Animal Crossing Brewster: gdzie znaleźć Brewster Przejście zwierząt nowe horyzonty

Startseite » Animal Crossing Brewster: gdzie znaleźć Brewster Przejście zwierząt nowe horyzonty
12. stycznia 2024
8 minutes
53

By Jhonny Gamer

Animal CrossingBrewster w końcu udaje się do nowych horyzontów w ramach 2.0 Aktualizacja.

Jeden z najbardziej wymaganych dodatków do gry od jej debiutu w marcu 2020 roku, Brewster i jego kawiarnia pozwala na relaks i spędzenie kawy z oboma przyjaciółmi.

W przeciwieństwie do poprzednich gier z serii, kawiarnia nie jest samodzielnym miejscem, a zamiast tego będzie częścią muzeum.

Po uzyskaniu kawiarni możesz spędzić trochę czasu z innymi wieśniakami Tutaj – zarówno ci, którzy są już na twojej wyspie, jak i zapraszają innych z Amiibo Wsparcie – i zaprzyjaźnij się z Brewsterem z czasem.

Na tej stronie:


Jak odblokować kawiarnię Brewstera Crossing Animal: Nowe horyzonty i dlaczego Blathers nie mówi o Brewster

Brewster i jego kawiarnia, Roost, pojawią się na wyspie w ramach muzeum i jak w przypadku innych atrakcji będą musiały zostać odblokowane najpierw.

Odblokować Brewster Crossing Animal: Nowe horyzonty, musisz najpierw odwiedzić patyki w muzeum. Wymiepi pomysłu dodania kawiarni – ale nie można go obecnie znaleźć jego przyjaciela, Brewster. Wskazuje jednak, że kocha żyroskop.

Jeśli blathers nie wspomina o Brewster, to prawdopodobnie musisz otworzyć więcej swojego muzeum i dalej ustanowić swoją wyspę. Może to obejmować:

 • Przekaż co najmniej jeden przedmiot dla każdego obszaru muzeum (robaki, ryba, skamieliny, stworzenia morskie, sztuka)
 • Mieć k.K. Suwak Odwiedź swoją wyspę po trzygwiazdkowym wyspie

Możliwe jest również, że możesz potrzebować pewnej liczby darowizn we wszystkich skrzydłach muzealnych. Spróbuj wypełnić powyższe i powrócić do blaterów, i mam nadzieję, że to powinno załatwić sprawę.

Gdzie znaleźć Brewster Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Znaleźć Brewster w Crossing Animal Kiedy Blathers wspomina o nim, musisz wybrać się na wycieczkę po łodzi Kapp’n – gdzie znajdziesz żyroskop. Wycieczki Kapp’n to kolejna nowa funkcja w 2.0 Aktualizacja. Udaj się na molo wyspy, gdzie Kapp’n będzie czekał, a po zapłaceniu kilku mil zakochanych zabierze Cię na wyspę.

Jest na wyspie Kapp’n, którą zastanawiasz się Brewster. Jeśli najpierw nie rozmawiałeś z blatherami w muzeum, Brewster nie pojawi się na wyspie. Ponieważ możesz użyć tylko wycieczki Kapp’n Raz dziennie ważne jest, abyś zrobił to najpierw, aby znaleźć Brewster jak najszybciej.

Porozmawiaj z Brewsterem – wyobrażamy sobie, że wybory dialogowe będą tutaj działać, ale wybraliśmy „Szukam cię” i „Pakiety wysłały mnie do…’ – i po niektórych żyroskopach Rada, on będzie wtedy „widzieć cię”.


Rozmowa z Brewsterem na wyspie Kapp’n w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Wróć na swoją wyspę i odwiedź muzeum, aby dać blatherom dobrą wiadomość. Dowiesz się, że Brewster pójdzie tutaj „natychmiast”.

Jednak Brewster i kawiarnia nie pojawią się od razu. Następnego dnia muzeum zostanie zamknięte na remonty, a dopiero następnego dnia kawiarnia będzie otwarta. Oznacza to, że jeśli potwierdziłeś, że Brewster przyjedzie na wyspę w czwartek, najwcześniej można odwiedzić kawiarnię w sobotę.

Po ponownym otwarciu muzeum kawiarnia pojawi się po schodach i po lewej stronie, na co wskazuje znak obok drzwi.Cafe odblokowuje, kawa na bieżąco i jak zaprzyjaźnić się z Brewsterem Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Dwa dni po rozmowie z Brewsterem na wyspie Kapp’n i powrót do blatherów, Muzeum Cafe.

Funkcje kawiarni, takie jak zachęcanie do gry dla wielu graczy i amiibo – patrz później w tym artykule – są natychmiast dostępne, ale jednym z twoich celów powinno być rozwój relacji z Brewster, aby odblokować nowe funkcje.

Początkowo Brewster zaoferuje bardzo mało. Możesz usiąść na stołku i zamówić kawę na 200 dzwonków (lub trzy, ponieważ możesz powracać tyle razy, ile chcesz), ale Brewster pozostanie dość ciasny.

Odwiedź Brewster i napij się kawy raz dziennie, a z czasem wszystko będzie się otwierać. To zawiera:

 • Opcja dmuchania na kawę, aby ją ostygnąć
 • Zamawianie kawy na wynos
 • Bycie uzdolnionymi ziaren kawy i przepisów
 • Oferta dodawania mleka gołębia do kawy

Wszystkie powyższe mogą zająć od trzech do siedmiu dni. Ostatecznie odwiedź codziennie, a Brewster zacznie się przed tobą otwierać.

Jak zaprosić przyjaciół i wieśniaków do Brewster’s Cafe

Na podstawie 2.0 Update Preview Video, wiemy, że kawiarnia ma kilka funkcji opartych na wieśniakach, przyjaciół i amiibo.

Jak w przypadku każdej kawiarni, możesz oczekiwać, że będzie popularny wśród lokalnych mieszkańców – i Przejście zwierząt nie jest inne. Nie tylko możesz Persona Lly zadzwoń po filiżankę Joe, ale przyjaciele i wieśniacy mogą dołączyć do ciebie.

Możesz uczestniczyć z innymi graczami w kawiarni w następujący sposób:

Jak wsi i pracownicy wyspy pojawią się w kawiarni Brewser

Podobnie jak w Muzeum, Cranny Nook a inne lokalizacje wyspy, wieśniacy okresowo pojawią się w kawiarni.Podobnie jak w przypadku tych instancji, wydaje się, że jest to w dużej mierze losowe. Jednak jedną kluczową różnicą jest personel wyspowy – taki jak Isabelle – może również od czasu do czasu pojawiać.

Zapraszanie innych graczy do kawiarni

Inny Przejście zwierząt Gracze mogą skorzystać z kawiarni podczas korzystania z trybu wieloosobowego online. Podobnie jak w przypadku każdej innej lokalizacji, po zbudowaniu kawiarni muszą znaleźć muzeum na mapie, przejść i znajdować się tam.Zapraszanie innych wieśniaków za pomocą Amiibo

Jeśli chcesz, aby konkretne wieśniacy lub inne postacie pojawiły się w kawiarni, możesz je wezwać za pomocą amiibo Figury lub karty za pomocą stacji Amiibo po lewej stronie kawiarni.To zobaczą również, że zapraszają inne postacie wraz z nimi. Niektóre przykłady obejmują:

 • Mabel (zaprasza innych siostry Sable i Labelle)


 • Kapp’n (zaprasza Leila, Grams i Leilani)
 • Joan (zaprasza Daisy Mae)
Kredyty obrazu: AJentvee na Twitterze, Jdrice8996 na Reddit

Kredyt obrazu dla powyższego: AJENTVEE na Twitterze, Jdrice8996 na Reddit.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Sekrety kawiarni i co jeszcze wiemy o Brewster w Przejście zwierząt: nowe horyzonty?

Oto lista mniejszych szczegółów na temat Brewstera, które można łatwo przegapić – i kilka faktów z poprzednich gier. Można to uznać za niektóre „spoilery” tutaj – więc przeczytaj z wyprzedzeniem na własne ryzyko!

 • Jeśli ty lub przyjaciel nie masz wystarczającej liczby dzwonków, aby zapłacić za kawę, Brewster poda ci wodę (dzięki Mel-Cora na Reddit za potwierdzenie tego i dla poniższego obrazu):

Kredyt obrazu: Mel-Cora na Reddit
 • Podczas gdy możesz zaprosić szereg postaci do kawiarni za pomocą kart i figur amiibo, próba zaproszenia Brewstera w ten sposób powie ci, że pracuje w kurniku i że powinieneś „porozmawiać z nim bezpośrednio”.
 • Jeśli zaprosisz byłego wieśniacza przez Amiibo, ich dyskusja zmieni się, aby odzwierciedlić, że mieszkali na wyspie:
 • Kawiarnia ma kilka interesujących szczegółów – w tym zaplecza wypełnione żyroskopami i kilka sformułowanych zdjęć przy frontowych drzwiach pokazujących kurnik z poprzednich gier (City Folk / Let’s Idź do miasta i nowego liścia) i blathers:


 • Po odblokowaniu kawy na wynos, picie pozwoli ci poruszać drzewami lub łamać kamienie w taki sam sposób, jak spożywanie owoców. Możesz także podarować go innym wieśniakom – choć nie będą pod wrażeniem, jeśli to zrobisz…
 • „Odwiedź kurnik, aby uzyskać przerwę na kawę” będzie jednym z zakątków mil dziennych, które możesz zebrać po otwarciu kawiarni.
 • Podobnie jak samo muzeum, kawiarnia jest otwarta 24-7. Nie przesadzaj teraz na kawę!


 • W poprzednich grach dmuchanie na kawę, aby ją ochłodzić.
 • W Nowym Leaf możesz mieć pracę w niepełnym wymiarze godzin w kurniku po wizycie tak wielu dni z rzędu, gdzie musisz przyjmować zamówienia wieśniaków, którzy przychodzą na wizytę:

Niezależnie od tego, czy odwiedzasz Brewster Solo, czy zabierasz ze sobą przyjaciół lub innych wieśniaków, mamy nadzieję!

How do you rate Animal Crossing Brewster: gdzie znaleźć Brewster Przejście zwierząt nowe horyzonty ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *