Animal Crossing – Grzyby: jak zdobyć eleganckie, płaskie, rzadkie, okrągłe i chude grzyby, w tym przepisy do majsterkowania grzybów w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing – Grzyby: jak zdobyć eleganckie, płaskie, rzadkie, okrągłe i chude grzyby, w tym przepisy do majsterkowania grzybów w nowych horyzontach
12. stycznia 2024
8 minutes
39

By Jhonny Gamer

Grzyby są jednym z wielu materiałów sezonowych w Animal Crossing: Nowe Horyzonty. Podobnie jak inne jesienne materiały sezonowe, żołędzie i szyszki, Oznacza to, że grzyby rosną na twojej wyspie w określonym czasie.

Istnieje pięć różnych rodzajów grzybów, które można znaleźć – Eleganckie grzyby, płaskie grzyby, rzadkie grzyby, okrągłe grzyby I Chude grzyby.

Każdy typ grzybów służy również do tworzenia różnych przepisów na leśny i grzybowy, Ale aby to zrobić, musisz najpierw zebrać zestaw przepisów na grzyby.

Na tej stronie:

Sezon grzybowy datuje się Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Grzyby to trzeci materiał sezonowy, który można znaleźć w jesieni w New Horizons, a pierwsze to żołędzi i szyszki.

w półkula północna, Grzyby można znaleźć w całym Listopad.

Tymczasem w półkula południowa, będziesz mógł znaleźć grzyby Móc.Przez cały ten miesiąc będziesz mógł zebrać grzyby rosnące na twojej wyspie i zbierać przepisy na grzyby.


Jak znaleźć eleganckie grzyby, płaskie grzyby, okrągłe grzyby i chude grzyby Przejście zwierząt: nowe horyzonty

W ostatnim miesiącu jesieni w nowych horyzontach będziesz mógł znaleźć pięć różnych rodzajów grzybów rosnących na Twojej wyspie.

Pierwsze cztery – eleganckie, płaskie, okrągłe i chude – można znaleźć na ziemi.Wszystkie te grzyby będą rosły w pobliżu drzew cedru, owoców i twardego drewna, podobnie jak gałęzie drzew na ziemi w pobliżu tych drzew.Aby zwiększyć szanse na znalezienie tych grzybów, zalecamy nie umieszczenie żadnych mebli ani nie uprawy kwiatów wokół podstaw. Nie musisz tego robić dla każdego drzewa na swojej wyspie, ale jeśli chcesz stworzyć dużo mebli grzybowych, zalecamy upewnienie się, że większość twoich drzew będzie miała sporo wolnej przestrzeni na temat ich korzeni.

Każdy grzyb przyjmie jedną płytkę, a kafelki są mniej więcej tego samego rozmiaru co kwiat, więc możesz użyć tego jako dobrego znacznika do tego, ile miejsca powinieneś zostawić.Po upewnieniu się, że grzyby mają wystarczająco dużo miejsca, będziesz chciał codziennie prowadzić polowanie na grzyby z szerokiej wyspy.

Dokładnie tam, gdzie pojawiają się grzyby, są losowo przydzielane, ale każdego dnia będziesz w stanie znaleźć dobrą liczbę w pobliżu drzew. Upewnij się, że wybierzesz te grzyby, ponieważ nie wyrosną w ciągu dnia i będziesz musiał poczekać cały rok, aż sezon grzybowy powróci.

Istnieje nawet zadanie Nook Miles Plus, które nagrodzi cię minimum 100 milami w zakątkach Jeśli wybierzesz trzy grzyby.Jak znaleźć rzadki grzyb w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Rzadkie grzyby są, jak sama nazwa wskazuje, trudniejsze do znalezienia w nowych horyzontach w porównaniu z innymi rodzajami grzybów.

Po pierwsze, w przeciwieństwie do innych grzybów, rzadkie grzyby rosną pod ziemią i mają znacznie niższy wskaźnik odrodzenia, więc możesz czekać wiele dni, aż znajdziesz jeden.

Podczas szukania rzadkiego grzyba będziesz chciał szukać pęknięć w ziemi, które znajdują się w pobliżu korzeni drzew. Wykopanie tego pęknięcia może ujawnić rzadki grzyb lub, niestety, skamielina.Istnieje jednak sposób, aby uniknąć przypadkowego wykopania skamieliny podczas poszukiwania rzadkich grzybów.

Nowe horyzonty zachowują liczbę skamielin obecnie pochowanych na twojej wyspie i przestanie więcej tarła, gdy ta liczba osiągnie sześć. Ponieważ ta liczba zawiera również wszelkie niestosowane skamieliny, które mogłeś odbudować, możesz łatwo wykopać wszystkie sześć skamielin i zbudować je gdzie indziej.

Zrobienie tego zapobiegnie odraniu się większej liczby skamielin, co z kolei pozwoli ci łatwo określić, czy na twojej wyspie pojawiły się jakieś rzadkie grzyby.

Znalezienie i renowacja tych skamielin zajmie ci kilka dni, ponieważ potrzebujesz maksymalnie sześciu niestosowanych skamielin na twojej wyspie.Na szczęście tylko przepisy na leśne podłogi wymaga rzadkiego grzyba, więc jeśli nie jesteś zainteresowany tą podłogą, nie musisz polować na rzadki grzyb.

Grzyby i rzadkie ceny grzybowe Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli nie jesteś zainteresowany przepisami dla grzybów lub po prostu potrzebują niektórych dzwonków, Następnie możesz sprzedać wszystkie grzyby, które zbierasz w nowych horyzontach w Crannie Nook.

Płaskie grzyby, okrągłe grzyby i chude grzyby można sprzedawać za 200 dzwonków.Tymczasem eleganckie grzyby są warte 10 000 dzwonków.To jednak rzadkie grzyby, które są najwięcej przy 16 000 dzwonków.

Animal Crossing Lista przepisów DIY grzybowych: ile tam jest?

Grzyby osadzone w nowych horyzontach składa się z dwunastu przepisów, który obejmuje nowy parasol i bajkę jak lampa papki.

Oto dwanaście wpisów w zestawie grzybów:

 • Podłogi leśne
 • Ściana lasu
 • Lampa papki
 • Dziennik papki
 • Niski stołek papki
 • Mush Parasol
 • PARTIONA MUSH
 • Stół do matki
 • Parasol Mush
 • Ściana papki
 • Różdżka grzybowa
 • Wieniec z grzybów


Jak znaleźć przepisy grzybowe w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Recepty grzybowe DIY Można znaleźć, wyskakując balony, które unoszą się na twojej wyspie w nowych horyzontach.

Na szczęście te przepisy DIY można znaleźć w dowolnym balonie dowolnego koloru, dzięki czemu możesz wyskoczyć każdy balon, który widzisz z nadzieją, że może zawierać przepis na majsterkowanie grzybów.Kiedy po raz pierwszy zagrasz nowe horyzonty podczas sezonu grzybowego, otrzymasz również przepis na wieniec grzybowy od Isabelle. Ten przepis DIY pojawi się automatycznie na liście przepisów DIY, więc tak długo, jak masz materiały, będziesz mógł to zrobić.Reszta przepisów na majsterkowanie grzybów, jednak będziesz musiał się znaleźć.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Wskazówki dotyczące znalezienia przepisów na majsterkowanie grzybów Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Znalezienie przepisów na majsterkowanie grzybów W nowych horyzontach wymaga odrobiny szczęścia, a jeśli chcesz je wszystkie od razu, dużo determinacji, więc, aby ci pomóc, stworzyliśmy listę wskazówek dotyczących polowania na balon:

 • W zależności od pory dnia balony pojawią się na zachodnim lub wschodnim wybrzeżu twojej wyspy. Przez cały dzień balony będą latać w kierunku zachodnim przez twoją wyspę, ale od 18:00 do rana będziesz mógł znaleźć balony latające na wschód przez wyspę.
 • Balony odradzają się w minutach kończących się „4” lub „9.’ Oznacza to, że balony będą odrodzić mniej więcej co pięć minut w nowych horyzontach, na przykład 13:04 lub 13:09, ale nie zapewnia, że balon faktycznie się odrodzi. Dobrym pomysłem jest wyspanie każdego balonu, który widzisz, bez względu na kolor, aby zmusić następny odrodzenie balonu do wystąpienia.
 • Balony częściej pojawią się w ciągu dnia. Zakładamy, że to zniechęcanie do grania w nowe horyzonty przez całą noc, ale wydaje się, że balony są mniej prawdopodobne, że po 18:00. Jeśli nie masz wyboru, jak grać w nocy, możesz również zmienić czas na wewnętrznym zegar Nintendo Switch, odwiedzając ustawienia.
 • Obejrzyj, gdzie wyskakujesz balon! Jeśli przebijesz balon na wodę lub skały, obecny przywiązany do niej zniknie.

Recepty grzybowe DIY nie ograniczają się do konkretnego koloru balonu.
 • Posłuchaj wiatru! Jeśli w nowych horyzontach leci balon, będziesz mógł usłyszeć wiatr wokół ciebie. Kiedy to się stanie, upewnij się, że sprawdzisz niebo!
 • Przynieś wiele proci! Ponieważ wskaźnik spawnowania balonów zresetuje się za każdym razem, gdy wchodzisz lub wychodzisz z budynku, świetny pomysł, aby zabrać ze sobą wiele proci. Zapewni to, że nie przegapisz ani jednego balonu i możliwych przepisów na majsterkowanie ukryty w teraźniejszości.
 • Ustaw aparat na tryb rolki. Ten tryb aparatu da ci lepszy widok na niebo, a dzięki temu lepszy pomysł na wszystkie balony nadchodzą na twoją drogę.

Powodzenia w znalezieniu wszystkich grzybów DIY I nie zapomnij ukończyć kolekcji Acorn i Pinecone DIY Przed końcem jesieni!

How do you rate Animal Crossing – Grzyby: jak zdobyć eleganckie, płaskie, rzadkie, okrągłe i chude grzyby, w tym przepisy do majsterkowania grzybów w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *