Animal Crossing Snowboys: Jak zrobić doskonałą snowboy i znaleźć zamrożone przepisy na majsterkowanie w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Snowboys: Jak zrobić doskonałą snowboy i znaleźć zamrożone przepisy na majsterkowanie w nowych horyzontach
17. stycznia 2024
6 minutes
36

By Jhonny Gamer

Jest zima na twojej wyspie Animal Crossing: Nowe Horyzonty A to oznacza, że nadszedł czas, aby zbudować Snowboy!

Jeśli możesz zbudować Perfect Snowboy, Zostaniesz nagrodzony zamrożony przepis na majsterkowanie, co pomoże ci przekształcić dom w pałac zimowy. Aby stworzyć te przedmioty, będziesz potrzebować zarówno zwykłych, jak i dużych płatków śniegu.

Poniżej odkryjesz Jak zbudować idealny snowboy w nowych horyzontach, wraz z pełną listą wszystkich elementów w zamrożonym przepisie DIY ustawić.

Na tej stronie:


Snowboys w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Snowboys i ich nagrody w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Snowboys to wersja bałwanów w nowych horyzontach i może być budowana przez cały sezon płatka śniegu. To także czujące stworzenia, które konstruujesz ze śniegu, a następnie powoli umierają przez wiele dni, ale nie zastanawiajmy się nad tym.Aby zbudować snowboya, musisz najpierw znaleźć dwie kule śniegu, które będą gdzieś na twojej wyspie, a następnie rzucić je wokół ziemi, aż każdy będzie wystarczająco duży (więcej na ten temat w następnej sekcji), aby zbudować snowboy. Jeśli masz dokładnie odpowiednie rozmiary, stworzysz idealnego Snowboya.

Perfect Snowboys to jedyny rodzaj snowboya, który nagradza cię przepisem DIY Z zamrożonego zestawu i dużego płatka śniegu. Po utworzeniu idealnego snowboy i jeden duży płatek śniegu otrzymasz jeden zamrożony przepis.Jeśli jednak twój Snowboy jest niedoskonały, będzie miał trochę jęczenia o twoich umiejętnościach budowlanych i nie da ci nic, spodziewaj się, jeśli jest to pierwszy Snowboy, jaki kiedykolwiek zbudowałeś. W takim przypadku otrzymasz duży płatek śniegu i zamrożony set receptura DIY bez względu na to, jak doskonały jest.Żywotność każdego Snowboya to cztery dni i pamiętając, aby codziennie rozmawiać ze swoimi idealnymi Snowboys, będziesz mógł zbudować kolekcję dużych płatków śniegu.Snowboy powoli topi się przez cztery dni.

Snowboys mają nawet własne mile Zestaw osiągnięć i zadanie Nook Miles Plus.Jak zrobić idealny snowboy w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli chcesz zdobyć którąkolwiek z nagród Snowboy w nowych horyzontach, musisz stworzyć idealnego Snowboya. Aby to osiągnąć, musisz upewnić się, że śnieżki, których używasz do budowy Snowboya, są dokładnie odpowiednim rozmiarem.

Aby stworzyć idealnego śniegu, najpierw musisz znaleźć dwie śnieżki, które zwykle są blisko siebie, i zabrać je na otwartą przestrzeń na wyspie. Upewnij się, że ta lokalizacja nie jest zbyt zagracona, ponieważ potrzebujesz miejsca, aby porozmawiać z Snowboyem.Być może będziesz nawet w stanie złapać gnojka chrząszcza podczas tego, ponieważ lubią rzucić śnieżki wokół wyspy.Teraz musisz zrobić dolną połowę Snowboya, co jest najłatwiejszą do stworzenia śnieżki. Wszystko, co musisz zrobić, to rzucić śnieżką w przód.Kiedy to nastąpi, upewnij się, że umieścisz tę śnieżkę, w której chcesz, aby Snowboy stał.Z wykonanym ciałem nadszedł czas, aby zrobić głowę, co jest trudniejsze niż ciało.

Aby uzyskać idealną głowę Snowboya, musisz upewnić się, że śnieżka na wspomnianą głowę osiągnie mniej więcej na tej samej wysokości, co w połowie uszy Awatara. Możesz to łatwo sprawdzić, ustawiając aparat na najniższe ustawienie i ostrożnie stojąc obok śnieżki.

Zalecamy regularne sprawdzanie wielkości tej śnieżki, abyś nie zrobił zbyt dużej.


Aby uzyskać idealną głowę Snowboya, upewnij się, że ma tę samą wysokość, co w połowie drogi uszy Awatara.

Kiedy będzie gotowy, po prostu rzuć drugą śnieżkę do pierwszej, a magicznie zamieni się w snowboy.

Jeśli idealnie zbudowałeś Snowboya, będzie ci się błyszczyć i pogratulować;Da ci również przepis na majsterkowanie Z zamrożonego zestawu i dużego płatka śniegu. Możesz codziennie wrócić do tego idealnego Snowboya, aż się topi, aby zarobić dodatkowy duży płatek śniegu.Animal Crossing Lista przepisów mrożonych DIY: ile tam jest?

Istnieje 15 zamrożonych przepisów na majsterkowanie W nowych horyzontach, w tym nowe przedmioty odzieżowe, tapety, meble, a nawet podłogi.Aby stworzyć te przedmioty, potrzebujesz zarówno dużych, jak i zwykłych płatków śniegu, Pamiętaj więc, aby poświęcić czas na zaopatrzenie się. Na szczęście nie topią się!

Ważne jest również, aby pamiętać, że otrzymasz tylko jeden zamrożony przepis z zestawu DIY na każdy idealny snowboy, który tworzysz, więc jeśli chcesz ukończyć zestaw, musisz zbudować co najmniej 15 idealnych snowboys.Below you can find all 15 items including in the frozen set in New Horizons:

 • Zamrożony łuk
 • Zamrożone łóżko
 • Zamrożone krzesło
 • Zamrożony licznik
 • Zamrożona partycja
 • Mrożony filar
 • Mrożona rzeźba
 • Zamrożony stół
 • Zamrożone drzewo
 • Zestaw zamarznięty
 • Podłoga lodowa
 • Ice Różdżka
 • Ściana lodu
 • Snowperson Head
 • Trzypoziomowy Snowperson

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Snowboy datuje się w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Możesz zrobić tylko śnieżnego podczas płatków śniegu sezon w nowych horyzontach;Dokładny czas tego sezonu zależy od tego, która półkula Twoja wyspa znajduje się w.

w półkula północna, Sezon z płatków śniegu 11 grudnia do 24 lutego.

Tymczasem w półkula południowa, Możesz cieszyć się sezonem płatków śniegu 11 czerwca do 24 sierpnia.Sezon Snowflake pozwala również na zbieranie płatków śniegu, jednego z wielu materiałów sezonowych w nowych horyzontach i recepturze DIY Z zestawu płatków śniegu. Będziesz potrzebować płatków śniegu, jeśli chcesz zrobić coś z zamrożonego zestawu.Powodzenia w zbieraniu wszystkich zamrożonych przepisów na majsterkowanie i pamiętaj o zbieraniu płatków śniegu po drodze!

How do you rate Animal Crossing Snowboys: Jak zrobić doskonałą snowboy i znaleźć zamrożone przepisy na majsterkowanie w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *