Animal Crossing Gotowanie: składniki i jak odblokować gotowanie w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Gotowanie: składniki i jak odblokować gotowanie w nowych horyzontach
12. stycznia 2024
6 minutes
38

By Jhonny Gamer

Gotowanie pozwala tworzyć różnorodne posiłki i smakołyki Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Zanim jednak zaczniesz, musisz odblokuj gotowanie A potem nadal będziesz musiał się zebrać składniki.

Te składniki obejmują dynie, marchewka, ziemniaki, pomidory, pszenica i trzcina cukrowa. Chociaż możesz również polować na określoną rybę lub czekam na grzyb sezon do przybycia.

Na tej stronie:


Animal Crossing: Nowe horyzonty – ver. 2.0 bezpłatna aktualizacja – Nintendo Switch

Jak odblokować gotowanie w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli chcesz zacząć gotować w nowych horyzontach, najpierw musisz odwiedzić przystanek Nook w usługach mieszkaniowych.

Tam, będziesz chciał wybrać „Wykup Nook Miles”, a następnie przewiń w dół, aż znajdziesz – bądź szefem kuchni! DIY Recipes + – na 2000 mil zakrętów.Kupowanie, uaktualni przepis na DIY telefonu Nook Telefon Aplikacja, która zawiera wybór przepisów na gotowanie.

Odblokuje również pierwsze osiem przepisów na gotowanie, w tym mąkę, cukier oraz koktajle oparte na rodzimych owocach wyspy. Odblokujesz również przepis na kamień kuchenny, który jest przydatny dla każdego, kto jeszcze nie zbudował ani nie przyniósł roboczego pieca. (Trudno jest gotować bez piekarnika.)Zakup Bądź szefem kuchni! DIY Recipes + odblokuje również pismo książki kucharskiej? Karta Nook Miles, która nagradza Cię Nook Miles, gdy nauczysz się nowych przepisów.Pamiętaj – będziesz mógł odblokować możliwość gotowania tylko wtedy, gdy pobrałeś Ver.2.0 Patch dla nowych horyzontów.

Jak znaleźć przepisy na gotowanie w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli chcesz ugotować ucztę w nowych horyzontach, będziesz potrzebować przepisów na gotowanie i istnieje wiele sposobów ich znalezienia.

Pierwszym miejscem, które chcesz odwiedzić, jest Canny Aby kupić podstawowe pakiet przepisów na gotowanie. Znajduje się w szafce i kosztuje 4980 dzwonków.Zakup tego pakietu automatycznie uczy ośmiu nowych przepisów, w tym mąki pełnoziarnistej i brązowy cukier.Poza tym w butelkach pojawią się również przepisy do gotowania zabiera cię do. Należy pamiętać, że butelki te mogą zawierać przepis na majsterkowanie Lub przepis na gotowanie, który już znasz, więc nie spodziewaj się, że za każdym razem nauczę się nowego przepisu.

Możesz także nauczyć się nowych przepisów na gotowanie od swoich wieśniaków! Przez cały dzień zauważysz, że niektórzy z twoich wieśniaków będą spotykać się w domu, a jeśli chcesz jednego z nich, mogą gotować. Porozmawiaj z wieśniakiem, a oni zaoferują ci kopię przepisu – może to być taki, który już znasz lub zupełnie nowy przepis.

Wieśniacy mogą dać ci przepisy do gotowania.

Ważne jest, aby zauważyć, że wieśniak może zamiast tego rzemić, a jeśli tak, otrzymasz przepis na majsterkowanie na wszystko, co robią.

Wreszcie, możesz również znaleźć przepis na gotowanie podczas wykonywania działań takich jak połowy.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Gotowanie Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Gotowanie w nowych horyzontach działa w podobny sposób jak meble do tworzenia, ale zamiast majsterkowiczów, Potrzebujesz kuchennej kuchenki. Wewnątrz lub na zewnątrz – ten piec to wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć gotować!Oprócz tej zmiany musisz zebrać wybór składników, podobnie jak znalezienie materiałów do budowy mebli z całej wyspy. To może być wszystko z owoców do dyni łowić ryby a nawet materiały sezonowe, takie jak grzyby.

Dobrym pomysłem jest również założenie małej farmy na twojej wyspie, aby upewnić się, że masz wystarczającą ilość marchewki, ziemniaków, pomidorów, trzcina cukrowa i pszenica.

Kiedy będziesz gotowy do ugotowania naczynia, wchodzą w interakcję z wybraną piecem i wybierz przepis, który chcesz zrobić. Jak podczas tworzenia mebli, będziesz mógł zobaczyć, które i ile składników jest wymaganych do twojego przepisu i czy obecnie je masz.Po ugotowaniu posiłku możesz użyć go jako dekoracji na temat domu lub wyspy, wyślij go do znajomego, Daj to wieśniakowi, Sprzedawaj dzwonki lub jedz je sam.

Jedzenie gotowanego naczynia, takie jak jedzenie owoców lub cukierków, da ci moc łamania skał lub wykopywania drzew przez określony czas. Różne potrawy pozwolą ci korzystać z tych technik przez inny czas, więc weź to pod uwagę, jeśli planujesz remonty wyspy lub po prostu idziesz do toalety, jeśli nie!

Jedzenie daje moc poruszania drzew – dosłownie!

Składniki Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Składniki, jak wspomniano powyżej, są istotną częścią gotowania w nowych horyzontach;Bez nich nie będziesz w stanie zrobić prostej kanapki, nie mówiąc już o smacznej pizzy.

Istnieje szeroki zakres składników do zebrania, w tym owoce, ryba, dynie, grzyby, pszenica, trzcina cukrowa, pomidory, ziemniaki i marchewki.

Niektóre składniki, takie jak mąka i cukier, można uzyskać tylko za pomocą innych składników, aby je wykonać.

Niektóre składniki można uprawiać, inne znaleziono.

Podobnie jak twoje materiały rzemieślnicze, Te składniki można przechowywać w przechowywaniu domu a jeśli masz go, dostęp do szopy magazynowej.

Zalecamy uważnie obserwowanie zapasów żywności podczas gotowania, aby upewnić się, że nie zabraknie ważnego składnika, takiego jak mąka, która jest używana w wielu przepisach, ponieważ w przeciwieństwie do materiałów budowlanych, może to zająć kilka dniUzupełnij zapasy.

Za pomocą przepisu DIY Aplikacja na telefonie Nook możesz szybko wyświetlić każdy przepis związany z gotowaniem, który do tej pory odblokowałeś i sprawdzić, które składniki musisz zebrać, aby je stworzyć. Będziesz także mógł sprawdzić, czy masz wystarczająco dużo odpowiednich składników przed próbą ugotowania posiłku.Mam nadzieję, że lubisz gotować w nowych horyzontach!

How do you rate Animal Crossing Gotowanie: składniki i jak odblokować gotowanie w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *