Animal Crossing Kwiaty: hybrydy, krzyżowanie i kombinacje kolorów w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Kwiaty: hybrydy, krzyżowanie i kombinacje kolorów w nowych horyzontach
15. stycznia 2024
8 minutes
41

By Jhonny Gamer

Kwiaty to świetny sposób na przyniesienie odrobiny koloru na swoją wyspę Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Istnieje wiele Rasy kwiatowe I zabarwienie Wybrać je. Jeśli jednak czujesz się kreatywny, możesz stworzyć różnorodne Kwiaty hybrydowe Poprzez zapylenie krzyżowe.

Tylko upewnij się, że masz podlewanie poręczny!

Na tej stronie:

Kwiaty i kwiaty rasy w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Sadzenie kwiatów w nowych horyzontach pozwala dodać ładny kolor koloru na wyspę po pierwszym przyjeździe. Później, gdy zaczynam skalować klify dzięki drabinie, Odkryjesz, że Twoja wyspa będzie miała na sobie określony rodzaj dzikiego kwiatu.

Ten dziki kwiat będzie jednym z ośmiu ras kwiatowych obecnych w nowych horyzontach, które są:

  • Kosmos
  • Hiacynty
  • Lilie
  • Mam
  • Pansies
  • Tulipany
  • Róże
  • Windflowers

Rosnące kwiaty pomogą zmienić wyspę, zwiększy poziom gwiazdy wyspy – upewnij się, że nie przebiegłeś, bo zniszczysz płatki.


Nie biegaj przez kwiaty!

Gdzie znaleźć nasiona kwiatów Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Kiedy zaczniesz grać w nowe horyzonty, będziesz mógł kupić nasiona kwiatów od Timmy w usługach mieszkaniowych.

Jednak po otwarciu kranu Nook, będziesz mógł kupić nasiona kwiatów, wchodząc w interakcje z szafką w sklepie.Tutaj będziesz mógł codziennie znaleźć co najmniej sześć różnych rodzajów kwiatów. Kwiaty te będą się różnić zarówno w zakresie rasy, jak i koloru, od czerwonych tulipanów po żółte broszki.

Pojedyncza paczka kwiatów przywróci Ci 240 dzwonków, ale jeśli zdecydujesz się kupić partię pięciu, kosztuje 1200 dzwonków.


Jak wyhodować kwiaty Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Po zakupie nasion kwiatowych w nowych horyzontach, nadszedł czas, aby je posadzić i rozpocząć budowę własnego małego ogrodu.

Sadzenie kwiatów w nowych horyzontach jest proste – otwórz zapasy, wybierz torbę nasienną, którą chcesz sadzić, a następnie wybierz opcję „Zakład„.’

Upewnij się tylko, że stoisz na miejscu ziemi lub w pobliżu, na którym chcesz wyhodować kwiaty.

Teraz musisz podlewać kwiaty, dopóki nie kwitną, a aby to zrobić, potrzebujesz podlewania. Z tego w ręku upewnij się, że podlega kwiatu, chyba że pada deszcz oczywiście.Zajmie się około trzech do pięciu, aby twoje kwiaty rosły.

Po zakwicie kwiatów możesz albo użyć ich do przyciągnięcia różnych błędów, sprzedania kwiatów, zbierz je do użytku w przepisach DIY lub po prostu użyj ich do dekoracji.

Jeśli zdecydujesz się na wybranie kwiatów, sama roślina nadal pozostanie. Jeśli podleczysz tę roślinę, to za kilka dni kwiaty znów kwitną. Kwiat nie rośnie jednak, jeśli go nie podleczysz.Ponowne sadzenie kwiatów Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli nie podoba ci się, gdzie kwiat został umieszczony w nowych horyzontach, to wszystko, co musisz zrobić, to złapać swoją zaufaną łopatę I wykop to. Możesz poruszyć dowolny kwiat w dowolnym punkcie jego cyklu wzrostu.Kwiat znajdziesz w swoim ekwipunku, gdy zostanie wykopany i stamtąd możesz go sprzedać, umieścić go w magazynie lub przesadzić.W przeciwieństwie do ruchomych drzew, nie musisz spożywać żadnych owoców ani kokosu, aby to zrobić.

Kwiaty krzyżowe w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli chcesz kwiatów, które są nieco bardziej ekscytujące niż te sprzedawane w Crannie Nook w nowych horyzontach, to eksperymentowanie z crossbreeding to droga.

Zanim zaczniesz swoje eksperymenty, musisz najpierw kupić kwiaty rodziców. To są kwiaty, których użyjesz, aby zobaczyć swoje hybrydowe kwiaty i będziesz potrzebować ich tak samo, jak kwiaty, które chcesz uprawiać.

Spójrz na poniższą sekcję, aby zobaczyć, które kolory są dostępne poprzez crossbreeding, a jakie kolory kwiatowe potrzebujesz, aby je stworzyć.

Krzyżowanie działa na siatce 5×5, z każdym kwiatem lub pustą przestrzenią na kwiat, zajmując jeden kwadrat na tej siatce

.

Pozwól, aby twoje kwiaty rosną, upewnij się, że do nich podlega codziennie, a ostatecznie hybrydowe kwiaty będą zasiewać w pustych przestrzeniach. Po pełnym dorosłym możesz je wykopać łopatą i przesadzić je gdzie indziej na swojej wyspie.Na powyższym zdjęciu uprawiamy białe broszki w celu crossbreeding Blue Pansies.

Korzystając z tej struktury, będziesz mógł wyhodować dowolny hybrydowy kwiat, którego pragniesz.

Dobrym pomysłem jest umieszczenie ogrodu na krzyżowaniu gdzieś na swojej wyspie. To nie tylko zapewni wystarczająco dużo miejsca, aby wyhodować kwiaty, ale uniemożliwi ci przypadkowe bieganie lub konieczność budowy na nich budynku.

Płoty można również użyć do oddzielenia plastrów kwiatowych, abyś mógł mieć wiele plastrów kwiatowych obok siebie i zapobiegać przypadkowemu crossbreedingowi.

Hybrydowe kwiaty i listy kolorów Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Kwiaty hybrydowe odnoszą się do specjalnych kolorów kwiatów w nowych horyzontach, które można znaleźć tylko poprzez przelanie krzyżowe.

Każda rasa kwiatowa ma wiele hybrydowych kwiatów, a jeśli chcesz uprawiać którykolwiek z nich, musisz użyć odpowiedniej kombinacji kolorów kwiatów.

Możesz także znaleźć hybrydowe kwiaty na niektórych tajemniczych wyspach, do których dostęp do biletów Nook Miles.

Below you’ll find every hybrid flower you can grow in New Horizons, along with the flowers you need to cross-pollinate to create them:

Kosmos

Hybrydowy kwiatowy typ typu Oneflower typu dwa
Czarny Czerwony Czerwony
Pomarańczowy Żółty Czerwony
Różowy Biały Czerwony

Hiacynty

Hybrydowy kwiatowy typ typu Oneflower typu dwa
Niebieski Biały Biały
Pomarańczowy Czerwony Żółty
Różowy Czerwony Biały
Fioletowy Pomarańczowy Pomarańczowy

Zarówno pomarańczowe, jak i różowe hiacynty mogą być również hodowane, zapylając je ze sobą.Lilie

Hybrydowy kwiatowy typ typu Oneflower typu dwa
Czarny Czerwony Czerwony
Pomarańczowy Czerwony Żółty
Różowy Czerwony Biały

Mam

Hybrydowy kwiatowy typ typu Oneflower typu dwa
Zielony Fioletowy Fioletowy
Różowy Czerwony Biały
Fioletowy Biały Biały

Zarówno różowe, jak i fioletowe mamy można również hodować, zapylając je ze sobą.Pansies

Hybrydowy kwiatowy typ typu Oneflower typu dwa
Niebieski Biały Biały
Pomarańczowy Czerwony Żółty
Fioletowy Niebieski Niebieski

Tulipany

Hybrydowy kwiatowy typ typu Oneflower typu dwa
Czarny Czerwony Czerwony
Pomarańczowy Czerwony Żółty
Różowy Czerwony Biały
Fioletowy Czarny Czarny

Zarówno pomarańczowe, jak i czarne tulipany mogą być również hodowane, zapylając je ze sobą.Róże

Hybrydowy kwiatowy typ typu Oneflower typu dwa
Czarny Czerwony Czerwony
Niebieski Czerwony* Czerwony*
Pomarańczowy Czerwony Żółty
Różowy Czerwony Biały
Fioletowy Biały Biały
Czerwony* Pomarańczowy
Czerwony
Biały
Fioletowy

Jeśli chcesz uprawiać niebieskie róże, musisz najpierw wyhodować czerwone* róże za pomocą jednej z ich trzech metod. Można je zapychać, aby stworzyć niebieskie róże.

Jeśli podleczysz czarną rówkę ze złotą wodą puszką, wtedy stanie się złotą różą.

Windflowers

Hybrydowy kwiatowy typ typu Oneflower typu dwa
Niebieski Biały Biały
Różowy Czerwony Pomarańczowy
Fioletowy Niebieski Różowy


Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Użycie kwiatów w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Istnieje wiele zastosowań kwiatów w nowych horyzontach;Twój awatar może nosić je we włosach, możesz dać je wieśniakom, mogą przyciągnąć robaki, a kwiaty mogą być używane w przepisach DIY.Obejmuje to poduszki i różnorodne wieńce, takie jak wieniec kosmos, którego można użyć do dekoracji zarówno wnętrza, jak i na zewnątrz domu.

How do you rate Animal Crossing Kwiaty: hybrydy, krzyżowanie i kombinacje kolorów w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *