Animal Crossing Cukier: Jak uprawiać trzcina cukrowa i znaleźć cukier w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Cukier: Jak uprawiać trzcina cukrowa i znaleźć cukier w nowych horyzontach
12. stycznia 2024
4 minutes
33

By Jhonny Gamer

Cukier jest jednym z wielu składników, których można użyć podczas gotowania W Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Jak mąka, Musisz zrobić cukier za pomocą innych składników – w tym przypadku trzciny cukrowej, co oznacza, że najpierw musisz wyhodować trzciny cukrowej.

Poniżej nauczysz się gdzie zdobyć trzcina cukrową, jak uprawiać trzcina cukrową i w końcu, Jak zrobić cukier w nowych horyzontach.

Na tej stronie:


Animal Crossing: Nowe horyzonty – ver. 2.0 bezpłatna aktualizacja – Nintendo Switch

Gdzie można dostać trzcina cukrową Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Najłatwiejszym sposobem na rozpoczęcie trzciny cukrowej w nowych horyzontach jest zakup od Leif Kiedy odwiedza twoją wyspę lub ze swojego stoiska na wyspie Harv’s.

Pamiętaj – jego zapas na wyspie Harv’s zmienia się w każdy poniedziałek, więc jeśli nie sprzedaje trzciny cukrowej, spróbuj odwiedzić go za tydzień, aby sprawdzić, czy ma to w magazynie.

Pojedynczy początek trzciny cukrowej będzie kosztować 280 dzwonków, a kupowanie objętości pięciu trzciny cukrowej kosztuje 1400 dzwonków.Jeśli masz szczęście, możesz znaleźć trzcina cukrowa rosnąca na jednej z wysp kapp’n też cię zabiera! Na tych specjalnych wyspach trzcina cukrowa będzie już gotowa na zbiory i możesz zabrać całą roślinę, albo po prostu uprawę z powrotem do domu.

Będziesz mógł uprawiać trzcina cukrową tylko wtedy, gdy pobrałeś bezpłatną ver.2.0 Patch dla nowych horyzontów.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak uprawiać trzody cukrowe w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Pierwszym krokiem w uprawie trzciny cukrowej w nowych horyzontach jest decydowanie o tym, gdzie ją rozwinąć. Podobnie jak pszenica i dynie, Uprawa trzciny cukrowej zabierze niewielką porcję twojej wyspy, więc być może będziesz musiał przenieść niektóre przedmioty.

Po znalezieniu idealnego miejsca otwórz zapasy, wybierz początek trzciny cukrowej i wybierz „Plant 1.„W ten sposób zasadzi trzody cukrowe, a przy tym wszystko, co musisz zrobić, to je podlewać.Rośnięcie trzciny cukrowej zajmuje cztery dni, a poprzez jej podlewanie zwiększysz ilość trzciny cukrowej, którą otrzymasz na roślinę. Trzcina cukrowa będzie rosła automatycznie bez podlewania, ale będzie dzierżła tylko małe zbiory, jeśli to zrobisz.


W pełni dorosłe, w pełni podlewane, trzcina cukrowa.

Po zebraniu trzciny cukrowej, odrastanie zajmie tylko dwa dni i podlewanie jej zwiększy ilość wyhodowanej trzciny cukrowej. Nie musisz jednak podlewać żadnej z twoich upraw, gdy pada deszcz lub śnieg.

Jak zrobić cukier Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli chcesz zrobić cukier do gotowania W nowych horyzontach najpierw uprawiasz i zbierasz trzcina cukrową.

Następnie będziesz mógł zrobić pięć worków cukru z pięcioma kawałkami trzciny cukrowej za pomocą kuchenki. Możesz także użyć pięciu kawałków cukru do tworzenia brązowego cukru, który jest używany w różnych przepisach na gotowanie.

Dzięki nowym torbom cukru będziesz mógł ukończyć różne przepisy na gotowanie.

Mam nadzieję, że lubisz gotować z cukrem w nowych horyzontach!

How do you rate Animal Crossing Cukier: Jak uprawiać trzcina cukrowa i znaleźć cukier w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *