Animal Crossing Stringfish: jak złapać i znaleźć lokalizację klifu rzeki

Startseite » Animal Crossing Stringfish: jak złapać i znaleźć lokalizację klifu rzeki
17. stycznia 2024
4 minutes
36

By Jhonny Gamer

Stringfish jest jedną z bardziej nieuchwytnych ryb znaleźć w Przejście zwierząt: nowe horyzonty.

Ponieważ pojawia się tylko cztery miesiące w roku, czas jest najważniejszy, jeśli chodzi o znalezienie.

Ta strona wyjaśnia wszystko, o czym musisz wiedzieć łapanie sznurka – Od czasów do lokalizacji – abyś mógł go zdobyć, zanim opuści wyspę na rok.

Na tej stronie:

Jeśli szukasz pomocy z innymi rybami opuszczającymi na półkuli północnej w tym samym czasie, nasz jesiotra Strona może pomóc.

Gdzie i kiedy mogę złapać sznurka Przejście zwierząt: nowe horyzonty?

Możesz znaleźć sznurki w następujących czasach i miejscu:  • Miesiące sznurka: Od grudnia do marca (półkula północna), od czerwca do września (półkula południowa)
  • Czasy smyczkowe: 16:00 do 9:00
  • Lokalizacja smyczkowania: River (Clifftop)
  • Stringfish Cena sprzedaży: 15 000 dzwonków

To jest niezbędne elementy łapania sznurka – ale jedna rzecz jest wiedzieć, jak go zdobyć i faktycznie go znaleźć…

Gdzie jest klif z rzeki i jak łowisz tam sznurka?

Clifftop rzeki to każda podwyższona część rzeki na północ od wyspy.

Dostęp do tego wymaga odblokowania drabiny, narzędzie, które pozwala wspiąć się na klify.

Obszar Clifftop ma źródło rzeki i kilka wodospadów, ale dopóki łowić ryby w tej podwyższonej rzece (a nie, powiedzmy, staw na klifie), sznurka może pojawić się po 16:00.


Skoncentruj się na każdej podwyższonej rzece, którą musisz użyć drabiny, aby uzyskać dostęp – i patrzeć między 16:00 a 9:00.

Stringfish to duża ryba, co ułatwia rozróżnienie w porównaniu z innymi typami. Jeśli nie widzisz żadnego pojawienia się, uciekaj od rzeki i z powrotem w kierunku niej, aby „odświeżyć” to, co się tam pojawia.

Jeśli nic się nie pojawia, pamiętaj, że używasz przynęty rybnej zmusić rybę do odrodzenia się w Twojej lokalizacji.

Alternatywnie, taktyką jest odwiedzanie tajemniczej wyspy, która ma rzekę Clifftop River. Są one rzadkie, więc mogą odbyć kilka wizyt przed ich znajdź.

Następnie możesz promować tarła ryb w określonych lokalizacjach, odstraszając ryby w innym miejscu w rzece, wrzucając przynętę, a następnie usuwając ją tak, jak się zginą.

Jeśli zaczniesz od klifu rzeki, pracuj w dół rzeki do morza, przerażając rybę podczas jazdy, kiedy wrócisz do klifu, ryba powinna się odrodzić tam, gdzie zacząłeś. Oczywiście nie jest to gwarantowane, że będzie rybkiem, ale oszczędza ci tworzenie i spalanie przez mnóstwo przynęty rybnej na własnej wyspie.


Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Ostatecznie, jak w przypadku każdej rzadkiej ryby W Przejście zwierząt: Nowe horyzonty, łapanie potrzebnych ryb wymaga szczęścia i dużo cierpliwości. Złap wszystko, co widzisz i ostatecznie się pojawi.

Dla nas wiązało się to z łapaniem wielu innych ryb po drodze, więc jeśli zabraknie Ci pokoju, zdeponuj je przeciwko bankowi, aby sprzedać na później lub zrobić sobie przerwę i udać się do sklepów, aby oczyścić zapasy.

Ponadto dwukrotnie sprawdzasz, że łowisz we właściwym czasie;Stringfish pojawia się dopiero w godzinach wieczornych, zaczynając od 16:00, po czym zniknie o 9:00.

Naszą radą jest zacząć próbować to złapać tak szybko, jak to możliwe, ponieważ sesje wędkarskie maratonu mogą opodatkować, gdy dojdziesz do terminu końca miesiąca.

Powodzenia! Po zakończeniu pamiętaj, aby upewnić się, że złapałeś wszystkie inne ryby wychodzące pod koniec miesiąca – który dla osób na półkuli północnej obejmuje jesiotra.

How do you rate Animal Crossing Stringfish: jak złapać i znaleźć lokalizację klifu rzeki ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *