Animal Crossing Festiwale Wydarzenie: Jak zdobyć pióra, tęczowe pióra i festiwalowe przedmioty w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Festiwale Wydarzenie: Jak zdobyć pióra, tęczowe pióra i festiwalowe przedmioty w nowych horyzontach
12. stycznia 2024
8 minutes
62

By Jhonny Gamer

Pavé i jego Festivale Wprowadź trochę ciepła do końca zimy Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Ten kolorowy paw pióra unosząc się po twojej wyspie. Jeśli wymieniasz te pióra z Pavé, otrzymasz wiele Przedmioty festiwale.

Poniżej odkryjesz Jak znaleźć zarówno pióra, jak i tęczowe pióra, abyś mógł zdobyć specjalną Festivale Float.

Na tej stronie:


Spojrzenie na festiwal w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jak działa festiwal Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli chcesz wziąć udział w Festivale w nowych horyzontach, musisz udać się do usług mieszkaniowych Plaza i rozmawiaj z Pavé.

Zrobi cię z polowaniem na pióra, a jeśli przyniesiesz mu trzy z jednego koloru, da ci festiwalowy przedmiot.Ten przedmiot będzie miał ten sam kolor, co pióra, które mu dajesz, więc jeśli dasz Pavé trzy niebieskie pióra, spodziewaj się, że otrzymasz niebieską flagę festiwalową, stoisko lub jedno z innych mebli.Jednak Pavé naprawdę pragnie, to tęczowe pióra, a on da ci przepis na majsterkowanie co pozwoli ci je stworzyć.Jeśli przyniesiesz wystarczająco Rainbow Feathers, zdobędziesz specjalny festiwal Festivale Float.Jak znaleźć niebieskie, zielone, fioletowe i czerwone pióra na festiwal Przejście zwierząt: nowe horyzonty

W całym Festivale w nowych horyzontach zobaczysz pióra pływające o swojej wyspie.

Oprócz specjalnych tęczowych piór, istnieją cztery rodzaje piór do polowania – niebieski, zielony, fioletowy i czerwony.Podobnie jak materiały sezonowe, takie jak płatki śniegu i płatki kwiatów wiśniowych, Te pióra można łatwo złapać w sieci. Po prostu biegnij po swojej wyspie, trzymając ucho na dźwięk Wibbly, który oznacza, że pióro jest bliskie, a następnie przesuń go siecią.

Te pióra są nieco bardziej trwałe niż materiały sezonowe, więc nie martw się, jeśli przegapisz kilka razy, ponieważ pióro nie zniknie.Jeśli masz problem ze znalezieniem określonego koloru piór, poświęć trochę czasu na rozmowę z wieśniakami. Polują również na pióra i chętnie handlują.

Kiedy rozmawiasz z wieśniakiem, powiedzą ci, jakiego koloru pióra szukają i jakiego koloru otrzymasz.Ponieważ pióra układają się w trzech grupach, możesz wymienić tylko maksymalnie trzy pióra jednocześnie i ważne jest, aby zauważyć, że zawsze wymieniasz maksymalną kwotę piór z dowolnego wybranego stosu.

Oznacza to, że jeśli chcesz tylko wymienić jedno czerwone pióro, ale masz tylko trzy trzy miejsce, będziesz chciał złapać dodatkowe czerwone pióro, zanim dokonasz wymiany.Rainbow Feather for Festivale w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Rainbow Feathers to najtrudniejsze pióro do znalezienia podczas festiwalu w nowych horyzontach.

Może być w stanie znaleźć je unoszące się wokół wyspy, jak inne kolorowe pióra, ale ponieważ jest to rzadkie zjawisko, nie jest to niezawodne źródło tęczowych piór. O wiele łatwiej jest wyrobić tęczowe pióra za pomocą przepisu na majsterkowanie Pavé dał ci.Aby stworzyć tęczowe pióra, potrzebujesz jednego z siebie kolorów piór – niebieskiego, zielonego, fioletowego i czerwonego.Można je łatwo zebrać za pomocą sieci lub przez handel z wieśniakami. Gdy będziesz mieć jeden z każdego koloru, po prostu udaj się do najbliższego strzałka roboczego DIY i wycofaj.Rainbow Feathers można następnie wykorzystać do otrzymywania przedmiotów festiwalowych od Pavé lub do dostosowania tych samych przedmiotów.

Jak zdobyć festiwal podczas festiwalu Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli chcesz zarobić festiwal podczas festiwale w nowych horyzontach, musisz zacząć zbierać pióra.

Aby zarobić festiwale, najpierw musisz otrzymać jeden z każdego elementu festiwalu od Pavé. Można to zrobić, wymieniając dziewięć tęczowych piór lub dziewięć zestawów trzech kolorowych piór.

Tak czy inaczej po otrzymaniu wszystkich dziewięciu przedmiotów, Pavé poprosi o trzy tęczowe pióra.Zbierz lub wykonać te tęczowe pióra, a w zamian da ci festiwal.


Festivale Float.

Możesz teraz powtórzyć ten proces, aby zdobyć więcej przedmiotów festiwalowych i dodatkowych festiwałów lub prostych zrób coś innego.

Przedmioty festiwale w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Istnieje dziesięć przedmiotów festiwale, w tym Festivale Float, abyś mógł zebrać w nowych horyzontach.

Oto pełna lista przedmiotów festiwale w nowych horyzontach:

 • Festivale Balloon Lampa
 • Festivale Confetti Machine
 • Festivale Drum
 • Flaga festiwale
 • Festivale Float
 • Festivale Garland
 • Lampa festiwalowa
 • Festivale Parasol
 • Stag Festivale
 • Festivale Stall


Oprócz Festivale Float, otrzymałbyś opcję zakupu jednego z tych przedmiotów dziennie od Canny W ramach festiwalu. Możesz także otrzymać losowo wybrany element festiwale, wymieniając pióra z Pavé podczas samego wydarzenia.Jeśli chcesz dostosować przedmiot festiwale, musisz wyrobić lub zebrać kilka tęczowych piór. Ilość tęczowych piór różni się w zależności od tego, który element chcesz dostosować i, należy zauważyć, że Festivale Float jest jedynym elementem, którego nie można dostosować.Ubrania festiwalskie w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Aby naprawdę wziąć udział w festiwarze w nowych horyzontach, musisz ubrać tę rolę. Na szczęście zdolne siostry Czy to zrobiłeś, sprzedając ubrania inspirowane festiwalem przed wydarzeniem.

Potężne siostry sprzedają następujące odzież o tematyce festiwalskiej:

 • Festiwale akcesorium – 2240 dzwonków
 • Festivale Costume – 2600 dzwonków
 • Festivale Tank Dress – 2600 dzwonków

Każdy z tych przedmiotów można kupić w niebieskim, zielonym, fioletowym lub czerwonym.Jeśli chcesz upewnić się, że jesteś ubrany, aby zaimponować na festiwal, zalecamy zakup wybranego stroju z wyprzedzeniem. Wynika to z faktu, że ubrania wymienione powyżej są częścią rotacyjnych sióstr, co oznacza, że nie ma gwarancji, że te przedmioty będą dostępne każdego dnia.

Na szczęście jednak produkty odzieżowe festiwale są w sprzedaży podczas samego wydarzenia.Reakcja festiwale Viva ustawiona Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Od 1 lutego do 15 lutego można kupić reakcję festiwale Viva od Cranniego Nook w nowych horyzontach.

Zestaw reakcji festiwale Viva kosztuje 19 800 dzwonków i można go kupić tylko raz przez każdego grywalnego wieśniacza.Po przyniesieniu zestawu reakcji automatycznie odblokujesz cztery, festiwalowe tematyczne, reakcje – konfetti, poczuj, chodźmy i viva.

Te reakcje naprawdę pomogą ci dostać się do nastroju festiwale i pozostaną odblokowane po przejściu wydarzenia. Pamiętaj tylko – kupujesz je tylko od 1 lutego do 15 lutego.W tym czasie Cranny Nook będzie również sprzedawał jeden przedmiot z zestawu festiwalu każdego dnia.Festiwal w dniu i godzinie Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Festivale w nowych horyzontach zawsze odbędzie się 15 lutego każdego roku.

W 2021 r. Festivale odbywa się w poniedziałek, 15 lutego i trwa przez cały dzień, co oznacza, że Pavé będzie na twojej wyspie do 5 rano 16.00, czyli czas na codzienne resetowanie w nowych horyzontach.Tego dnia będziesz mógł porozmawiać z PAVE poza usługami rezydentami i zbierz pióra unoszące się po swojej wyspie.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak uzyskać dostęp do festiwalu w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli chcesz wziąć udział w Festivale w nowych horyzontach, musisz upewnić się, że pobrałeś bezpłatną łatkę styczniową, który jest dostępny od czwartku, 28 stycznia.


Animal Crossing: Nowe horyzonty – bezpłatna aktualizacja 1.28.21

Aby otrzymać tę łatkę, musisz upewnić się, że przełącznik Nintendo jest podłączony do Internetu, spróbuj uruchomić nowe horyzonty, a jeśli jest dostępna łatka, otrzymasz monit o jej pobranie.

Teraz musisz po prostu postępować zgodnie z instrukcjami na swoim przełączniku Nintendo i poczekać na zakończenie pobierania.

Po zakończeniu pobierania będziesz mógł cieszyć się Festivale!

How do you rate Animal Crossing Festiwale Wydarzenie: Jak zdobyć pióra, tęczowe pióra i festiwalowe przedmioty w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *