa ramki nie jest szczególnie przydatną statystyką – im dłużej klip rozgrywki, tym mniejsze skutki wydajności na ogólną średnią. Jednak 29.Średnia liczba 55 klatek na sekundę jest zgodna z ogólnym trendem płynnej wydajności widocznej w filmie.

Ukazanie ekranu jest zauważalne, ale ogólny wpływ na dowolną scenę sprowadza się do kontekstu. Stosunkowo powolny punkt widzenia pierwszej osoby w połączeniu z dość jednolitym schematem kolorów pomaga zmniejszyć wpływ łzawienia w wielu scenach, ale tam, gdzie jest to wyraźnie widoczne w szybszych scenach akcji podczas intensywnej strzelania.

Ciekawie jest zobaczyć, gdzie występ jest trafiony, patrząc na wideo jako całość. OCEDYDY – Proces nakładania przezroczystości – Cleary ma wpływ, przy czym liście i dym w połączeniu są głównymi czynnikami w niższych wskaźnikach ramek w niektórych przypadkach. Jednak dynamiczne system niszczenia gry ponosi również dodatkowe obciążenie silnika w dowolnym momencie: stosunkowo prosta scena w budynku może stać się niezwykle złożona, gdy ściany wybuchają, a puny zapadają się sufity.

Silniki gier utrzymują wydajność poprzez unieważnienie niewidzialnych trójkątów i wycinanie niepotrzebnego przetwarzania. W przypadku Bad Company 2 łatwa do renderowania wewnętrzna scena może znacznie wzrastać obciążenie silnika po prostu ze względu na proces renderowania świata zewnętrznego przez dziury wykonane w zniszczliwej ścianie. Wszystkie rzeczy są równe, wskaźniki ramy i poziomy łzawania, które tu widzimy.

Jeśli chodzi o rzeczy niezwiązane z wydajnością, istnieje wiele interesujących elementów. Podczas gdy w pojeździe i podróżując z prędkością, widzimy dość agresywne przejścia poziomu (LOD) w obu przedmiotach, a nawet geometrii terenu. W normalnej rozgrywce w stóp jest to znacznie trudniejsze do rozpoznania. Filtrowanie tekstury jest bardzo ważne w grach FPS, a pod tym względem Bad Company 2 wygląda świetnie z wdrażaniem filtrowania trójliniowego, jak i anizotropowego. W grze jest również pewna wysokiej jakości głębokość pola, szczególnie widoczne podczas korzystania z celowników żelaza. Pods.

Otrzymanie podglądu gry cztery miesiące przed wydaniem było czymś w rodzaju smakołykiem. Właściciele komputerów mają wkrótce własny test beta, podczas gdy słowo z Dice polega na tym, że wszystkie trzy formaty otrzymują oficjalną wersję demonstracyjną dla wielu graczy na początku 2010 roku.

How do you rate Analiza wydajności Bad Company 2 ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *