Animal Crossing River Crossing: Jak uzyskać most i sklepienie w nowym horyzoncie

Startseite » Animal Crossing River Crossing: Jak uzyskać most i sklepienie w nowym horyzoncie
17. stycznia 2024
5 minutes
57

By Jhonny Gamer

Przekraczając rzekę Przejście zwierząt Zwykle nie jest problemem – ale nowe horyzonty pozwalają na eksplorowanie wyspy w wielkim tempie.

Na początek możesz odkryć tylko niewielką część wyspy, która jest zablokowana przez rzekę. Aby pójść dalej, potrzebujesz Sklepienie słupa – Tymczasowe rozwiązanie, dopóki nie otrzymasz Most.

Oba są odblokowane z postępem poprzez rozszerzenie wyspy – innymi słowy, odblokowuj nowe budynki, a w końcu otrzymasz oba. Ale jeśli chcesz poznać dokładne kroki, ta strona obejmuje sposób, w jaki się tam dostać.

Na tej stronie:

Jak przekroczyć rzekę za pomocą słupa sklepienia w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Kiedy po raz pierwszy przyjedziesz na swoją wyspę Animal Crossing: Nowe horyzonty, znajdziesz swoją eksplorację, że nie możesz przekroczyć żadnej rzeki. Jeśli chcesz w pełni zwiedzić swoją wyspę, musisz stworzyć słup sklepienia.

W przeciwieństwie do większości innych narzędzi, Jeśli chcesz stworzyć słup sklepienia, musisz najpierw przyciągnąć blask mieszkać na swojej wyspie.Możesz to zrobić już drugiego dnia, przekazując pięć różnych owadów lub ryb gatunki do Toma Nook w usługach rezydentów.

Gdy blathers dotrze do jego prowizorycznego muzeum – To się stanie następnego dnia – odwiedź wizytę, a on da ci przepis na majsterkowanie na słup sklepienia.Aby go stworzyć, potrzebujesz:

  • 5x drewno iglaste

Aby użyć słupka sklepienia, wybierz go z ekwipunku, a następnie naciśnij na krawędzi rzeki, spływając cię przez.Pamiętaj, że będzie działać tylko na „standardowej” szerokości rzeki – więc jeśli słup nie działa, możliwe, że jesteś w szerszej części, więc idź dalej, aby spróbować.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak zdobyć most Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Przejście przez rzekę pozwala teraz zbierać skamieliny i odkrywać więcej wyspy – ale wkrótce będziesz zmęczony koniecznością korzystania z słupa sklepienia za każdym razem, gdy chcesz odkryć te późniejsze regiony. W tym celu musimy zbudować most.

Budowanie mostu w Animal Crossing: Nowe horyzonty wymaga trochę więcej pracy i wymaga odblokowania kranu Nooka i rozpoczęcia procesu umieszczania nowego wieśniacy Domy wokół wyspy.

Jeśli jeszcze cię tam nie ma, kroki są następujące. Porozmawiaj z Timmy i Tommy w usługach mieszkaniowych, którzy chcą zbudować sklep, ale najpierw potrzebują różnych zasobów – 30 sztuk każdego rodzaju materiału drewnianego, a także 30 żelaznych samorodków. (Nasza farma żelaza samorodka porady mogą pomóc w przyspieszeniu tego bardziej pracochłonnego stopnia.)Zatadnij na to, gdzie zbudować sklep, a następnego dnia będzie otwarty dla biznesu. Tego samego dnia Nook będzie miał telefon o nowych osobach zainteresowanych programem relokacji wyspy podczas jego zwykłego codziennego odprawy. (Jeśli tego nie masz, możliwe, że możesz również potrzebować w pełni skonstruowanego muzeum także na twojej wyspie.)

Po otrzymaniu telefonu zapłać Nook wizytę w usługach mieszkaniowych. Porozmawiaj z nim o przybywających nowych wieśniakach, a gdy jest gotowy, wybierz „Co powinienem zrobić?’Z menu.W tym momencie most odblokowuje się – jak przed przybyciem wieśniaków potrzebują sposobu, aby poradzić sobie z wyspy. Otrzymasz zestaw budowy mostu, który wymaga następujących materiałów:

  • 4x Log Stakes
  • 4x glina
  • Kamień 4x


Po wykonaniu, umieść ten pierwszy most, w którym Twoim zdaniem najlepiej pasuje do Ciebie. Gdy spadnie, jak każdy projekt budowlany, będzie można go wykorzystać następnego dnia.Z mostem na miejscu możesz teraz znacznie łatwiej przekraczać rzeki. Warto zauważyć, że jesteś zaledwie kilka minut od odblokowania drabiny, który pozwala jeszcze bardziej odkrywać wyspę.

Jak budować drugi most i więcej Przejście zwierząt: nowe horyzonty?

Zestaw konstrukcji mostu jest jednoznaczny – co oznacza, że nie możesz dostać od niego drugiego mostu do późniejszego gry.

W szczególności, aby zbudować więcej mostów, musisz odblokować ratusz – co jest tuż po tym, jak pomogłeś zbudować te trzy partie wieśniaków.


Kiedyś – ciesz się nowymi dostępnymi usługami!

How do you rate Animal Crossing River Crossing: Jak uzyskać most i sklepienie w nowym horyzoncie ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *