Animal Crossing Lista ryb: wszystkie ceny ryb, lokalizacji i jak łapać rzadkie ryby z przynętą ryb lub bez

Startseite » Animal Crossing Lista ryb: wszystkie ceny ryb, lokalizacji i jak łapać rzadkie ryby z przynętą ryb lub bez
15. stycznia 2024
17 minutes
40

By Jhonny Gamer

Łowienie w Przejście zwierząt okazał się jedną z najpopularniejszych działań w całej serii.

Łapanie ryb kilku celów – jako coś do zebrania i przekazania darowizny na muzeum, zarabiać pieniądze z rzadka ryba Wyjdź za wysoką cenę.

Ponadto, jeśli nie masz ochoty na rozszerzenie muzeum, możesz również odblokować ekskluzywne złote narzędzie Jeśli znajdziesz każdego.

Jak w przypadku błędów i wiele innych aspektów gry, ryby pojawiają się sezonowo i zmieniają się co miesiąc, więc będziesz chciał regularnie się zameldować.

Ten Animal Crossing Lista ryb Koncentruje się na półkuli północnej, aby pokazać wszystkie ryby, gdy przychodzą i odchodzą, ale jeśli chcesz skróconego spojrzenia na nadchodzące tygodnie, przybywają dedykowane nowe ryby i owady w tym miesiącu strona.

Na tej stronie:

Jak zwiększyć swoje szanse na złapanie ryb Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Podstawy łapania ryby są dość proste. Po wykonaniu Rybołówstwo, wyposaż go na skraj zbiornika wodnego i wyrzuć go w pobliżu zarysu ryby. Poczekaj, aż zacznie się skubać, a kiedy już się uda, naciśnij przycisk A, aby go zwabić.


Wybacz bałagan.

Oczywiście istnieje wiele innych rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, jeśli chodzi o połowy:

 • Wszystkie części wyspy – od brzegu oceanicznego po rzeki, stawy, wodospady, usta rzek i nawet wyższych wysokości – pojawią się różne ryby.
 • Chociaż nie możesz zobaczyć, jakie ryby łapiesz, zanim je wylądujesz, zarówno lokalizacja, jak i rozmiar mogą pomóc zawęzić każdy, czego możesz szukać.

Warto próbować łowić ryby na całej wyspie – w tym w stawach.
 • Podczas rzucania dąż do ryby. Jeśli nie zauważa od razu, podciągnij linię. Ryby mają różne widole, spróbuj rzucić je bliżej następnym razem.
 • Upewnij się, że zdecydowanie zignorował twoją linię, jakbyś rzucił zbyt wcześnie, odpływa. Jeśli starasz się do niego dotrzeć, zmieniaj się i spróbuj ponownie.
 • Jeśli walczysz z czasem przyciągania – powiedz, że jeśli ciągniesz przynętę zbyt wcześnie – warto bardziej skoncentrować się na dźwięku i wibracjach na widok ryby wchodzących na kęs. Dodatkowa wskazówka komentatora Totesbreakfast mówi, że spróbuj zamknąć oczy, aby pomóc Ci lepiej skupić się (co jest teraz naszą ulubioną metodą łapania ryb!)
 • Tak czy inaczej, ryba będzie skubać w sumie pięć razy, zanim się uda.
 • Lokalizacja i pogoda wpływa nie tylko na ryby, ale także pora dnia i pora roku. Nasza lista ryb na końcu tego artykułu może pokazać, gdzie i kiedy powinieneś.

 • Wędkarstwo jest jedną z niewielu interakcji, które możesz zrobić podczas zabawy z przyjaciółmi w trybie wieloosobowym bez bycia najlepszym przyjacielem – i zapewnia relaksującą aktywność społeczną, nawet jeśli tak!
 • Jeśli szukasz konkretnej ryby w małym obszarze – powiedz rzekę klif lub ujście rzeki – spróbuj odstraszyć inne pobliskie ryby, albo ciągnąc i wycofując przynętę, albo biegnąc wzdłuż krawędzi wody. Gra pojawi się tylko pewna liczba ryb w promieniu, więc jeśli biegniesz wzdłuż wybrzeża, odstraszając wszystko, a potem wrócić, możesz zmusić rybę do odrodzenia się tam, gdzie zacząłeś.
 • Po odblokowaniu Terraforming, Możesz stworzyć własne stawy i większe ekspansje klifów rzecznych, aby zwiększyć swoje szanse na tarło ryb. Nie możesz jednak edytować ani dodawać do obszarów molo lub rzeki.

Być może jedną z najlepszych porad dotyczących znalezienia rzadkich ryb jest użycie przynęty…

Jak łowić ryby za pomocą przynęty rybnej z wyjaśnionym małżem Manila

Gdy odkrywasz brzeg swojej wyspy, mogłeś zobaczyć małe dziury z spirytusem wody.

Kopanie w tych lokalizacjach może spowodować znalezienie przedmiotów, ale jednym z najczęstszych jest małż Manila.Kiedy znajdziesz jeden z nich po raz pierwszy, poznasz przepis na DIY na przynętę rybną. Udaj się na warsztat DIY, aby to stworzyć, gdy będziesz gotowy.Używać przynęty rybnej w Przejście zwierząt, stań przy wodzie i wybierz przedmiot z ekwipunku, w którym otrzymasz opcję „rozproszenia jedzenia”. To spowoduje natychmiastowe pojawienie się ryby, pozwalając ci tam łowić ryby.

Ta ryba nie będzie rzadsza niż jakakolwiek, którą można znaleźć zwykle, ale korzyścią z użycia przynęty rybnej jest to, że możesz Kontrola, gdzie się pojawiają. Oznacza to, że jeśli szukasz ryby w niezręcznym miejscu – na przykład na molo lub w ujściu rzeki – zmusi się do tam odrodzenia.Uwaga zgodnie z MeCal00 na Reddit, Wiadomo, że przynęta rybna może sprawić, że rzadkie ryby pojawiają się poza ich wymaganymi okolicznościami – na przykład Coelacanth, gdy nie pada deszcz. To może być błąd, a tak czy inaczej, szanse na to tarło są nadal bardzo małe – ale przydatne do tego, niezależnie od tego!

Ostatecznie przynęta rybna nie jest niezbędnym przedmiotem, jeśli chodzi o połowy – ale oszczędza konieczność biegania tam iz powrotem, dopóki nie pojawi się tam, gdzie potrzebujesz.

Jak łapać rzadkie ryby i najwyższe ceny ryb w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jak można się spodziewać, im rzadsza ryba, tym wyższa cena, za którą będzie sprzedawać w sklepie możliwość.

Ale jak sugeruje, nawet jeśli znasz prawidłowy czas i miejsce, w którym się pojawią, znalezienie tych ryb jest trudne – wymagające dawki szczęścia, a następnie pewne umiejętności ich łapanie, szczególnie ponieważ rzadsze ryby są bardziej płochowe, gdy są bardziej płochowe, gdygryzienie przynęty.

Jeśli szukasz rzadszych ryb, zwłaszcza do sprzedaży, należy przestrzegać pewnych zasad:

 • Jeśli planujesz zarabiać pieniądze, skanuj morze, ponieważ tam może pojawić się najdroższe większe ryby, więc trzymaj się wybrzeża (i kiedy możesz, również sprawdź obszar molo).
 • Jeśli ryba ma płetwę, prawdopodobnie będzie to rekin – i jest jednym z niewielu rodzajów ryb, które można zauważyć przed złapaniem.
 • Chociaż przynęty nie zwiększają twoich szans, zmusą rybę do pojawienia się w nietypowych lokalizacjach, takich jak molo – oszczędzając wysiłek w oczekiwaniu.
 • Chociaż deszcz jest niepotwierdzony w celu zwiększenia liczby lub szans na niektóre rodzaje ryb, niesławny Coelacanth pojawi się tylko wtedy.

 • Tajemnicze wyspy mają wyższe spawny ryb niż Twoja wyspa. Chociaż układ jest losowy – niektórzy mogą mieć klif rzeczny, podczas gdy inni odradzają śmieci, abyś mógł złapać – może pomóc lepiej łapać ryby w niektórych lokalizacjach, zwłaszcza jeśli użyjesz wspomnianej wcześniej taktyki „straszyjnej” wspomnianej wcześniej.
 • Ostatecznie – oprócz znanych czynników, takich jak pora dnia, roku i wyspy, rzadkie ryby pojawiają się w szczęściu, więc jest to przypadek połowów i znowu, a znowu, a znowu…

Warto dodać, chociaż niektóre ryby mogą sprzedać za maksymalnie 15 000 dzwonków, szanse na złapanie wystarczającej Możliwości – takie jak znalezienie tarantulas i motyle – są mało prawdopodobne. W rezultacie postrzegaj łowienie jako bardziej kompletne ćwiczenie niż lukratywne!

Chociaż nie jest to wyczerpująca lista rzadkich cen ryb lub ryb, oto nasze zalecenia dotyczące łapania rzadkich ryb Przejście zwierząt: nowe horyzonty. Uwaga – Wspomniane wszystkie miesiące są dla półkuli północnej:

Ryby piłkarskie (cena ryb – 5000 dzwonków) – Jeśli chcesz równowagi znajdowania ryby, co jest rzadkie, ale przynosi dobrą cenę, zalecamy poszukiwanie ryb piłkarskich. Pojawiają się one w morzu, między listopadem a marcem oraz 16:00 do 9:00.


Ryby piłkarskie są tak „powszechne” jak rzadkie ryby – i nadal przynoszą przyzwoitą cenę.

Wiosło (cena ryb – 9 000 dzwonków) – Wiosła jest być może jedną z bardziej „zaskakujących” rzadkich ryb, które pomimo ogromnej wielkości, gdy są złapane, wygląda jak zwykła „duża” ryba w wodzie, co oznacza, że prawdopodobnie natkniesz się na nią przez przypadek. Znajdziesz to w morzu o każdej porze dnia między grudnia a maja.


Złoty pstrąg (cena ryb 15 000 dzwonków) – Znaleziono od marca do maja do września do listopada między 16:00 a 9:00, znajdziesz złoty pstrąg w najtrudniejszym miejscu na wyspę – źródło rzeki na najwyższym poziomie. Zabierz ze sobą drabinę i kilka przynęt rybnych – w ten sposób możesz je spływać bez konieczności podróżowania tam iz powrotem. To jest bardzo, bardzo rzadkie – ale próbuj dalej!


Blue Marlin (cena ryb 10 000 dzwonków) – Możesz to znaleźć przez cały dzień od listopada do kwietnia do lipca do września. Jest to jedna z niewielu ryb, które pojawiają się na molo – więc spójrz na nią, kiedy go przechodzisz lub użyj przynęty rybnej, aby zachęcić.


Rekiny (ceny ryb – od 8 000 dzwonków do 15 000 dzwonków) – Istnieje wiele różnych odmian przez cały rok, ale dopóki łowisz na morzu, a łowisz ryby w godzinach wieczornych (między 16:00 a 9:00), istnieje (rzadka) szansa, że można znaleźć jedną. Jeśli zobaczysz płetwę na sylwetce rybnej, zanim ją złapiesz, to masz szczęście. Mam tylko nadzieję, że to złapiesz!


Coelacanth (cena ryb – 15 000 dzwonków) – Niesławny z powodu bycia jedną z najrzadszych ryb w Crossing Animal Series, Coelacanth powraca do nowych horyzontów. Zasady tego są dość proste – musi padać, ale poza tym są dostępne przez cały rok, przez cały czas i z oceanu. Trzymam kciuki, pojawia się.


Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Animal Crossing: Nowe horyzonty wszystkie ryby i ich ceny lista

Oto lista wszystkich ryb w Przejście zwierząt: nowe horyzonty, a także ich warunki tarła i inne zachowania.

Pamiętaj, że ryby wchodzą i nie rotacja przez cały rok, więc nie można zdobyć wszystkiego w danym momencie. Jeśli masz nadzieję, że weźmiesz je wszystkie i chcesz zobaczyć, co jest pilne – rzeczy, które zamierzają odejść i co się pojawia – nasze oddane nowe ryby i owady przybywają w tym miesiącu Strona może pomóc Ci je zobaczyć na pierwszy rzut oka.

Należy zauważyć, że następują następujące na półkuli północnej. W przypadku półkuli południowej każdy zestaw dat będzie się różnić o sześć miesięcy.

Oto wszystkie ryby w Przejście zwierząt: Nowe horyzonty, w kolejności pojawiają się w Critterpedia:

Animal Crossing Rybobomiegi dostępne czasy dostępna cena lokalizacjiffish
Gorzkie Listopad do marca (półkula północna)
Od maja do września (półkula południowa)
24 godziny Rzeka 900
Blady kleń Cały rok 9:00 do 16:00 Rzeka 200
Crucian Carp Cały rok 24 godziny Rzeka 160
Kleń Cały rok 16:00 do 9:00 Rzeka 240
Karp Cały rok 24 godziny Staw 300
Koi Cały rok 16:00 do 9:00 Staw 4000
Złota Rybka Cały rok 24 godziny Staw 1300
Złota rybka Cały rok 9:00 do 16:00 Staw 1300
Ranchu Goldfish Cały rok 9:00 do 16:00 Staw 4500
Killifish Od kwietnia do sierpnia (półkula północna)
Od października do lutego (półkula południowa)
24 godziny Staw 300
Langusta Od kwietnia do września (półkula północna)
Od października do kwietnia (półkula południowa)
24 godziny Staw 200
Żółw z miękko Sierpień do września (półkula północna)
Luty do marca (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Rzeka 3750
Zakrywanie żółwia Od kwietnia do października (półkula północna)
Od października do kwietnia (półkula południowa)
Od 21:00 do 4 rano Rzeka 5000
Kijanka Od marca do lipca (półkula północna)
Od września do stycznia (półkula południowa)
24 godziny Staw 100
Żaba Maj do sierpnia (półkula północna)
Listopad do lutego (półkula południowa)
24 godziny Staw 120
Goby słodkowodne Cały rok 16:00 do 9:00 Rzeka 400
Loach Marzec do maja (półkula północna)
Od września do listopada (półkula południowa)
24 godziny Rzeka 400
Sum Od maja do października (półkula północna)
Listopad do kwietnia (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Staw 800
Giant Snakehead Od czerwca do sierpnia (półkula północna)
Od grudnia do lutego (półkula południowa)
9:00 do 16:00 Staw 5500
Bluegill Cały rok 9:00 do 16:00 Rzeka 180
Żółta okoń Od października do marca (półkula północna)
Od kwietnia do października (półkula południowa)
24 godziny Rzeka 300
Czarny bas Cały rok 24 godziny Rzeka 400
Tilapia Od czerwca do października (półkula północna)
Od grudnia do kwietnia (półkula południowa)
24 godziny Rzeka 800
Szczupak Od września do grudnia (półkula północna)
Marzec do czerwca (półkula południowa)
24 godziny Rzeka 1800
Staw pachnie Od grudnia do lutego (półkula północna)
Od czerwca do sierpnia (półkula południowa)
24 godziny Rzeka 400
Sweetfish Od lipca do września (półkula północna)
Styczeń do marca (półkula południowa)
24 godziny Rzeka 900
Łosoś wiśni Od marca do czerwca / września do listopada (półkula północna)
Od marca do maja / września do grudnia (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Rzeka Clifftop 800
Zwęglać Od marca do czerwca / września do listopada (półkula północna)
Od marca do maja / września do grudnia (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Rzeka Clifftop 3800
Złoty pstrąg Od marca do maja / września do listopada (półkula północna)
Od marca do maja / września do listopada (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Rzeka Clifftop 15000
Stringfish Od grudnia do marca (półkula północna)
Od czerwca do września (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Rzeka Clifftop 15000
Łosoś Wrzesień (półkula północna)
Marzec (półkula południowa)
24 godziny Ujście rzeki 700
Król Salmon Wrzesień (półkula północna)
Marzec (półkula południowa)
24 godziny Ujście rzeki 1800
Mitten Crab Od września do listopada (półkula północna)
Marzec do maja (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Rzeka 2000
Guppy Od kwietnia do listopada (półkula północna)
Od października do maja (półkula południowa)
9:00 do 16:00 Rzeka 1300
Nibble Fish Od maja do września (półkula północna)
Listopad do marca (półkula południowa)
9:00 do 16:00 Rzeka 1500
Anglefish Od maja do października (półkula północna)
Listopad do kwietnia (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Rzeka 3000
Betta Od maja do października (półkula północna)
Listopad do kwietnia (półkula południowa)
9:00 do 16:00 Rzeka 2500
Neon Tetra Od kwietnia do listopada (półkula północna)
Od października do maja (półkula południowa)
9:00 do 16:00 Rzeka 500
Tęczowa ryba Od maja do października (półkula północna)
Listopad do kwietnia (półkula południowa)
9:00 do 16:00 Rzeka 800
Pirania Od czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca (półkula południowa)
9:00 do 16:00
Od 21:00 do 4 rano
Rzeka 2500
Arowana Od czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Rzeka 10000
Dorado Od czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca (półkula południowa)
4:00 do 21:00 Rzeka 15000
Gar Od czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Staw 6000
Arapaima Od czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Rzeka 10000
Obarczony Bichir Od czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca (półkula południowa)
Od 21:00 do 4 rano Rzeka 4000
Jesiotr Od września do marca (półkula północna)
Marzec do września (półkula południowa)
24 godziny Ujście rzeki) 10000
Motylny motyl Od grudnia do marca (półkula północna)
Od czerwca do września (półkula południowa)
24 godziny Morze 1000
konik morski Od kwietnia do listopada (półkula północna)
Od października do maja (półkula południowa)
24 godziny Morze 1100
Błazenek Od kwietnia do września (półkula północna)
Od października do marca (półkula południowa)
24 godziny Morze 650
Chirurgeonfish Od kwietnia do września (półkula północna)
Od października do marca (półkula południowa)
24 godziny Morze 1000
Ryba motyli Od kwietnia do września (półkula północna)
Od października do marca (półkula południowa)
24 godziny Morze 1000
Napoelonfish Od lipca do sierpnia (półkula północna)
Styczeń do lutego (półkula południowa)
4:00 do 21:00 Morze 10000
Turkeyfish zebra Od kwietnia do listopada (półkula północna)
Od października do maja (półkula południowa)
24 godziny Morze 500
Blowfish Listopad do lutego (półkula północna)
Maj do sierpnia (półkula południowa)
Od 21:00 do 4 rano Morze 5000
Rozdymka tygrysia Od lipca do września (półkula północna)
Styczeń do marca (półkula południowa)
24 godziny Morze 250
Anchois Cały rok 4:00 do 21:00 Morze 200
Mackrela konia Cały rok 24 godziny Morze 150
Zakaz noża Marzec do listopada (półkula północna)
Od września do marca (półkula południowa)
24 godziny Morze 5000
Bas morski Cały rok 24 godziny Morze 400
Lucjan Cały rok 24 godziny Morze 3000
Zimnica Od października do kwietnia (półkula północna)
Od kwietnia do października (półkula południowa)
24 godziny Morze 300
Oliwka flądra Cały rok 24 godziny Morze 800
Kałamarnica Od grudnia do sierpnia (półkula północna)
Od czerwca do lutego (półkula południowa)
24 godziny Morze 500
Moray Eel Od sierpnia do października (półkula północna)
Luty do kwietnia (półkula południowa)
24 godziny Morze 2000
Węgorz wstążki Od czerwca do października (półkula północna)
Od grudnia do kwietnia (półkula południowa)
24 godziny Morze 600
Tuńczyk Listopad do kwietnia (półkula północna)
Od maja do września (półkula południowa)
24 godziny Molo 7000
Blue Marlin Od listopada do kwietnia / lipca do września (półkula północna)
Od stycznia do marca / maja do listopada (półkula południowa)
24 godziny Molo 10000
Giant Trevally Od maja do października (półkula północna)
Listopad do kwietnia (półkula południowa)
24 godziny Molo 4500
Mahi-mahi Od maja do października (półkula północna)
Listopad do kwietnia (półkula południowa)
24 godziny Molo 6000
Ocean Sunfish Od lipca do września (półkula północna)
Styczeń do marca (półkula południowa)
4:00 do 21:00 Morze 4000
Promień Sierpień do listopada (półkula północna)
Luty do marca (półkula południowa)
4:00 do 21:00 Morze 3000
Widziałem rekina Od czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Morze 12000
Rekin młot Od czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Morze 8000
Wielki biały rekin Od czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Morze 15000
Rekin wielorybi Od czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca (półkula południowa)
24 godziny Morze 13000
Suckerfish Od czerwca do września (półkula północna)
Od grudnia do marca (półkula południowa)
24 godziny Morze 1500
Ryby piłkarskie Listopad do marca (półkula północna)
Od maja do września (półkula południowa)
16:00 do 9:00 Morze 2500
Wiosła Od grudnia do maja (półkula północna)
Od czerwca do listopada (półkula południowa)
24 godziny Morze 9000
Barreleye Cały rok Od 21:00 do 4 rano Morze 15000
Coelacanth Przez cały rok (musi padać) 24 godziny Morze 15000

Powodzenia w znalezieniu ryb!

How do you rate Animal Crossing Lista ryb: wszystkie ceny ryb, lokalizacji i jak łapać rzadkie ryby z przynętą ryb lub bez ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *