Animal Crossing Kapp’n’s Boat Tours: gdzie znaleźć wycieczki do łodzi Kapp’n, koszty i wyspa

Startseite » Animal Crossing Kapp’n’s Boat Tours: gdzie znaleźć wycieczki do łodzi Kapp’n, koszty i wyspa
15. stycznia 2024
5 minutes
38

By Jhonny Gamer

Kapp’n w końcu dotarł Animal Crossing: Nowe Horyzonty!

Pozostając wiernym swoim morzowi korzeniom, zaoferuje ci miejsce na jednym ze swoich Wycieczki łodzi Kapp’n – w tym shanty morskie. Na małą milę koszt, Oczywiście!

Każda wycieczka do łodzi Kapp’n doprowadzi Cię do wyspa Ukryty w morzu, gdzie możesz znaleźć coś, co nie rośnie na twojej wyspie, między innymi niespodziankami.

Na tej stronie:


Animal Crossing: Nowe horyzonty Direct 10.15.2021

Kapp’n’s Boat Tours Lokalizacja i koszt Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli chcesz wybrać się na wycieczkę łodzią z Kapp’n w nowych horyzontach, musisz odwiedzić małe molo, które znajduje się na zachodnim lub wschodnim brzegu wyspy.Ważne jest, aby pamiętać, że to nie jest molo podłączone do Dodo Airlines, a zamiast tego łowisz ryby jak niebieskie marlinki lub tuńczyk.

Każda podróż z Kapp’n kosztuje 1000 mil zakrętów, ale zaśpiewa ci shanty morskie, więc warto ten koszt. Kapp’n pozwoli ci tylko płynąć z nim raz dziennie Jednak upewnij się, że w pełni wykorzystasz swoją podróż.Zanim jednak wypłyniesz do zachodu słońca, zalecamy upewnienie się, że masz tylko swoje narzędzia w ekwipunku. Dzieje się tak, ponieważ może znaleźć kilka rzadkich przedmiotów na wyspie Kapp’n, do której zabierze cię i szkoda byłoby przegapić ich z powodu pełnych kieszeni.

Gdy jesteś na łodzi, usiądź wygodnie i ciesz się śpiewem Kapp’n, a jeśli masz na to ochotę, naciśnij A, aby klaskać.Pamiętaj – możesz uzyskać dostęp tylko do wycieczek łodzi Kapp’n, musisz najpierw pobrać Ver.2.0 Patch dla nowych horyzontów.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Wyspy odwiedzone podczas wycieczek łodzi Kapp’n w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Wyspy Kapp’n zabiera cię do nowych horyzontów, są losowo wybrane, co oznacza, że nigdy nie dowiesz się dokładnie, gdzie skończysz. Pogoda może się jednak zmieniać jako żeglowanie – może na przykład zacząć padać, bo zobaczysz kwiaty wiśni w powietrzu – aby dać ci małą wskazówkę na to, co możesz znaleźć na wyspie.Zarówno sezon, jak i pora dnia mogą również różnić się od sezonu głównej wyspy – możesz przybyć na wyspę uwięzioną w śnieżnej burzy śnieżnej lub jednej w południowym lecie. Tak czy inaczej, jest to idealna okazja do wyszukiwania wszelkich błędów, ryba lub przedmioty sezonowe, takie jak płatki śniegu, którego możesz potrzebować.

Kto wie, na jakiej wyspie skończysz?

Wyspa Kapp’n Moors on może również mieć wybór flory, takich jak winorośle do wspinaczki, które nie są pochodzące z twojej wyspy. Możesz nawet znaleźć kwiaty Nie możesz obecnie rosnąć na swojej wyspie. Warto zabrać niektóre z tych roślin, gdy je widzisz, abyś mógł je zabrać do domu!Na plaży można znaleźć butelkę zawierającą przepis na majsterkowanie Lub, jeśli odblokowałeś gotowanie, przepis na gotowanie. Jeśli odwiedzana wyspa doświadcza sezonowej pogody, takiej jak kwiaty wiśniowe, Znalezowany przepis na majsterkowanie może dotyczyć jednego z sezonowych przedmiotów, co jest świetne, jeśli przegapiłeś jeden.Te wyspy znajdują się również w miejscu, w którym znajdziesz fragmenty żyroskopowe I może nawet w pełni dorosły żyroskop, więc jeśli zobaczysz miejsce do wykopania, upewnij się, że wykopujesz! Możesz nawet spotkać Brewster Polowanie na żyroskopie na jednej z tych wysp.

Możesz wykopać oba fragmenty żyroskopowe i w pełni uformowane żyroskop!

Kiedy będziesz na wyspie, Kapp’n będzie działać tak jak Wilbur, kiedy będziesz miał tajemniczą wycieczkę – zaoferuje Ci sprzedaż narzędzi Jeśli ich potrzebujesz, a kiedy będziesz gotowy, zabierz cię z powrotem na swoją wyspę. Na każdej wyspie będzie też stół warsztatowy DIY, więc tworzysz własne narzędzia, jeśli wolisz.

Wreszcie, podróżowanie z Kapp’n odblokuje nową kartę w aplikacji Nook Miles + – Set For Adventure. To zarejestruje, ile razy płyniesz z Kapp’n i nagrodzi cię dodatkowymi milami Nook Miles Kiedy odwiedziłeś pewną liczbę wysp.Baw się dobrze odkrywając ocean z kapps’n!

How do you rate Animal Crossing Kapp’n’s Boat Tours: gdzie znaleźć wycieczki do łodzi Kapp’n, koszty i wyspa ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *