Animal Crossing Katrina and Luck: Jak wyjaśnić Katrinę, losy Katriny i szczęście w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Katrina and Luck: Jak wyjaśnić Katrinę, losy Katriny i szczęście w nowych horyzontach
15. stycznia 2024
5 minutes
39

By Jhonny Gamer

Katrina, fortuna, która mówi Panther, w końcu wpadła w siebie drogę Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Losy Katriny mają bezpośredni wpływ na ukryte nowe horyzonty szczęście Mechanik, który sam ma subtelny wpływ na rozgrywkę.

Jeśli twoje szczęście jest dobre, możesz znaleźć więcej dzwonków Od uderzenia w pieniądze, ale jeśli twoje szczęście jest złe, możesz spędzić cały dzień.

Zanim jednak zaczniesz kusić los, musisz wiedzieć Jak zdobyć Katrinę w nowych horyzontach.

Na tej stronie:


Animal Crossing: Nowe horyzonty – ver. 2.0 bezpłatna aktualizacja – Nintendo Switch

Jak wprowadzić Katrinę Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli chcesz poznać Katrinę w New Horizons, musisz odblokować jej miejsce dostawcy na Harv’s Island.Aby to zrobić, musisz najpierw odwiedzić Harv’s Island Po pobraniu Ver.2.0 Patch dowiedzieć się o planie jego i Harriet dla kooperacji.

Następnie będziesz musiał zebrać 100 000 dzwonków i przekazaj go na żyroskop w dolnym lewym rogu pola, który gromadzi fundusze na tajemniczo dokładny wróżbicie.

Jeśli już odblokowałeś dostawcę lub dwa – może nawet wszystkie z nich – wtedy ktoś mógł już przekazać niewielką ilość dzwonków.

Gdy osiągniesz cel darowizny, będziesz musiał poczekać na następny dzień na przybycie Katrina. Po założeniu obozu będziesz mógł ją odwiedzić, gdy tylko chcesz przeczytać swoją fortunę.Co robi Katrina Przejście zwierząt: nowe horyzonty?

Katrina oferuje trzy usługi w nowych horyzontach, ale w zależności od poziomu przyjaźni z wieśniakami, Jeden może nie być dostępny.

Za 1000 dzwonków Każda Katrina może ujawnić twoje szczęście i poziom przyjaźni określonego wieśniacza. Obie te usługi są dostępne tylko raz dziennie, więc może zająć trochę czasu, aby odkryć poziom przyjaźni dla wszystkich wsi wsi.Po sprawdzeniu poziomu przyjaźni z wieśniakiem może również zaoferować błogosławieństwo za 10 000 dzwonków. W ten sposób zwiększy poziom przyjaźni z wieśniakiem i, o ile nam wiadomo, ta opcja jest dostępna tylko wtedy.

Jeśli Katrina mówi, że masz najsilniejsze więzi z wieśniakiem, to będziesz wiedział, że jesteś już najlepszymi przyjaciółmi.Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Co wiemy o szczęściu i fortuna Katriny Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Szczęście jest ukrytym mechanikiem w Seria Animal Crossing, która ma subtelny wpływ na niektóre wydarzenia każdego dnia w grze. W przeciwieństwie do wcześniejszych rat z serii, szczęście nie zostało pierwotnie uwzględnione w nowych horyzontach, ale z Ver.2.0 Patch, został włączony w niewielki sposób.

W momencie pisania nie wiemy wiele o tym, jak szczęście działa w nowych horyzontach, ale wydaje się, że jest to prawdziwy efekt dopiero po tym, jak Katrina przeczytała swoją fortunę. Do tej pory doświadczyliśmy fortuny, co poprawiło nasze szczęście dzięki zdrowiu i pieniędzy.

Po otrzymaniu lepszej fortuny, kwota dzwonków Zarabialiśmy na Money Rock, złotym plamie kopania i wstrząsania drzew. Na przykład kwota, którą zarobiliśmy w złotym miejscu kopania, wzrosła o 4000 dzwonków – z 1000 do 5000.Zgodnie z pechem łatwo jest założyć, że efekty będą odwrotnie – na przykład zarabiasz mniej dzwonków z Rock i innych działań na złe pieniądze, a możesz potknąć się po otrzymaniu złej fortuny zdrowotnej.

Szczęście nie jest bardzo ważnym mechanikiem na świecie Przejście zwierząt, ale jest to miły dodatek, który sprawia, że życie na wyspie wydaje się trochę bardziej realistyczne. (Tak realistyczna jak gra z udziałem rozmawiających zwierząt wielkości człowieka…)

Mam nadzieję, że Katarina nie widzi w przyszłości niczego zbyt złowieszczego!

How do you rate Animal Crossing Katrina and Luck: Jak wyjaśnić Katrinę, losy Katriny i szczęście w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *