Animal Crossing Ulepszenia domu, od uzyskania pierwszego domu i pożyczki do ekspansji, wyjaśniono w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Ulepszenia domu, od uzyskania pierwszego domu i pożyczki do ekspansji, wyjaśniono w nowych horyzontach
18. stycznia 2024
4 minutes
31

By Jhonny Gamer

Jak w przypadku każdego Gra Crossing Animal Crossing, Modernizacja twojego domu jest jednym z kluczowych celów, gdy nadal tworzysz wioskę.

Najpierw jednak potrzebujesz domu – z pierwszą siedzibą jest namiot, kiedy po raz pierwszy przeprowadzisz się na wyspę.

Ta strona wyjaśnia Jak zdobyć dom Przejście zwierząt nowe horyzonty, i jak stamtąd działają aktualizacje i ekspansje w przyszłości.

Na tej stronie:

Jak zdobyć dom Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Gdy zaczynasz nowe horyzonty z tymczasowym zakwaterowaniem – namiot – będziesz chętnie jak najszybciej ulepszyć go do domu z własnymi czterema ścianami i dachem.

Aby to zrobić, potrzebujesz 5000 mil zakrętu, aby ulepszyć swój namiot. Wymaga to uczestnictwa w serii wyzwań wymienionych w przebiegu Nook Program – od Daily Nook Miles + Activity po regularne zadania długoterminowe Mile.Po zrobieniu tego Nook chętnie zaakceptuje twoje mile, aby rozpocząć budowę domu.

Z domem na miejscu możesz od razu zacząć dekorować – dodanie tapety i podłogi wyboru oraz układanie mebli oraz przechowywanie przedmiotów, których nie chcesz zachować na osobę.Oczywiście, możesz szybko zabraknie pokoju lub chcesz dodać dodatkowe pokoje – być może na kuchnię lub cokolwiek innego, do czego zdecydujesz się użyć domu. W tym miejscu wchodzą ulepszenia domu!

Jak ulepszyć swój dom w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Gdy masz swój pierwszy dom, proces ulepszenia jest zgodny z bardziej znaną rutyną, jak z poprzednimi Gry Crossing Animal Crossing.Zamiast Mile Mils, ulepszenia domu są opłacane dzwonkami, inna waluta gry. Chociaż jest szeroko stosowany we wszystkich częściach gry, możesz zwiększyć przepływy pieniężne z różnych Przejście zwierząt zarabianie pieniędzy techniki.

Nook da ci kredyt hipoteczny na następną aktualizację po spłaceniu ostatniego aktualizacji. Oznacza to, że po spłaceniu początkowej 98 000 płatności za początkowy dom możesz rozpocząć proces rozszerzenia.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Koszty pożyczki ekspansji domu Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Koszty uaktualnienia twojego domu w Przejście zwierząt: Nowe horyzonty są następujące:

  1. 98 000 dzwonków – początkowa aktualizacja domu
  2. 198 000 dzwonków
  3. 298 000 dzwonków
  4. 598 000 dzwonków
  5. 758 000 dzwonków
  6. 1 248 000 dzwonków
  7. 2 498 000 dzwonków
Smak tego, jak Twój dom się rozszerzy z czasem…

Pamiętaj, że kwoty opłacają kredyt hipoteczny od tego, co już masz. Tak czy inaczej – po dokonaniu tej płatności do Nook może nastąpić następna aktualizacja.

Należy zauważyć, że po tych wymienionych powyżej jest o wiele więcej rozszerzeń – poprzednie gry widziały dodatkowe podłogi, pokoje, a nawet piwnica – wszystko, co wymaga znacznych inwestycji setek tysięcy dzwonków każdy. Prawdopodobnie będzie to samo tutaj!


Przykład, jak duży może uzyskać Twój dom…

Pamiętaj, że remonty nie nastąpi natychmiast – więc bądź cierpliwy, a każde kolejne będzie twoje. Tymczasem jest wiele innych rzeczy i inne tworzenie przedmioty, a także struktury wyspowe, takie jak muzeum.


How do you rate Animal Crossing Ulepszenia domu, od uzyskania pierwszego domu i pożyczki do ekspansji, wyjaśniono w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *