Animal Crossing Groudy: Jak znaleźć żyroskop i co zrobić z fragmentami żyroskopu w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Groudy: Jak znaleźć żyroskop i co zrobić z fragmentami żyroskopu w nowych horyzontach
15. stycznia 2024
4 minutes
38

By Jhonny Gamer

Animal CrossingGyroidy są częściami częściowymi, elementami częściowo tworzonymi Nowe Horyzonty.

Zebranie serii debiutują w 2.0 Aktualizacja, Każdy rodzaj żyroskopu odgrywa unikalny dźwięk – i można go połączyć z innymi, aby stworzyć unikalne tablice muzyczne.

Istnieją dziesiątki do znalezienia i złożenia – i przez lata stały się jednym z Crossing Animal bardziej fan-fan-fan-favourite obiekty do zbierania i wyświetlania.

Na tej stronie:


W czym są żyroskop Przejście zwierząt: nowe horyzonty?

Żyroskop to stworzenia w stylu kaktusa, w których można zebrać Przejście zwierząt: nowe horyzonty. Następnie zagrają szczególny efekt dźwięku w zależności od rodziny żyroskopu, do którego należą, a poprzez umieszczenie różnych żyroskopów możesz stworzyć unikalną muzykę, która kliknie, szum lub brzęczę w tle.Oprócz stawiania obok innych żyroskopów w celu tworzenia unikalnych kombinacji muzyki, będzie również synchronizować się z pobliskimi źródłami muzyki – takimi jak K.K. Slider utwory, które będą grać w pobliżu.Jeśli od jakiegoś czasu grasz w nowe horyzonty, możesz już rozpoznać je jako przyjazne stworzenia, które pomagają w zbieraniu funduszy w swoim mieście. Groudy, o których mowa tutaj, to meble, które możesz zbierać i wyświetlać w domu i wokół wyspy – każda z własnymi unikalnymi cechami.

Jak zdobyć żyroskop i co zrobić z fragmentami żyroskopu Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Groidy można znaleźć na wyspach znalezionych na wycieczkach do łodzi Kapp’n.Jak w przypadku skamielin, Znajdziesz pęknięcia w ziemi. Użyj łopaty, aby je wykopać, aby otrzymać fragmenty żyroskopowe.

Te fragmenty nie są jeszcze żyroskopami i wymagają więcej przygotowania. Po powrocie na wyspę wykop dziurę, wybierz fragment żyroskopowy w swoim ekwipunku, a następnie zakop. Teraz użyj wody do podlewania otworu. Jeśli otwór, wówczas paruje się, wszyscy jesteś ustawiony.

Następnego dnia wykop te dziury. Fragment żyroskopowy będzie teraz dojrzał do pełnego żyroskopu – z których dostępnych jest dziesiątki odmian.Jeśli chcesz zbudować swoją kolekcję żyroskopową, powtórz ten cykl – Wyjdź na wycieczkę po łodzi Kapp’n Raz dziennie zbierając fragment i sadząc je na wyspie, aby dojrzewał następnego dnia.

Zauważ, że poznanie żyroskopu jest częścią kroków w odblokowaniu Brewstera – który najwyraźniej jest w poszukiwaniu niektórych, zanim zrekrutujesz go do kawiarni swojej wyspy. W ten sposób nawet daje ci fragment żyroskopowy!Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak dostosować żyroskop Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Dostosowywanie żyroskopów działa tak samo jak każdy inny element. Mieć w ekwipunku zestawy dostosowywania, a następnie znajdź bench roboczy DIY i wybierz „Dostosuj coś”, a następnie wybierz ogrodzenie z ekwipunku.Następnie masz szereg kolorów do wyboru.Być może możesz wybrać coś, co pasuje do motywu twojego domu, a nawet wyspy – możesz w końcu umieścić je w dowolnym miejscu w nowych horyzontach!

How do you rate Animal Crossing Groudy: Jak znaleźć żyroskop i co zrobić z fragmentami żyroskopu w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *