Animal Crossing Marchew, ziemniaki i pomidory: gdzie znaleźć i jak uprawiać marchewkę, ziemniaki i pomidory w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Marchew, ziemniaki i pomidory: gdzie znaleźć i jak uprawiać marchewkę, ziemniaki i pomidory w nowych horyzontach
16. stycznia 2024
3 minutes
49

By Jhonny Gamer

Możesz teraz Uprawa marchewki, ziemniaków i pomidorów na twojej wyspie Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Po zebraniu tych upraw możesz użyć ich jako składników w różnych gotowaniach przepisy do tworzenia posiłków zarówno do jedzenia, jak i ozdobienia wyspy.

Po pierwsze – tak jak w przypadku pszenicy, trzciny cukrowej i dyni – musisz wiedzieć gdzie znaleźć marchewkę, ziemniaki i pomidory.

Na tej stronie:


Animal Crossing: Nowe horyzonty – ver. 2.0 bezpłatna aktualizacja – Nintendo Switch

Gdzie znaleźć marchewkę, ziemniaki i pomidory Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Marchewka zaczyna się, start pomidora, a ziemniaki nasion w nowych horyzontach można kupić od Leif Albo kiedy odwiedza twoją wyspę, albo ze swojego sprzedawcy na wyspie Harv’s.

Ważne jest, aby pamiętać, że Leif zmienia zapas sklepu z Harv’s Island w każdy poniedziałek, więc jeśli nie ma upraw, że szukasz, spróbuj ponownie w przyszłym tygodniu!

Wszystkie te uprawy można kupić indywidualnie za 280 dzwonków lub w większości pięciu za 1400 dzwonków.

Możesz jednak mieć szczęście podczas żeglowania z Kapp’n i lądują na wyspie, zawierające marchew, pomidory lub ziemniaki. Jeśli to zrobisz, przekonasz się, że wszystkie rośliny będą miały uprawy gotowe do zbioru, a niektóre oferują więcej niż inne. Możesz zdecydować się po prostu zebrać uprawy lub, używając łopaty, wykopać rośliny i zabrać je z powrotem na wyspę.

Pamiętaj – aby uprawiać te smaczne smakołyki, musisz najpierw pobrać darmowe wer.2.0 Patch na nowe horyzonty.

Jak uprawiać marchewki, ziemniaki i pomidory Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli planujesz uprawiać marchewkę, ziemniaki i pomidory, równie dobrze możesz założyć mini farmę na swojej wyspie, trzcina cukrowa i dynie do twoich przedsięwzięć rolniczych.

Znalezienie odpowiedniej ilości miejsca może wymagać reorganizacji wyspy, ale kiedy będziesz gotowy, otwórz zapasy i wybierz uprawę, którą chcesz sadzić. Następnie będziesz musiał wybrać „roślinę 1”, aby naprawdę sadzić ją w ziemi.Nie zapomnij podlewać marchewki, ziemniaków i pomidorów po ich sadzeniu! Rośnięcie zajmie im cztery dni, a oni zrobią to naturalnie, jeśli ich nie podleczysz. Nie musisz jednak ich podlewać, gdy pada deszcz lub śnieg.

Minusem braku podlewania roślin jest jednak to, że uprawiają one tyle owoców lub warzyw, więc jeśli planujesz dużo gotowania, zalecamy zachowanie tego codziennego harmonogramu podlewania.


Wszystkie te uprawy były podlewane każdego dnia.

Po zebraniu dużej ilości marchewki, ziemniaków i pomidorów, będziesz mógł je używać w różnych gotowaniach przepisy! Odrastanie upraw zajmie również tylko dwa dni, co oznacza, że nie musisz długo czekać na kolejne zbiory.

Mam nadzieję, że lubisz uprawę marchewki, ziemniaków i pomidorów w nowych horyzontach!

How do you rate Animal Crossing Marchew, ziemniaki i pomidory: gdzie znaleźć i jak uprawiać marchewkę, ziemniaki i pomidory w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *