Animal Crossing Rozporządzenia: Jak zmienić rozporządzenia, czasy rozporządzenia i najlepsze rozporządzenie dla Ciebie w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Rozporządzenia: Jak zmienić rozporządzenia, czasy rozporządzenia i najlepsze rozporządzenie dla Ciebie w nowych horyzontach
17. stycznia 2024
5 minutes
35

By Jhonny Gamer

Animal Crossing rozporządzenia jest powracającym mechanikiem wyspy ponownie wprowadzonym w 2.0 Aktualizacja.

Jako przedstawiciel mieszkańców, możesz teraz wprowadzić rozporządzenia wyspowe. Umożliwiają one ustawienie planów na miejscu dla wieśniaków na Twojej wyspie, przypisując im różne zadania lub tylko określone mandaty, które najlepiej pasować do twojego harmonogramu.

Aby być wcześniej przygotowanym, przejdziemy przez Jak zmienić rozporządzenia wyspowe, tak dobrze jak Lista rozporządzeń z dostępnymi opcjami.

Na tej stronie:


Jak zmienić i wprowadzić rozporządzenia w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Po pobraniu 2.0 Aktualizacja Do twojego przełącznika Nintendo Isabelle wyjaśni zarządzenia następnym razem, gdy załadujesz grę.

Oznacza to, że rozporządzenia są odblokowywane automatycznie. Aby uzyskać dostęp do rozporządzeń Animal Crossing: Nowe horyzonty, odwiedź ratusz, rozmawiając z Isabelle, a następnie wybierając funkcje wyspy recenzji, a następnie omów rozporządzenie.

Istnieje kilka wymagań dotyczących rozporządzeń – po jednym, tylko przedstawiciel mieszkańców wyspy może wprowadzić zmiany, a dwa, musisz mieć 20 000 dzwonków w swoim ekwipunku, ponieważ będzie to wymagane do uzyskania dostępu i zmiany wszelkich rozporządzeń.Po wyjaśnieniu, które (jeśli w ogóle) rozporządzenia są aktywne, masz wybór rozporządzeń do uchwalenia. Po ustawieniu jednego będzie aktywny następnego dnia.

Teraz zobaczmy listę rozporządzeń na wyspie i jaki wpływ mogą mieć na twoją wyspę.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Animal Crossing Zmiany rozporządzenia i czasy wyjaśnione w nowych horyzontach

Rozporządzenia są interesującym dodatkiem, zwłaszcza jeśli miałeś zmęczenie wieśniaków budzących się późno lub wcale nie pomagając wokół wyspy. Czasami chcesz po prostu poświęcić swoje wieczory wsi swojemu wieśniakom, ale czyszczenie jest priorytetem. Teraz mogą iść naprzód i pomóc, abyś mógł skupić się na tym, co naprawdę ważne.

Oto lista wszystkich Rozporządzenia dotyczące przejściu na zwierzęta w nowych horyzontach i ich znaczeniach wyjaśniono:

  • Piękne rozporządzenie wyspy: Inni wieśniacy pomogą w pieleniu, podlewaniem kwiatów i usuwania śmieci z wód
  • Wczesne rozporządzenie ptaków: Sprawia, że wszyscy wieśniacy budzą się i aktywne, a firmy otwierają dodatkowe godzinę wcześniej rano (Cranny Nook otwiera się o 7 rano, zdolne siostry o 8 rano)
  • Rozporządzenie nocne: Sprawia, że wszyscy wieśniacy budzą się i aktywnie, a firmy otwierają dodatkowe godzinę później wieczorem (Cranny Nook zamyka się o 23:00, zdolne siostry o 22:00)
  • Rozporządzenie Bell Boom: Koszt kosztów wyspy wzrasta o 20%, ale podobnie jak kwota, którą zarabiasz na sprzedaży o 20%
Jakie jest najlepsze rozporządzenie Przejście zwierząt: nowe horyzonty?

Powiedzielibyśmy, że najlepsze rozporządzenia, aby zdecydować się na piękną wyspę – zasadniczo oszczędzając pracę nogi nad utrzymaniem wyspy tak nieskazitelnej, jak to możliwe, przydatne dla osób, które mają wyższą ocenę wyspy – i Bell Boom, który jest idealny dla tych, którzy lubią zarabiać pieniądze sprzedając.Należy zauważyć, że chociaż sowa wczesna ptak i noc są również przydatne, ponieważ dodają dodatkową godzinę otwarcia dla firm i nie przesuwaj ich całkowicie – więc dla nocnej sowy nadal będziesz otworzyć jak zwykle o 8 rano,ale następnie zamknie się również o 23:00.

Możesz oczywiście nie mieć żadnych rozporządzeń – ale ponieważ piękna wyspa i czasy mają najmniej „negatywny” wpływ (Bell Boom podwyższy ceny do zakupu, a także do sprzedaży), przynajmniej warto mieć jedną z nichTwoje preferencje).

Przed i po rozporządzeniu Bell Boom jest aktywne, zwiększając ceny o 20%.

Zainteresowany innymi nowymi funkcjami podczas oczekiwania na uchwalenie Twojego rozporządzenia? Mamy tłumaczy na wycieczkach do łodzi Kapp’n I gdzie znaleźć Brewster.

How do you rate Animal Crossing Rozporządzenia: Jak zmienić rozporządzenia, czasy rozporządzenia i najlepsze rozporządzenie dla Ciebie w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *