Animal Crossing Nowe ogrodzenia: jak zdobyć nowe ogrodzenia i dostosować ogrodzenie w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Nowe ogrodzenia: jak zdobyć nowe ogrodzenia i dostosować ogrodzenie w nowych horyzontach
16. stycznia 2024
4 minutes
34

By Jhonny Gamer

Nowa partia Animal Crossing ogrodzenia dociera do gry z 2.0 Aktualizacja.

Oprócz służby jako przedmioty dekoracyjne, zapewniają one samą liczbę opcji struktury zewnętrznej otaczającej Twój dom i nie tylko. Stwarzają doskonałe narzędzie do tworzenia ścieżek wokół Twojej wyspy, a dzięki nowym opcjom wprowadzonym w aktualizacji łatwiej jest dopasować lub tworzyć nowe style.

Ta strona wyjaśnia Jak odblokować nowe ogrodzenia jak również Jak dostosować ogrodzenie Aby dodać jeszcze więcej Persona lity.

Na tej stronie:


Jak odblokować nowe ogrodzenia i niestandardowe ogrodzenia w Przejście zwierząt nowe horyzonty

Po pobraniu 2.0 Aktualizacja do swojego przełącznika Nintendo, musisz odwiedzić przystanek Nook w ratuszu, a następnie wymienić Nook Miles.Następnie będziesz chciał znaleźć opcję „niestandardowe ogrodzenie w flashu”. Kup to za 2500 mil zakrętów, a natychmiast odblokujesz możliwość dostosowania ogrodzenia.Nie tylko to, ale dwa nowe typy ogrodzeń będą natychmiast dostępne dla Craft – ogrodzenie parku i duże ogrodzenie kratowe.

Jeśli chodzi o inne nowe typy ogrodzeń, można je kupić na Mile Nook Miles podczas rotacji (dwa losowe ogrodzenia są w sprzedaży na stroiku Nook Daily) lub wymagają receptur dla majsterkowiczów i / lub wydarzeń sezonowych.Na przykład zamrożone ogrodzenie będzie częścią zestawu płatków śniegu, i ogrodzenie bambusa z zestawu bambusowego.

Jednak wraz z przybyciem wycieczek Kapp’n, Teraz nie musisz czekać do tej pory roku, aby uzyskać dostęp do nich, ponieważ pory roku mogą się zmieniać z każdą wizytą, dając szansę na uzyskanie przepisu na majsterkowanie z zestawu sezonowego – pamiętaj tylko, aby sprawdzić plaże na DIY Butelka każdaczas.

Nowe ogrodzenie?!? Zamrożone ogrodzenie znalezione na zimowej wyspie Kapp’n #acnh #Przejście dla zwierząt #AnimalcrossingNewhorizons fotka.świergot.com/yb6aefdnnx

— Vel the Slime 🧀🐾 Ostrzbowanie otwiera się (@velveetaakita) 4 listopada 2021
Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Animal Crossing Nowe horyzonty nowe ogrodzenia

Jeśli chcesz dodać więcej smaku do przednich podwórków lub ścieżek wokół wyspy, istnieje w sumie dziewięć nowych rodzajów ogrodzeń do mieszania i dopasowania.

Pełna lista ogrodzeń, a także to, jak wyglądają w grze, jest następująca:

  • Park ogrodzenia (odblokowuje z zakupem „niestandardowe ogrodzenie w flashu”)


  • Duże ogrodzenie kratowe (odblokowuje z zakupem „niestandardowe ogrodzenie w flash”)


  • Blokowanie ogrodzenia


  • Faliste żelazne ogrodzenie


  • Ogrodzenie ściany logarytmicznej


  • Zielone ogrodzenie bambusa


  • Bamboo-Slats Ołmierce


  • Ołowienia dziennika


  • Zamrożone ogrodzenie


Ponadto niektóre typy ogrodzeń można dalej dostosować. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się więcej na ten temat, a także koszt, przejdź do następnej sekcji.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak dostosować ogrodzenie Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli chcesz dodać kolejną warstwę Persona lity do twojego ogrodzenia, 2.0 aktualizacja Crossing Animal: Nowe horyzonty pozwala wybrać różne kolory.

Dostosowywanie ogrodzenia działa tak samo jak każdy inny element. Mieć w ekwipunku zestawy dostosowywania, a następnie znajdź bench roboczy DIY i wybierz „Dostosuj coś”, a następnie wybierz ogrodzenie z ekwipunku.

Następnie masz szereg kolorów do wyboru – w tym do dyspozycji kilku podwójnych opcji kolorów.

Wybierz te, których potrzebujesz, a następnie wyjdź i zbuduj z nowym stworzeniem!

How do you rate Animal Crossing Nowe ogrodzenia: jak zdobyć nowe ogrodzenia i dostosować ogrodzenie w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *