Animal Crossing Nowe horyzonty Amiibo Wsparcie: Jak wyjaśnić amiibo, odblokowane i fotopia

Startseite » Animal Crossing Nowe horyzonty Amiibo Wsparcie: Jak wyjaśnić amiibo, odblokowane i fotopia
16. stycznia 2024
6 minutes
37

By Jhonny Gamer

Animal Crossing: Nowe Horyzonty oferuje szansę na odkurzenie Przejście zwierząt kolekcja amiibo.

Każdy Crossing Animal Amiibo pomoże ci zbudować swoją wymarzoną wyspę, dając ci szansę odblokować coś – lub ktoś – specjalny.

Ten przewodnik poinformuje również Jak i gdzie możesz użyć amiibo w nowych horyzontach, w tym w nowej lokalizacji, Fotopia.

Na tej stronie:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej Crossing Animal: Nowe horyzonty, a następnie sprawdź to przewodniki na temat automatycznej ratowania i tryb wieloosobowy.

Obsługiwane amiibo dostępne w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Animal Crossing: Nowe horyzonty obsługują trzy różne typy amiibo, ale nie każdy Animal Crossing Amiibo, takie jak DJ KK, będzie obsługiwany w dniu premiery gry. Zamiast tego wsparcie dla tych dodatkowych znaków zostanie wprowadzone w późniejszym terminie.Pierwszym rodzajem nowych horyzontów amiibo jest Przejście zwierząt figurki amiibo.

W sumie 18 Przejście zwierząt Amibos zostały do tej pory uwalniane;Dwa z nich, Villager i pierwsza Isabelle Amiibo, zostały wydane dla Super Smash Bros., podczas gdy pozostałe 16, w tym Tom Nook, Kapp’n i Rover, są poświęcone Gry Crossing Animal Crossing.Tom Nook, Rover i Kapp’n Amiibo.

Drugim typem nowych horyzontów Amiibo to Crossing Animal karty amiibo.

Obejmując cztery serie, jest 400 Crossing Animal karty amiibo w sumie. Karty te obejmują od zwierząt mieszkających w twoim mieście, takich jak Bob i Fang, po specjalnych gości, takich jak Redd i Guliwer.

Pięć promocji Wydano również karty Animal Crossing. Możesz znaleźć pełny katalog Animal Crossing Karty amiibo, ze wszystkich czterech serii, na Animal Crossing strona internetowa.

Wreszcie, nowe horyzonty obsługują również Crossing Animal: Nowy liść – Welcome Amiibo Series. Jest to jednorazowy zestaw 50 kart amiibo, które zostały wydane wraz z aktualizacją wsparcia Amiibo dla Przejście zwierząt: nowy liść.

Te karty ponownie wprowadziły 50 wieśniaków, którzy od tamtej pory byli nieobecni w serii Przejście zwierząt i Przejście zwierząt E+, takie jak Stella, Tybalt i buty.Specjalny zestaw sześciu kart do tej serii został również wydany jako promocja z Sanrio.

Pełny katalog dla Animal Crossing: Nowy liść – Witamy serię amiibo jest dostępny na urzędniku Animal Crossing strona internetowa.

Jeśli potrzebujesz pomocy w poszukiwaniu określonego amiibo, Jelly Deals ma przewodnik gdzie kupić wszystkie Crossing Animal karty Amiibo i Amiibo.


Jak i gdzie używać amiibo w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Używać amiibo w Animal Crossing: Nowe horyzonty, musisz udać się na usługi rezydentne po ratuszu został odblokowany.

Tam znajdziesz bankomat z zielonym liściem z boku – pozwoli ci to użyć amiibo.Po prostu wchodzą w interakcję z maszyną, a następnie umieść wybraną kartę amiibo lub amiibo na punkcie kontaktowym NFC na swoim Kontrola ler.

Jeśli używasz Joy-Con Control LER lub Nintendo Switch Lite, wówczas punkt kontaktowy NFC znajduje się po prawej stronie Kontrola ler kij. Jeśli używasz pro Control jednak, wówczas punktem kontaktowym NFC jest logo Nintendo Switch w najwyższym centranie Kontrola ler.Usługi rezydentów będą otwarte od samego początku nowych horyzontów i są dostępne 24 godziny na dobę, co oznacza, że zawsze będziesz mieć dostęp do bankomatu Amiibo.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

W co Amiibo odblokowuje Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Obecnie jesteśmy świadomi dwóch funkcji, które obejmują amiibo Przejście zwierząt: Nowe horyzonty:

  • Zaproś wieśniaczy na swoją wyspę
  • Fotopia

Zapraszanie wieśniaków na twoją wyspę

Jedna z głównych funkcji kart amiibo w Crossing Animal: Nowe horyzonty to zapraszanie wieśniaków do odwiedzenia Twojej wyspy.


Użyj karty Amiibo, aby zaprosić tego wieśniacza na wyspę.

Aby to zrobić, musisz zbudować kemping na tej wyspie. Po uzyskaniu tej lokalizacji będziesz mógł użyć Karty Animal Crossing Amiibo do zaproszenia tego konkretnego wieśniacza na wyspę.

Ten wieśniak pojawi się na namiocie na kempingu, gdzie będziesz mógł z nimi wchodzić w interakcje.Crossing Animal Nintendo Direct zdecydowanie również sugeruje, że będziesz mógł zachęcić tych odwiedzających wieśniaków do pozostania na twojej wyspie i, być może, stałych mieszkańców.


Być może będziesz w stanie zachęcić wieśniaków do przeprowadzki na swoją wyspę.

Fotopia

Photopia to specjalna wyspa w Crossing Animal: Nowe horyzonty, w których można użyć modeli różnych wieśniaków do tworzenia sesji zdjęciowych. Modele te są odblokowane przy użyciu figurek amiibo lub kart w fotopii.

Po odblokowaniu możesz ubrać te modele w różne ubrania, przypisać im emocje do wyrażenia, ozdobić scenę rekwizytami i wybrać kierunek aparatu przed zrobieniem zdjęcia.

W fotopii możesz tworzyć własne sesje zdjęciowe.

Ponieważ nie będziesz w stanie użyć każdej karty amiibo, takiej jak DJ KK, w nowych horyzontach od razu nie możemy powiedzieć, czy istnieje więcej specjalnych funkcji, które zostaną odblokowane przy użyciu dowolnej formy Przejście zwierząt amiibo.

Możliwe, że możesz odblokować specjalne przedmioty, jak w legendzie Zelda: Breath of the Wild lub goście specjalni, tacy jak DJ KK, przy użyciu określonych amibos. Musimy tylko poczekać i zobaczyć, co kłamie dla nowych horyzontów i jego dalszego wsparcia amiibo.

How do you rate Animal Crossing Nowe horyzonty Amiibo Wsparcie: Jak wyjaśnić amiibo, odblokowane i fotopia ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *