Animal Crossing Dream Suite: Jak utworzyć adres marzeń i odwiedzić wyspy za pomocą Dream Suite w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Dream Suite: Jak utworzyć adres marzeń i odwiedzić wyspy za pomocą Dream Suite w nowych horyzontach
12. stycznia 2024
7 minutes
37

By Jhonny Gamer

Dream Suite został wprowadzony Animal Crossing: Nowe Horyzonty podczas jego 1.4.0 Patch i pozwala odwiedzić wersje wymarzone wysp stworzone przez innych graczy.

Tworząc Adres snów, Możesz pochwalić się swoją wyspą innym graczom, nie martwiąc się, że korzystają z gościnności.

Wszystko, czego potrzebujesz, to wygodne łóżko i połączenie internetowe do odkrywania marzeń wyspy innych graczy.

Na tej stronie:

Dream Suite w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Dream Suite pozwala stworzyć wymarzoną wersję swojej wyspy, którą mogą odwiedzić inni gracze. Masz również możliwość odwiedzenia wymarzonych wersji wysp w nowych horyzontach, o ile masz odpowiedni adres snów.Odwiedzający te specjalne wyspy wymarzone nie będą w stanie w jakikolwiek sposób wpływać na wyspę. Oznacza to brak owoców kradzież, wycinanie drzew lub denerwujących wieśniaków. Zamiast tego możesz po prostu zbadać stworzenie innej osoby.

To sprawia, że Dream Suite jest idealny dla graczy, którzy chcą pochwalić się swoją wyspą, ale martwią się, że zostanie zrujnowany przez niegrzecznego gościa.

Musisz jednak spełnić trzy warunki, aby korzystać z apartamentu Dream. Pierwszym z nich jest to, że pobrałeś 1.4.0 Aktualizacja Do Animal Crossing: Nowe horyzonty, a drugi to, że musisz być podłączony do Internetu. Trzecim i ostatecznym warunkiem jest to, że musisz mieć aktywną subskrypcję Nintendo Switch, aby korzystać z dowolnego online Usługi Crossing Animal Crossing.Jak uzyskać dostęp do snów w apartamencie Przejście zwierząt: Nowy horyzont

Apartament marzeń staje się dostępny dopiero po pobraniu Przejście zwierząt: nowe horyzonty 1.4.0 Aktualizacja, który został wydany w lipcu 2020 roku.

Po zrobieniu tej Luny wyśle ci list zapraszający do przyłączenia się do niej w apartamencie Dream i zawierającym łóżko Luny.Nie musisz jednak użyć tego dokładnego łóżka, aby odwiedzić apartament Dream – każde łóżko w nowych horyzontach zrobi.

Wszystko, co musisz zrobić, to położyć się na łóżku i wybrać „Tak, chcę spać…„Aby zostać przeniesionym do apartamentu Dream.Jeśli zdecydujesz się wybrać „po prostu się położę”, użyjesz łóżka, jakby to było tylko zwykłe meble i będziesz musiał wstać, a następnie położyć się z powrotem na łóżku, aby wejść do apartamentu Dream Suite.


Jak odwiedzić wyspę za pomocą snu w apartamencie Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli chcesz skorzystać z Dream Suite, aby odwiedzić wyspę w nowych horyzontach, musisz najpierw upewnić się, że masz wymarzony adres dla wyspy innego gracza.

Bez wymarzonego adresu nie będziesz w stanie w ogóle podróżować na żadną wyspę, więc poproś znajomych o ich wymarzony adres, albo wybierz taki, który został opublikowany na Animal Crossing: Nowe horyzonty subreddit.

Gdy masz adres marzeń, czas spać i odwiedzić Luna w apartamencie Dream Suite.

Aby odwiedzić wymarzoną wyspę, wybierz opcję „Chcę marzyć”, a po połączeniu z Internetem wprowadź adres marzeń wyspy, którą chcesz odwiedzić.

Dzięki bezpłatnej zimowej aktualizacji wydanej w czwartek, 19 listopada, możesz teraz odwiedzić losowo wybraną wyspę Dream, wybierając „zaskórne mnie”, zanim wprowadzisz adres marzeń.Luna powie ci nazwę wyspy, dla której przesłałeś kod, a jeśli to prawda, wybierz „Tak, to jest!’Znajdziesz się na łóżku poza usługami mieszkalnymi W wersji wymarzonej każdej wyspy, którą wybrałeś, aby odwiedzić. Teraz możesz odkrywać wyspę i rozmawiać z jej mieszkańcami, nie powodując niepotrzebnego zniszczenia.

Możesz nawet znaleźć drugiego gracza lub graczy, porozmawiaj z nimi i odkryć ich dom.

Pamiętaj tylko – ponieważ nie masz żadnych narzędzi, oznacza to, że możesz w pełni zbadać wyspę tylko wtedy, gdy gracz zbudował wystarczającą ilość nachyleń i mostów. Jeśli nie, te części wyspy pozostaną dla ciebie niedostępne.Wreszcie, będziesz miał również dostęp do niestandardowego portalu projektowego który należy do właściciela tej wyspy. Tutaj będziesz mógł przeglądać ich dostępne projekty i skopiować wszystko, co możesz.

Kiedy będziesz gotowy, aby się obudzić, połóż się z powrotem na łóżku i wybierz opcję: „Chcę się obudzić!„Budzisz się z powrotem w dowolnym łóżku, na którym poszedłeś spać na swojej wyspie.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak utworzyć adres marzeń dla snów w apartamencie Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli chcesz, aby inni gracze odwiedzili swoją wyspę za pomocą Dream Suite w nowych horyzontach, musisz stworzyć swój własny adres wymarzonego. Aby to zrobić, „chciałbym podzielić się marzeniem” z menu LUNA.Zanim jednak utworzysz adres Dream, ważne jest, aby zauważyć, że tworząc i udostępniając adres marzeń, pozwalasz na upublicznienie wszystkiego na wyspie. Obejmuje to wygląd twojej wyspy, pokoje w domu, niestandardowe projekty, twoje imię, informacje o paszporcie i posty na tablicy biuletynowej,.

Jeśli nie czujesz się komfortowo, a żadna z tych informacji jest udostępniana innym osobom, w tym nieznajomym, gorąco zalecamy nie tworzenie ani udostępnianie adresu wymarzonego z innymi graczami.

Jeśli zmieniłeś zdanie, że ludzie mogą losowo odwiedzić wymarzoną wersję swojej wyspy, zrezygnujesz z tego otoczenia, wybierając „o marzeniu mojej wyspy…„A następnie wybierz” dostosuj dzielenie się niespodzianką.’

Teraz po prostu powiedz Luny „Przestań dzielić się moim marzeniem.„Możesz także użyć tej opcji, aby ponownie włączyć funkcję losowej wizyty.Kiedy będziesz gotowy zrobić adres wymarzony, Luna połączy się z Internetem i utworzy kopię Twojej wyspy. Po zakończeniu powie ci, jaki jest twój wymarzony adres, który rozpocznie się od DA i zawiera 12 cyfr.

Będziesz mógł znaleźć swój wymarzony adres zarówno na paszporcie, jak i mapie wyspy. Luna jednak usunie twój wymarzony adres z obu z nich, jeśli o to poprosisz.Możesz teraz udostępnić ten adres innym graczom nowych horyzontów albo wśród kręgu przyjaciół lub na Animal Crossing: Nowe horyzonty subreddit.

Pamiętaj – wymarzona wersja twojej wyspy będzie odzwierciedlać tylko to, jak wyglądała twoja wyspa w dniu, w którym marzyłeś. Jeśli zmienisz coś na swojej wyspie i chcesz, aby było to reprezentowane we śnie, musisz wrócić do Luny, aby mogła zaktualizować twoje marzenie.

Luna może zaktualizować wymarzoną wersję Twojej wyspy raz dziennie.

Mam nadzieję, że wszyscy macie wspaniałe sny!

How do you rate Animal Crossing Dream Suite: Jak utworzyć adres marzeń i odwiedzić wyspy za pomocą Dream Suite w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *