Animal Crossing Shooting Stars: How to Wish on Meteor Showers, zdobądź fragmenty gwiazd i różdżki w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Shooting Stars: How to Wish on Meteor Showers, zdobądź fragmenty gwiazd i różdżki w nowych horyzontach
17. stycznia 2024
5 minutes
41

By Jhonny Gamer

Spadające gwiazdy są jedynym sposobem na znalezienie Fragmenty gwiazd W Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Ten rzadki materiał jest z kolei głównym składnikiem przepisów Do różdżki, które są bardzo przydatnymi narzędziami Dla miłośników mody.

Jeśli chcesz Życzę gwiazdy, Następnie musisz patrzeć na niebo i mieć nadzieję, że deszcz meteorytów występuje na twojej wyspie.

Celeste, jeden z specjalnych odwiedzających wyspę Będzie również obecny na wyspie podczas meteorowego prysznica.

Na tej stronie:

Shooting Stars i meteorowe prysznice Przejście zwierząt ;Nowe horyzonty wyjaśniły

Spadające gwiazdy w nowych horyzontach są dokładnie tak, jak brzmią – Shooting Stars, które pojawią się na nocnym niebie, którego można sobie życzyć. Te specjalne gwiazdy częściej pojawiają się podczas deszcze meteorowych.Rozmowa z Celeste doprowadzi do wyjaśnienia o Shooting Stars, a jeśli po raz pierwszy z nią rozmowa, da ci recepturę DIY na różdżkę gwiazdorską. Celeste może również dać ci przepisy do majsterkowania za kawałek mebli o tematyce konstelacji, takich jak krzesło bujane Baran.


Jak życzyć się na strzelistej gwiazdy w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Zanim będziesz mógł życzyć temu, aby stacka gwiazda w nowych horyzontach, musisz ją znaleźć. Możesz to zrobić, znajdując miejsce, w którym możesz obejrzeć dużą plamę nieba i po prostu poczekać, albo kontynuując życie na wyspie i słuchając dźwięku przypominającego dzwonki, co oznacza, że spadająca gwiazda przechodzi nad głową.

Przechyl odpowiedni stick analogowy w górę i naciśnij A, aby życzyć gwiazdy.

Gdy zobaczysz lub usłyszysz strzelistą gwiazdę, przechyl aparat w górę, pchając do przodu prawy analogowy drąż. Tylko upewnij się, że nie trzymasz niczego w rękach!

Jeśli zostanie wykonany poprawnie, twój awatar złoży ręce razem, a gwiazda będzie świecić żółto na sekundę.

Upewnij się, że patrzysz w niebo przez kilka sekund po życzeniu gwiazdę, ponieważ druga, a może nawet trzecia, prawdopodobnie przejdzie przez niebo, pozwalając ci na jeszcze więcej życzeń.Fragmenty gwiazd Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli z powodzeniem życzysz gwiazdy w nowych horyzontach, upewnij się, że odwiedzisz plaże na swojej wyspie. Wzdłuż piaszczystych brzegów wyspy powinieneś znaleźć fragment polegający.

Te materiały będzie zawsze pojawia się na twojej plaży dzień po tym, jak życzyłeś o strzelisto. Upewnij się, że dokładnie sprawdziłeś plażę, ponieważ może być sporo gwiezdnych fragmentów, jeśli spełniłeś wiele życzeń.Rodzaje fragmentu gwiazd, które możesz znaleźć, to:

 • Fragment gwiazdy
 • Duży fragment gwiazdy
 • Fragment gwiazdy na bazie konstelacji

Możesz użyć fragmentów gwiazd, aby zrobić różne różdżki, które możesz odkryć lub stworzyć rzadkie meble.

Fragmenty konstelacji w nowych horyzontach

Który fragment gwiazdy konstelacji otrzymujesz w nowych horyzontach, zależy od tego, który znak zodiaku jest obecnie aktywny. Należy zauważyć, że zodiak pozostaje taki sam zarówno dla półkuli północnej, jak i południowej.

Oznacza to, że jeśli Koziorożec jest aktywnym znakiem zodiaku, istnieje szansa, że otrzymasz fragment Koziorożca z Wishing On A Star.


Fragmenty Barana są laweczne od 21 marca do 19 kwietnia.

Oprzyj się pokusie sprzedaży tych fragmentów gwiazd konstelacyjnych, ponieważ Celeste da ci recepty na majsterkowanie które wymagają tych rzadkich materiałów.

Oto daty, kiedy każdy znak zodiaku jest aktywny:

 • Koziorożca – 22 grudnia do 19 stycznia
 • Wodnik – od 20 stycznia do 18 lutego
 • Ryby – 19 lutego do 20 marca
 • Aries – 21 marca do 19 kwietnia
 • Byk – od 20 kwietnia do 20 maja
 • Bliźnięta – 21 maja do 20 czerwca
 • Rak – od 21 czerwca do 22 lipca
 • Leo – 23 lipca do 22 sierpnia
 • Panna – 23 sierpnia do 22 września
 • Waga – 23 września do 22 października
 • Scorpio – 23 października do 21 listopada
 • Strzelca – 22 listopada do 21 grudnia

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Różdżki Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Różdżki to specjalny rodzaj narzędzia w nowych horyzontach, które pozwalają przechowywać do ośmiu strojów wstępnie ustawionych i szybko się w nie zmieniać, kiedy tylko chcesz.Celeste da ci przepis na różdżkę gwiazdorską, ale istnieje wiele innych przepisów na majsterkowanie że możesz polować. Obejmuje to różdżkę bambusową i różdżkę wiśniową.

Każdy przepis na majsterkowanie wymaga wielu fragmentów gwiazd;Na przykład przepis DIY Star Wand wymaga jednego dużego fragmentu gwiazdy i trzech gwiazd.

How do you rate Animal Crossing Shooting Stars: How to Wish on Meteor Showers, zdobądź fragmenty gwiazd i różdżki w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *