Animal Crossing Gracz osiąga status „Bellionaire”, zbiera pieniądze na organizację charytatywną dla zwierząt domowych

Startseite » Animal Crossing Gracz osiąga status „Bellionaire”, zbiera pieniądze na organizację charytatywną dla zwierząt domowych
15. stycznia 2024
3 minutes
47

By Jhonny Gamer

Cóż, oto rzepa do książek: The Przejście zwierząt gracz, który powiedział, że uderzy w miliard dzwonków przez sam twardy przeszczep, osiągnął swój cel i aby świętować, zebrał setki dolarów na organizację charytatywną dla zwierząt.

W ubiegłym tygodniu Brianmp16 ogłosił, że będzie pierwszym, który legalnie zarobił miliard dzwonków w wersji GameCube Przejście zwierząt. Twierdzi, że to czyni go pierwszym, który uzasadniał każdy przedmiot w grze, ponieważ model pocztowy odblokowuje się tylko wtedy, gdy gracz zyskuje oszczędności. Chyba, że po prostu oszukujesz i nie wprowadź kodu zakątkowego, chyba.

Podczas gdy inni mogli zdobyć przedmiot poprzez szlifowanie, Brianmp16 wydaje się być pierwszym, który zarejestrował cały wysiłek, udowadniając, że nie używał usterki ani kodów, przez transmisję na żywo. Wysiłek zajął go nieco ponad 180 godzin, dzięki zmiany dużej ilości rzepy jednocześnie oraz jego zdolności do przewidywania rynku łodygi „wykorzystując przedmioty dostępne do zakupu w danym dniu” ”. Gdyby tylko można to użyć W prawdziwym świecie w tej chwili.Po osiągnięciu śmiesznego celu, Brianmp16 świętował z pewnym k.K. Slider Music, konfetti i fajerwerki – a wkrótce potem otrzymał upragniony model postu i list towarzyszący, „co muszę powiedzieć, że nie może być bardziej doskonale napisane”, dodał później w a Reddit Post.


Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Ale Brianmp16 nie był tam do końca skończony i postanowił wykorzystać impet, zbierając pieniądze na organizację charytatywną dla zwierząt. W zeszłym tygodniu East Nashville został dotknięty przez tornada, co spowodowało około 24 zgonów i znaczących zniszczeń w Central Tennessee (Via Via CNN). „Wśród katastrofy artykuł zwrócił moją uwagę, zwracając światło na inną grupę dotkniętą katastrofą – zwierzęta”, wyjaśnił Brianmp16. „Rodziny pozostawione tymczasowo bezdomne nie miały innego wyjścia, jak zrezygnować ze swoich zwierząt z katastrofy, a także wszystkie zwierzęta w schronisku zwierząt w Nashville, które zostały uszkodzone przez tornada, same stały się bezdomne.”

Brianmp16 przeprowadził badania i stwierdził Paws Chicago: Schronisko dla zwierząt bez zabezpieczenia pomagające w wysiłkach na ratowanie i rehabilitację zwierząt wysiedlonych przez Nashville Tornadoes. Następnie założył trzy strumienie charytatywne w weekend, zbierając 803 USD (£611) Pod koniec wczorajszego strumienia. Chociaż jest to trochę odejście z jego początkowych 3000 $ (£2282) cel, wciąż nie jest źle dla dość małego streamera – i przypuszczam, że nigdy nie powinieneś patrzeć na konia prezentowego w ustach.

How do you rate Animal Crossing Gracz osiąga status „Bellionaire”, zbiera pieniądze na organizację charytatywną dla zwierząt domowych ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *