Animal Crossing Owoce: Dorastaj czas, jedząc korzyści i jak sadzić drzewa owocowe w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Owoce: Dorastaj czas, jedząc korzyści i jak sadzić drzewa owocowe w nowych horyzontach
16. stycznia 2024
6 minutes
33

By Jhonny Gamer

Owoc w Przejście zwierząt był podstawą finansową i estetyczną w serii – a teraz jest to dietetyka.

Owoce to wypróbowana i przetestowana metoda zarabiania pieniędzy – Więc nauka Jak sadzić drzewa owocowe I Jak długo zajmuje powrót owoców jest przydatny w wiedzy, kiedy nadejdzie następny napływ gotówki.

Nowe horyzonty mają również nowy cel dla owoców – jedzenie – który oferuje pewne korzyści, które mogą być przydatne do zarządzania wyspą.

Na tej stronie:

Animal Crossing Wyjaśnione owoce: Jedzenie korzyści owocowych i co jeszcze z owocami w nowych horyzontach wyjaśnionych

Każda wyspa ma owoce rosnące na jego wyspie, które można usunąć, wstrząsając drzewem. Owoce ma trzy zastosowania:

 • Jedzenie, aby dać ci energię – Jedzenie owoców daje jeden punkt wytrzymałości. Każdy punkt pozwala na wykonanie dwóch rzeczy z narzędziami – jeden to rozbijanie otwartych skał za pomocą topora (niszczenie go na stałe – nie jest idealne, jeśli nadal potrzebujesz samorodków!) lub wykorzenienie całego drzewa łopatą (przydatną do przenoszenia drzew). Każda akcja zużywa punkt energii i masz 10 punktów energii na raz.


 • Sprzedaż w sklepie dla dzwonków – Sprzedaż owoców z wyspy jest łatwym i regularnym źródłem dochodów, ponieważ z czasem drzewo owocowe będzie produkowały owoce. Jeśli masz owoce z innej wyspy, warto pięć razy więcej niż Twoja rodzima odmiana. Tymczasem kokosy są zawsze warte 250 dzwonków.
 • Przesadzanie w celu uprawy nowych drzew owocowych – Możesz sadzić owoce, aby uprawiać nowe drzewo owocowe na jego miejscu – co jest przydatne, jeśli chcesz bardziej innego, a zatem bardziej lukratywne owoc.

Oto więcej o tych dwóch ostatnich punktach…

Jak uzyskać różne odmiany owoców w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

A także owoce, które rosną na twojej wyspie, dostępnych jest pięć innych typów do zbierania i rozwoju. To nie tylko daje ci mile zakątne jako nagrodę, ale sprzedaż owoców, która nie jest rodzima na twojej wyspie, daje wyższą cenę dla własnej – 500 w porównaniu z zwykłym 100.

Te odmiany to: • Jabłka
 • Wiśnie
 • Brzoskwinie
 • Kokosy (niezależnie od tego 250 dzwonków)
 • Gruszki
 • Pomarańcze

Istnieją dwa sposoby na zdobycie innych odmian poza tym, co pierwotnie rośnie na twojej wyspie:

 • Odwiedź przyjaciela w Przejście zwierząt Multiplayer kto ma inną różnorodność. Twoje początkowe owoce są losowe, ale są szanse, że będą one inne niż twoje. Ojdź je z drzewa lub kup w sklepie, abyś miał swój własny.
 • Odwiedź Mystery Island. Możesz kupić bilet do nich z kilometrem zakątków po otwarciu lotniska, a tajemnicze wyspy często rosną jedną odmianę – szczególnie przydatne, jeśli dostęp do znajomych online są trudne. Istnieje również kokos, owoce wyłączne na te wyspy, które również tam będą rosły.

Jak sadzić drzewa owocowe w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Gdy masz owoce, które chcesz zasadzić – czy to z twojej własnej wyspy, czy czyjąś – wyposaż łopatę i wykop dziurę w ziemi, w której chcesz sadzić te trzy.

Teraz wprowadź swój ekwipunek i podkreśl owoc. Wybierz „Plant 1” i pobieranie próbek z rosnącymi.Pamiętaj, aby trzymać drzewa około trzech otworów z dala od innego drzewa, aby mogły się rozwijać. Dodatkowo kokosy rosną tylko w piasku, więc sadzą je na plaży – co jest przydatnym sposobem na skorzystanie z tego pięknego, choć często jałowego, nieruchomości.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Ile czasu zajmuje powrót owoców – i rosnące drzewa owocowe – w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Po wstrząśnięciu owoców z drzewa gałęzie będą niedźwiedzie na krótki czas.

Na podstawie poprzednich Gry Crossing Animal Crossing, Owoce zajmuje trzy dni, aby wrócić. Owoce nie pochodzące z twojej wyspy mogą zwykle trochę dłużej – do pięciu lub sześciu dni.Jeśli chodzi o nowe drzewa owocowe, które posadziłeś, drzewa zajmują trzy dni, a następnie dodatkowy dzień na przyniesienie owoców – ponownie na podstawie czasów widocznych w poprzednich grach z serii.

Najważniejsza wskazówka, jeśli czekasz, aby uniknąć tego długiego procesu, jest dzięki jednej z nowych umiejętności, które zyskujesz z jedzenia owoców. Jeśli jesz jeden owoc, aby zwiększyć swoją siłę, możesz odkryć drzewo za pomocą łopaty w jednym miejscu, umieszczając je na ekwipunku.

Następnie możesz zasadzić drzewo owoców w całości na swojej wyspie – całkowicie pomijając ten trzydniowy krok uprawy.

How do you rate Animal Crossing Owoce: Dorastaj czas, jedząc korzyści i jak sadzić drzewa owocowe w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *