Animal Crossing Happy Home Academy: HHA Rankks, HHA Score i Rewards wyjaśniono

Startseite » Animal Crossing Happy Home Academy: HHA Rankks, HHA Score i Rewards wyjaśniono
15. stycznia 2024
9 minutes
34

By Jhonny Gamer

Happy Home Academy W Animal Crossing: Nowe Horyzonty jest specjalną organizacją, która ocenia twoje umiejętności projektowania wnętrz i nagrodzi cię, jeśli Twój dom spełnia ich standardy.

Najpierw jednak musisz wspiąć się na Akademia Happy Home Academy Ucząc się, jak System HHA Point Pracuje. Obejmie to poznanie sztuki Feng Shui działa w Crossing Animal świat.

Mam nadzieję, że czujesz się kreatywny – czas zrobić projekt wnętrza.

Na tej stronie:

Happy Home Academy w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Akademia Happy Home to długotrwała instytucja w Seria Crossing Animal, która jest poświęcona oceny umiejętności projektowania wnętrz i, jeśli twój dom spełnia ich standardy, zostaniesz nagrodzony.

Gdy Tom Nook zbuduje cię domem, Akademia Happy Home oceni ją co tydzień i zapewni wynik, który odzwierciedla twoje wybory projektowe. Mogą nawet zawierać trochę porady, aby pomóc Twojemu domowi kwitnąć.Może to zabrzmieć prosto, ale jeśli odtworzyłeś poprzednią odsłonę w Seria Animal Crossing, będziesz wiedział, że Akademia Happy Home ma szereg kryteriów, które wpływają na twój wynik punktowy.

Od prostych decyzji, takich jak wybór mebli, po bardziej złożone, takie jak Feng Shui W twoim domu są to wszystko, co bierze pod uwagę Akademia Happy Home, a im większy staje się Twój dom, tym więcej punktów możesz zdobyć.


Kiedy zostaniesz oceniony przez Happy Home Academy w Przejście zwierząt: nowe horyzonty?

Szczęśliwe oceny domowe odbywają się o 5 rano w niedzielę rano, czyli czas resetowania na każdą wyspę w nowych horyzontach.

Oznacza to, że kiedy uruchamiasz nowe horyzonty w niedzielny poranek lub w dowolnym momencie 5 rano tego dnia, otrzymasz nowy ranking, w tym wszelkie nagrody, które możesz wygrać, z Happy Home Ocena.

Jeśli twój wynik nie zmienił się w porównaniu z poprzednim tygodniem, nie otrzymasz listu z Happy Home Academy.

Daje to również pełny tydzień na tworzenie nowych mebli, Kup nowe dywany z Saharah lub sztuka z Redd i eksperymentuj z nowymi układami pokoju, zanim ponownie zostanie oceniony.

Otrzymasz również listy i prezenty od Akademii Happy Home, kiedy zaktualizujesz swój dom.Akademia Happy Home plany Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Akademia Happy Home przypisuje Twój dom jedna z trzech różnych szeregów w nowych horyzontach – B, A lub S. Najniższy jest B, podczas gdy najwyższy jest S.

Powoli wspinasz się po szeregach HHA, gdy twój dom rośnie.

Wspinasz się na te szeregi, zdobywając punkty w projekcie domu, w tym zajęcia takie jak korzystanie z Feng Shui i utrzymanie domu wolnego od karaluchów.

Ważne jest jednak, aby zauważyć, że za każdym razem, gdy zaktualizujesz swój dom w nowych horyzontach, wymagania rangowe dla twojego rankingu Happy Home Academy wzrośnie. Oznacza to, że im więcej pokoi masz, tym trudniej jest zdobyć dom r rangi, ale z drugiej strony większy dom oznacza więcej miejsca na meble.

Below you’ll find rank requirements for every house expansion that you can unlock in New Horizons:

Rozszerzenie domu Brank Arank s
Dom (12×12) 0 do 9999 10 000 do 14 999 15 000+
Zaktualizowany główny pokój (16×16) 0 do 16 999 17 000 do 22 999 23 000+
Back Room (12×12) 0 do 24 999 25 000 do 34 999 35 000+
Lewy pokój (12×12) 0 do 37 999 38 000 do 46 999 47 000+
Prawy pokój (12×12) 0 do 49 999 50 000 do 59 999 60 000+
Drugie piętro (12×20) 0 do 63 999 64 000 do 74 999 75 000+
Piwnica (12×20) 0 do 79 999 80 000 do 89 999 90 000+

Jak poprawić swój wynik Happy Home Academy w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli chcesz uzyskać tę pożądaną ranga z Happy Home Academy w nowych horyzontach, musisz upewnić się, że Twój dom spełni jak najwięcej możliwych bonusów wyników, jak to możliwe. Odbywa się to od włączenia Feng Shui W projekcie domu planuje po prostu wyświetlać jakiekolwiek rzadkie lub sezonowe meble, które możesz posiadać.

Pamiętaj jednak, że jeśli nie zachowasz schwytania domu, ryzykujesz ukaranie wyniku.

Dziękuje Pinkandgrey z Reddit Aby uzyskać pomoc z następującymi informacjami.

Wyświetl rzadkie meble

Im trudniej jest mebel, aby stworzyć lub znaleźć, tym więcej punktów otrzymasz za to. Idealne rzadkie przedmioty do wyświetlania obejmują trofea z kwartalnych turniejów rybackich do każdego elementu mebli, który wymaga fragmentu gwiazd W ramach przepisu na majsterkowanie.


Przedmioty wykonane za pomocą fragmentów gwiazd i zarobiono na pomocy Gulliver, osiągną wyższy wynik HHA.

Wypełnij każdy pokój meblami

Może się to wydawać proste, ale jest to łatwa zasada do zapomnienia – upewnij się, że wypełniasz każdy pokój meblami, a nawet ścianami. To nie znaczy, że pokój pokój, dopóki ledwo nie będziesz mógł wejść, ale nie zostawiaj tylko pokoju pustego lub z jednym krzesłem w środku.

Zamiast tego staraj się umieścić jak najwięcej mebli do każdego pokoju i na ścianach, nie poświęcając wyborów projektowych, abyś mógł zmaksymalizować liczbę punktów otrzymanych od Happy Home Academy Academy.


Ten pokój zawiera 20 mebli i trzy przedmioty montowane na ścianie.

Wyświetl różne zestawy mebli

Być może wypełniłeś pokój meblami, ale jeśli to tylko to samo krzesło w kółko, nie zarobisz wielu punktów. Zamiast tego powinieneś skupić się na wyświetlaniu różnych mebli i, jeśli to możliwe, wypełnij szereg zestawów mebli.

Zestawy meblowe to małe kolekcje przedmiotów tematycznych;Dowiesz się, czy przedmiot jest częścią zestawu mebli, jeśli podziela jego nazwę z innym meblem. Zestaw pisania, na przykład, składa się z pisma, pisania biurka i plakatu do pisania. Wyświetlanie wszystkich tych przedmiotów razem w jednym pokoju pomoże zwiększyć wynik Happy Home Academy.

Możesz wyświetlać wiele zestawów w pokoju, o ile meble pasują oczywiście!


Pokój może zawierać wiele zestawów.

Obejmują niezbędne meble

W nowych horyzontach istnieją cztery meble, które można uznać za niezbędne dla codziennego życia – łóżko, krzesła, stoły i komody lub szafy. Jeśli twój dom zawiera co najmniej jeden z tych niezbędnych mebli, wówczas Akademia Happy Home będzie naprawdę bardzo szczęśliwa.

Nie ma znaczenia, jakiego modelu mebli używasz ani czy wszystkie niezbędne meble znajdują się w tym samym pokoju, tylko po to, aby upewnić się, że dom zawiera łóżko, krzesło, stół i garderobę.


Najwyraźniej toalety nie są niezbędne.

Świąteczny i sezonowy bonus mebli

Otrzymasz małe punkty, jeśli zdecydujesz się wyświetlić meble, które są zarabiane przez sezonowe wydarzenie, takie jak sezon Cherry Blossom, lub świąteczne wydarzenie, takie jak i przepraszam, Bunny Day.


Wszystkie moje meble z Day Bunny w tajemniczy sposób zniknęły…

Kolor dopasuj meble

Kolejna prosta reguła projektu, którą można łatwo przeoczyć – spróbuj pokolorować wszystkie pokoje w domu. Przez to mamy na myśli, że wybieramy określony kolor, jak czarny, a następnie staramy się mieć większość przedmiotów w tym pomieszczeniu. To z pewnością pokaże Twoje umiejętności projektowania wnętrz i pomogą ci słodkie punkty akademii Happy Home.


Mam zaskakująco dużą ilość czarnych mebli.

Happy Home Academy Kary w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli nie utrzymasz schwytania i czystego domu w nowych horyzontach, wówczas Akademia Happy Home nie będzie bardzo szczęśliwa i ukaranie ogólny wynik.

Zostaniesz ukarany, jeśli twój dom ma:

  • Karaluchy
  • Meble skierowane na ścianę
  • Przedmioty inne niż meble na podłodze
  • Śmieci na podłodze

Nie upuszczaj losowych przedmiotów jesienią i unikaj umieszczania mebli skierowanych do ściany, aby uniknąć kar.

Na szczęście unikanie tych kar jest bardzo łatwe – wszystko, co musisz zrobić, to unikać zrzucania śmieci na podłogę, trzymania przedmiotów niefiernych w ekwipunku lub przechowywaniu, obracaj meble od ścian, a jeśli zobaczysz karaluch, stemplaIt, dopóki nie zobaczysz jej małej duszy karaluchów w niebiosach.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Happy Home Academy Nagrody w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli spełnisz standard Happy Home Academy do projektowania domu w nowych horyzontach, zdobędziesz różnorodne nagrody. Odbywa się to od proporczyka, którą możesz zawiesić na ścianie, po kolekcję trofeów, które celebrują Twoje umiejętności projektowe.

Below you’ll find a list of all the Home Home Academy prizes available and the score you must achieve to earn them:

Punkty
10 000+ Hha proporczyk
20 000+ Brązowa tablica Hha
30 000+ Srebrna tablica Hha
50 000+ Złota tablica Hha
70 000+ Brązowe trofeum Hha
100 000+ Silver Hha Trophy
150 000+ Złote trofeum Hha


Powodzenia z projektami domu!

How do you rate Animal Crossing Happy Home Academy: HHA Rankks, HHA Score i Rewards wyjaśniono ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *