Animal Crossing Odblokowanie drabiny: jak zdobyć drabinę na półki klifowe w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Odblokowanie drabiny: jak zdobyć drabinę na półki klifowe w nowych horyzontach
16. stycznia 2024
5 minutes
38

By Jhonny Gamer

Animal CrossingDrabina jest jednym z bardziej nieuchwytnych narzędzi Aby dostać się we wczesną grę nowych horyzontów.

Pomimo dostępu do pozornie wszystkiego innego w ciągu pierwszych kilku dni dzięki Tomowi Nookowi, zdolność Wspinaj się na półki klifowe będzie cię uniknąć, dopóki nie przejdziesz przez określony zestaw kroków.

Na szczęście, dopóki przechodzisz przez serię wyspy odblokowujących serię gry, nie możesz tego przegapić – ale jeśli chcesz dokładnie wiedzieć, co zrobić, ta strona Jak odblokować drabinę Przejście zwierząt: nowe horyzonty Czy to pokryłeś.

Na tej stronie:

Jak wprowadzić drabinę Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Aby zdobyć drabinę, musisz odblokować kranę Nook i zaczął umieszczać nowy wieśniak Domy wokół wyspy.

Aby to zepsuć od samego początku – Canny Nook to sklep, o który Timmy i Tommy proszą o wczesną grę, która wymaga 30 sztuk każdego rodzaju materiału drewnianego, a także 30 żelaznych samorodków, ustawić.

To ostatnie możesz mieć problemy z szybkim osiągnięciem;Nasza farma żelaza Nuggets Rada może wyjaśnić, jak to zdobyć w ciągu jednego lub dwóch pierwszych odwiedzających wyspę.Po zaktualizowaniu sklepu i zdecydowaniu, dokąd powinien się udać, zostanie on zbudowany następnego dnia. Jednocześnie Nook odbędzie telefon podczas zwykłego ogłoszenia otwierającego – wskazując, że więcej wieśniaków jest w drodze.

(Jeśli w tym momencie nie otrzyma połączenia telefonicznego, możliwe, że być może będziesz musiał mieć w pełni skonstruowane muzeum Również na twojej wyspie – dość prosty proces, który możesz wykonać wraz z uruchomieniem Canny’ego.)Po tej rozmowie telefonicznej odwiedź Nook w usługach rezydentów. Porozmawiaj z nim, aby dowiedzieć się o nowych wieśniakach, a następnie zrobić to jeszcze raz, wybierając „co powinienem zrobić?’.To rozpoczyna proces patrzenia, jak przybywa więcej wieśniaków. Ale zanim wieśniacy będą mogli umieścić swój pierwszy most. Nook da ci przepis na majsterkowanie, aby zbudować jeden. Ponieważ wykorzystuje zasoby naturalne na wyspie, nie powinien trwać zbyt długo. Chociaż musisz poczekać dzień na budowę mostu, możesz od razu kontynuować problem z wioską Nooka – a z kolei zdobądź drabinę.Kiedyś most został zbudowany, wrócił do Nook, a on da ci trzy działki na miejsce.

Zdecyduj, gdzie chcesz je umieścić, a po umieszczeniu drugiego domu Nook zadzwoni do telefonicznej, mówiąc, że meble potrzebne do stworzenia tych domów potrzebują materiałów z kwiatów na klifach – dlatego potrzebujeszDrabina.

Nook wyśle ci paragon drabiny tam, a potem. Wreszcie! Aby go stworzyć, potrzebujesz następujących materiałów:

  • 4x drewno
  • 4x drewno liściaste
  • 4x drewno iglaste

Dzięki temu jest wtedy w zapisie i gotowy do użycia.Jak zdobyć drabinę tak szybko, jak to możliwe Przejście zwierząt

Chociaż technicznie możesz zdobyć drabinę za kilka dni, jest wiele materiałów do uprawy, aby się tam dostać. Jeśli chcesz, jak tylko twój drugi dzień, jest sposób – i to z pomocą przyjaciół w trybie wieloosobowym.

Mówiąc wprost – kiedy masz przyjaciela, który odblokował drabinę, mogą oni ją stworzyć i opublikować ją, pod warunkiem, że jesteś najlepszymi przyjaciółmi. Gdy tylko dostaniesz drabinę, możliwe jest, że Kambel może również zaopatrzyć na to przepis dla majsterkowicz.Technicznie nie ma nic „łamania gry” w wczesnym posiadaniu drabiny – więc jeśli chcesz ją jak najszybciej, nie ma powodu, aby nie. A korzyścią z tego jest dostęp do różnych rodzajów ryb, Owady i więcej skał i skamielin do mojej.

Jeśli grasz w miesiącu premiery, warto zauważyć, że istnieje rodzaj ryb znikające pod koniec miesiąca znalezione tylko w basenie na szczycie klifów – na wypadek, gdybyś potrzebował kolejnej zachęty, aby przejść dalej.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak wspiąć się na półki klifowe za pomocą drabiny

Po drabinie możesz zacząć odkrywać te wyższe wysokości na północy wyspy.

Aby go użyć, stań skierowany do twarzy klifu, a następnie wyciągnij drabinę jak każde inne narzędzie. Twój wieśniak weszła na górę. Proste!


Musisz także korzystać z drabiny za każdym razem, gdy chcesz zejść – nie ma szybkiego i łatwego sposobu na przeskoczenie. Chyba nie chcesz, żeby twój wieśniak się skrzywdził.

Chociaż nowe znaleziono poczucie eksploracji jest wyzwalające, jak używanie słupa sklepienia nad rzekami, Będziesz zmęczony koniecznością używania narzędzia do poruszania się. Na szczęście możesz odblokować możliwość budowania stoków na czas.

Ale znowu wymaga to kolejnego oczekiwania – więc graj dalej!

How do you rate Animal Crossing Odblokowanie drabiny: jak zdobyć drabinę na półki klifowe w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *