Animal Crossing Able Sisters: Jak otworzyć krawieckie wzory sióstr w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Able Sisters: Jak otworzyć krawieckie wzory sióstr w nowych horyzontach
12. stycznia 2024
6 minutes
41

By Jhonny Gamer

Prowadzony przez siostry jeży Mabel i Sable, Zdolne siostry to sklep krawiecki, który pojawił się we wszystkich głównych wpisach w Animal Crossing seria.

W Nowe Horyzonty, Musisz pomóc siostrom otworzyć ich sklep na swojej wyspie. To nie tylko pozwoli ci na to Kup nowe ubrania, ale zapewni dostęp do niestandardowego portalu projektowego i ostatecznie, Wzory sióstr, którego możesz użyć do dostosowania mebli.

Wreszcie otwarcie sklepu z siostrami spowoduje zarówno kopnięcia, jak i etykietę, Trzecia zdolna siostra, aby zacząć odwiedzać twoją wyspę.

Na tej stronie:

Zdolne siostry Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Able Sisters to sklep krawiecki, który może otworzyć na twojej wyspie w nowych horyzontach. Sprzedanie różnorodnych ubrań, w tym czapki, butów i skarpet, które regularnie się zmieniają.

Na środku podłogi sklepu znajdziesz sześć przedmiotów na wystawie. Obracają się one codziennie i mogą być, od okularu po nową spódnicę.


Te elementy odzieży obracają się codziennie.

Po lewej stronie sklepu znajdziesz dwa manekiny w pełnych strojach. Te stroje zmieniają się co tydzień i możesz odkryć, co składa się na każdy strój, wchodząc w interakcje z manekinem.


Te elementy odzieży obracają się co tydzień.

Wzdłuż tylnej ściany znajdziesz różne projekty odzieży, które zostały utworzone za pomocą niestandardowego portalu projektowego. Istnieją dwa różne wiersze dla tych projektów, co pozwala wyświetlić osiem niestandardowych projektów.


Możesz wyświetlać do ośmiu niestandardowych projektów jednocześnie.

Te projekty mogą być tworzone przez innych graczy, albo możesz wyświetlić własne projekty w tej sekcji. Aby to zrobić, spójrz na jeden z projektów obecnie wyświetlanych na ścianie i wybierz opcję: „Wyświetl moją pracę tutaj.’Gdy to zrobisz, będziesz mógł wybrać, który projekt chcesz wyświetlić. To będzie oznaczało, że odwiedzający gracze mogą wykonywać kopie twoich projektów, a może niektórzy z twoich wieśniaków również zaczną nosić twoje kreacje.

W prawym górnym rogu zdolnych sióstr znajdziesz niestandardowy portal projektowy, który pozwala pobrać projekty innych graczy i tworzyć kody dla twoich projektów, których mogą być używane przez innych graczy.Najłatwiejszym sposobem na zakupy w zdolnych siostrach jest skorzystanie z pomieszczenia dopasowanego po prawej stronie pokoju.

Tam będziesz mógł przymierzyć dowolne ubrania, które są obecnie w magazynie w sklepie i eksperymentować z dowolnym wariantem kolorów, które oferuje każdy przedmiot. Nie możesz jednak nosić żadnej niestandardowej odzieży projektowej.


W pomieszczeniu do dopasowania możesz wypróbować na dowolnych ubraniach, które są obecnie w sprzedaży.

Po dokonaniu zakupów będziesz mógł również zdecydować, czy chcesz opuścić nowy strój, czy też zamiast przedmiotów wysłanych do przechowywania ubrań w domu.


Jak odblokować zdolne siostry w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli chcesz, aby siostry otworzyły swój sklep na swojej wyspie w nowych horyzontach, musisz najpierw zbudować kranę Nook. Na szczęście jest to dość łatwe zadanie, które ukończysz w ciągu pierwszych kilku dni gry.

Kiedy po raz pierwszy wpisujesz Cranię Nook, odkryjesz Mabel, omawiając, czy mogłaby sprzedać swoje towary na wyspie z Tommy i Timmy.Po świadczeniu tej rozmowy musisz teraz poczekać, aż Mabel odwiedzi twoją wyspę. Podobnie jak w przypadku wszystkich specjalnych odwiedzających na twojej wyspie, nie ma gwarancji, kiedy Mabel odwiedzi, więc musisz poczekać.

Kiedy odwiedzi, znajdziesz Mabel stojącą na placu przed usługami mieszkalnymi. Tam będzie sprzedawać szereg różnych ubrań, w tym topy, sukienki i spodnie.

Aby ją przekonać, że warto otworzyć sklep na twojej wyspie, musisz wydać w jej sklepie co najmniej 5000 dzwonków. Jeśli zrobisz to podczas jej pierwszych dwóch wizyt, oznacza to, że podczas jej trzeciej wizyty Mabel powie ci, że siostry postanowiły otworzyć sklep na twojej wyspie.


Upewnij się, że wydasz ponad 5000 dzwonków.

Następnie poprosi cię o wybranie miejsca do sklepu krawieckiego na twojej wyspie, a kiedy wybierzesz miejsce, zdolne siostry w końcu otworzą się dwa dni później.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Zdolne Sióstr Wzór w zestawie Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Po otwarciu sklepu z Siostry na twojej wyspie w nowych horyzontach, powinieneś odwiedzać codziennie i porozmawiać z Sable – jest jeżem za pomocą maszyny do szycia.

Na początku będzie nieśmiała i nie będzie chciała z tobą rozmawiać, ale powoli Sable przyjdzie, aby postrzegać cię jako przyjaciela.

W końcu Sable zacznie dawać ci nowy zestaw wzorów tkanin każdego dnia. Możesz użyć tych wzorów do dostosowania szeregu mebli, z którymi można ozdobić zarówno swój dom, jak i wyspę.Każdy zestaw wzorów ma inny motyw, taki jak paski, i zawiera 20 różnych wzorów do wyboru.

Oto niektóre z zestawów wzorów, które do tej pory odkryliśmy, obejmują:

  • Fajny
  • Zabawki
  • Naturalny
  • Tradycyjne – co najmniej dwa różne zestawy
  • Sprawdzone – co najmniej dwa różne zestawy


Oto niektóre z zestawów wzorów, które możesz odblokować.

Wzory, które daje Sable, są wybierane losowo, co oznacza, że możesz mieć posiadanie „tradycyjnego 2” przed posiadaniem „tradycyjnego” 1.’

Aby użyć jednego z tych zestawów wzorów, wszystko, co musisz zrobić, to wybrać meble, które chcesz dostosować podczas korzystania z ławki DIY, a po otwarciu menu dostosowywania wybierz opcję wzorca, która wygląda jak cztery kwadraty, aby zrobićTwój wybór.


Wybierz opcję „Wzór”, aby dodać wzór sióstr do mebla.

Koszt zestawu dostosowywania pozostanie taki sam, jeśli używasz wzoru sióstr.

Nie każdy mebel można jednak dostosować za pomocą jednego z wzorów sióstr, ale nadal możesz się dobrze bawić z tymi różnymi projektami.

How do you rate Animal Crossing Able Sisters: Jak otworzyć krawieckie wzory sióstr w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *