Animal Crossing Bambus: Jak zdobyć kawałki bambusa, pędy bambusowe i młode wiosenne bambus w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Bambus: Jak zdobyć kawałki bambusa, pędy bambusowe i młode wiosenne bambus w nowych horyzontach
12. stycznia 2024
4 minutes
42

By Jhonny Gamer

Bambusowy kawałek, strzelanie do bambusa i młody wiosenny bambus są materiałami używanymi do rzemiosła W Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Z pomocą tych materiałów, Możesz stworzyć swój własny mały ogród Zen.

Jedynym problemem jest to, że w przeciwieństwie do innych materiałów, takich jak żelazne samorodki, Bambusowe materiały nie można znaleźć na twojej wyspie. Zamiast tego musisz przekroczyć niebo i morze Znajdź i upraw bambus.

Na tej stronie:

Bambus w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

W nowych horyzontach istnieją trzy różne rodzaje materiałów bambusowych Aby znaleźć i użyć w przepisach na majsterkowanie:

  • Bambusowy kawałek
  • Młody wiosenny bambus
  • Bambus Strzelaj

Podczas gdy kawałek bambusa i młody wiosenny bambus to tylko materiały, takie jak na przykład drewno liściaste, pędy bambusowe można również spożywać i sadzić jak owoce, które rosną na twojej wyspie.Jak znaleźć kawałek bambusa i młodego bambusa Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Chyba że masz przyjaciela, który jest gotów podzielić się swoim bambusowym materiałem Hul w nowych horyzontach, jedynym sposobem na znalezienie tych materiałów jest wyjście na tajemniczą wyspę.

Aby to zrobić, musisz kupić bilet o mile z Nook od przystanku Nook w usługach mieszkaniowych na 2000 mile Nook.

Zabierz ten bilet na lotnisko, a oni zabiorą Cię na losowo wybraną wyspę.


Mam nadzieję, że wylądujesz na wyspie z bambusem.

Minusem jest to, że podobnie jak twoje szanse na odwiedzenie wyspy Tarantula, Nie ma gwarancji, czy na wyspie, którą odwiedzasz, będzie rosła bambusa. Po prostu będziesz musiał zarabiać te zakątki i wydawać te bilety o mile, aż wylądujesz na wyspie z bambusem.

Upewnij się, że zostawisz również sporo miejsca w swoim ekwipunku – nie chcesz zabraknąć miejsca na cały ten bambus.


Jak wyhodować bambus na swojej wyspie Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Najlepszy sposób, aby zapewnić, że zawsze masz dostęp do dowolnych materiałów związanych z bambusem W nowych horyzontach ma je uprawiać na twojej wyspie.

Aby to zrobić, musisz wykopać pędy bambusa, które są pochowane wokół bambusa.Weź te bambusowe strzelania z powrotem na swoją wyspę i, tak jak zrobiłoby to z drzewem owocowym, Posadź je w ziemi.

Bambus rośnie w takich samych warunkach, jak drzewa. Oznacza to, że nie rośnie, jeśli jest przylegający do innego drzewa, łodygi bambusa lub przedmiot.

Jeśli te warunki zostaną spełnione, wówczas bambus wzrośnie za trzy dni, pozostawiając łatwy sposób na zebranie tych materiałów. Tylko upewnij się, że przypadkowo go nie zmniejszasz!


Zacząłem już na własnym bambusowym gaju.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Zastosowanie kawałka bambusowego, pędów bambusa i młodego wiosennego bambusa Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Wszystkie trzy materiały związane z bambusami – Bambusowy kawałek, pędy bambusa i młode wiosenne bambus – są używane w różnych przepisach na majsterkowanie, w tym meble i podłogi.

Możesz użyć tych materiałów do tworzenia palenisko lub lampa bambusowa wśród wielu innych obiektów.

Staraj się zachować dużą ilość wszystkich materiałów związanych z bambusem w swoim magazynie – nigdy nie wiadomo, kiedy ich potrzebujesz.

How do you rate Animal Crossing Bambus: Jak zdobyć kawałki bambusa, pędy bambusowe i młode wiosenne bambus w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *