Animal Crossing Kody QR: Jak skanować niestandardowe projekty odzieży i niestandardowy portal projektowy w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Kody QR: Jak skanować niestandardowe projekty odzieży i niestandardowy portal projektowy w nowych horyzontach
15. stycznia 2024
8 minutes
35

By Jhonny Gamer

Poprzez moc Kody QR, możesz pobrać dowolny projekt odzieży niestandardowej w Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Obejmuje to projekty, które utworzyłeś Przejście zwierząt: nowy liść i Crossing Animal: Happy Room Designer. Najlepsze ze wszystkich oznacza to, że możesz pobrać inny projekt graczy, o ile masz oczywiście kod QR.

Najpierw jednak musisz upewnić się, że ustanowiłeś NOoklink z kopią nowych horyzontów.

Na tej stronie:

Jak skonfigurować NookLink w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Zanim zaczniesz skanować kody QR Animal Crossing: Nowe horyzonty, najpierw musisz skonfigurować połączenie NOoklink między kopią nowych horyzontów a aplikacją Nintendo Switch Online.

Aby zrobić to naciśnij – na ekranie tytułu dla nowych horyzontów, aby otworzył ustawienia.Następnie będziesz chciał wybrać opcję ustawień Nooklink i wybrać „Tak, proszę!„Kiedy masz monit o połączenie się z Internetem.

Teraz wszystko, co musisz zrobić, to po prostu poczekać, aż gra nawiązuje dla ciebie połączenie, a kiedy już skończy, będziesz mieć ustalone połączenie Nooklink między kopią nowych horyzontów a aplikacją online Nintendo Switch.Jak skanować kody QR w poszukiwaniu niestandardowych odzieży w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli chcesz zeskanować kod QR w poszukiwaniu kawałka niestandardowej odzieży Crossing Animal: Nowe horyzonty, musisz odłożyć przełącznik Nintendo i odebrać telefon. Nie, nie twój telefon, jesteś prawdziwy.

Najpierw upewnij się, że na telefon pobrano aplikację Nintendo Switch. Jeśli nie możesz pobrać go w dowolnym sklepie z aplikacjami, w tym Google Play i Apple App Store.

Po pobraniu otwórz aplikację i zaloguj się na swoje konto Nintendo.

Następnie będziesz chciał wybraćAnimal Crossing: Nowe horyzonty z sekcji usług specyficznych dla gry.

Wybierać 'Animal Crossing: Nowe horyzonty, a następnie „projekty.’

To wyśle Cię do różnych opcji NOOKLINK w aplikacji Nintendo Switch Online. Tym, który musisz wybrać do skanowania kodu QR, jest ten oznaczony: „Designs.’

Wybór tej opcji otworzy skaner kodu QR, a wszystko, co pozostało do zrobienia, to zeskanuj wybrany kod QR.

Po zeskanowaniu kodu wybierz opcję „Zapisz”, a zostanie ona przesłana do kopii nowych horyzontów.


Jak pobrać projekt odzieży niestandardowej kodu QR Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Teraz, gdy zeskanowałeś kilka kodów QR, prawdopodobnie chcesz ich użyć Przejście zwierząt: nowe horyzonty.

Aby to zrobić, otwórz swój telefon Nook i wybierz aplikację Custom Designs, a następnie naciśnij +, aby rozpocząć pobieranie.Następnie musisz wybrać zapasowy wzór projektu, użyć pustego lub wzoru, który masz dość.

Po wybraniu wzoru, zeskanowany projekt pojawi się w kolekcji wzorów, umożliwiając użycie go, jak chcesz.

Jak używać niestandardowych projektów odzieży w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli chcesz użyć dowolnego z niestandardowych projektów odzieży, które pobrałeś na nowe horyzonty, po prostu otwórz aplikację niestandardowych projektów w telefonie Nook, a następnie wybierz dany projekt.

Takie postępowanie zaoferuje teraz różnorodne opcje, które zmieniają się w zależności od tego, czy jesteś w środku, czy poza domem.

Pierwsza opcja jest oczywista – zużycie.„Pozwoli ci to nosić niestandardową odzież w dowolny sposób.Druga opcja „Wyświetl tutaj” pojawia się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz twojego domu. Pozwala wyświetlać projekt jako obraz lub manekin odzieży.To trzecia opcja, która się zmienia w zależności od tego, czy jesteś w domu, czy poza domem.

Jeśli jesteś na zewnątrz, opcja „wyświetlania na ziemi” będzie dostępna, a wybranie tej opcji sprawi, że projekt pojawi się obok ciebie na ziemi. Aby pozbyć się projektu, po prostu naciśnij Y, gdy jesteś blisko niego, a twój awatar kopnie go w kurz.

Jeśli jednak jesteś w środku, opcja zostanie „rozłożona w pokoju.’Wybór tego zaoferuje ci cztery kolejne opcje w zależności od tego, czy chcesz, aby projekt był używany jako tapeta lub dywan.

Jak udostępnić niestandardowe projekty za pomocą niestandardowego portalu projektowego w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli masz talent do tworzenia wzorów w nowych horyzontach, prawdopodobnie będziesz chciał podzielić się swoimi projektami z resztą świata. W przeciwieństwie do poprzednich gier, New Horizons używa kodów alfanumerycznych do przekazywania niestandardowych projektów odzieży między graczami.

Zanim jednak możesz to zrobić, musisz mieć zdolne siostry Ustaw sklep krawiecki na swojej wyspie.

W najwyższym prawym rogu ich sklepu znajdziesz niestandardowy portal projektowy. Ta maszyna pozwoli zarówno publikować własne projekty, jak i pobrać projekty tworzone przez innych graczy.

Możliwe jest teraz odblokowanie możliwości dostępu do niestandardowego portalu projektowego w aplikacji niestandardowych projektów w telefonie Nook z Nook Stop w usługach mieszkaniowych.

Będzie to kosztować 300 mil zakrętów i będziesz potrzebować członkostwa w Internecie Nintendo Switch, aby korzystać z portalu Custom Designs.Kiedy korzystasz z kiosku, będziesz miał wybór trzech różnych opcji:

  • Wyszukaj według ID projektu
  • Wyszukaj według identyfikatora twórcy
  • Post


„Wyszukaj według identyfikatora projektu” wymaga znanego identyfikatora projektu dla niestandardowego projektu, który chcesz pobrać. Gdy to wiesz, możesz łatwo pobrać projekt.Tymczasem za pomocą „wyszukiwania według identyfikatora twórcy” pozwala wyświetlić wszystkie niestandardowe projekty i profesjonalne projekty, które ten odtwarza.Wreszcie, wybranie „Post” pozwoli ci opublikować własny projekt. Aby to zrobić, po prostu wybierz projekt, który chcesz opublikować, a kod alfanumeryczny zostanie wygenerowany dla tego projektu, który możesz teraz swobodnie rozdawać innym graczom.

Jeśli po raz pierwszy korzystasz z portalu projektowego, otrzymasz identyfikator twórcy. Będziesz mógł to znaleźć zarówno w paszporcie na telefonie Nook, jak i na niestandardowym portalu projektowym.

Aby korzystać z niestandardowego portalu projektowego, zawsze potrzebujesz działającego połączenia internetowego i płatnego Nintendo Switch Online Członkostwo.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak utworzyć własne kody QR z twórcami kodu QR Przejście zwierząt nowe horyzontyJeśli nie odblokowałeś jeszcze zdolnych sióstr lub chcesz wprowadzić jeden ze swoich starych projektów do nowych horyzontów, istnieje wiele sposobów tworzenia kodów QR.

Jeden sposób jest poświęcony dla osób, które są właścicielami Przejście zwierząt: nowy liść.

W tej grze, jeśli rozmawiasz z Sable, jeżem, który zawsze szyje po wejściu do sklepu, przez 10 dni z rzędu w końcu użyje specjalnej maszyny do szycia.

Ta maszyna do szycia pozwoli ci utworzyć kody QR dla niestandardowych projektów, które za pomocą aplikacji Nintendo Switch online możesz następnie skanować w kopii nowych horyzontów.

Jeśli nie grałeś w nowy liść, nadal możesz tworzyć kody QR online dzięki projektantom Thulinma, Damsenviet i Myumi.

Razem stworzyli Acpatterns.com, który jest online Narzędzie wzorów Crossing Animal Crossing, które pozwala tworzyć własne wzory i przekonwertować je na lub kody. Możesz także skanować kody QR tworzone przez inne osoby i dodać ich projekty do swojej gry.

(To dla memów.)

How do you rate Animal Crossing Kody QR: Jak skanować niestandardowe projekty odzieży i niestandardowy portal projektowy w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *