Animal Crossing Wydarzenie Dnia Turcji 2021: Każdy składnik Dnia Turcji, tajny składnik i nagrody w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Wydarzenie Dnia Turcji 2021: Każdy składnik Dnia Turcji, tajny składnik i nagrody w nowych horyzontach
18. stycznia 2024
12 minutes
37

By Jhonny Gamer

Dzień Turcji to wersja Święta Dziękczynienia na wyspie Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Po raz kolejny w 2021 r. Franklin słynny szef kuchni z indyka odwiedzi twoją wyspę i będzie potrzebował pomocy w znalezieniu składniki na festiwal w dniu indyka został zatrudniony do gotowania.

Poniżej będziesz mógł znaleźć wszystkie składniki i tajne składniki Musisz znaleźć dla Franklin, abyś mógł zarobić każdy Nagroda na Dzień Turcji.

Na tej stronie:


Spójrz na Crossing Animal Dzień Turcji i jego nagrody

Animal Crossing Składniki Dnia Turcji, lista tajnych składników i zmiany 2021

Animal CrossingDzień Turcji powraca na 2021 r. I jest w dużej mierze taki sam jak debiut 2020.

Poniższe sekcje są bardziej szczegółowe dotyczące tego, co jest zaangażowane, ale na pierwszy rzut oka, oto lista składników i tajnych składników, które musisz znaleźć:

Składniki przepisu
Chowder z mięczaków 3x małże Manila Dywan z Turcji Przegrzebek
Ciasto dyniowe Pomarańczowa dynia + Losowa inna dynia Ściana dnia indyka Dwa inne kolory dyni
Gratin Losowy grzyb + ziemniak / marchewka Podłogi z dnia indyka Kieszeniec magister
Fish MeunièOdnośnie Bas morski + losowa ryba lub mąka Przepisy na rogówkę + majsterkowanie na każdy posiłek Zakaz noża

W 2021 r. Nastąpiła zmiana składników GRATIN, zmieniająca się z małży i losowego grzyba na ziemniaka lub marchewkę (mieliśmy pierwszą) i przypadkowy grzyb. Ziemniaki i marchewki to nowo wprowadzone uprawy z aktualizacją w listopadzie 2021 r. – więc istnieje szansa.Ryba MeunièRE ma również mąkę Jako opcję – mieliśmy dla nas bas morski + losowe ryby – ale niezależnie od tego, co to jest, możesz handlować, aby uzyskać wszystko, czego potrzebujesz (wyjaśnimy, jak tylko w kilku akapitach).

Nowa jest także nagrodą – wypełnienie czterech podstawowych przepisów da ci przepisy DIY z każdego z nich, pozwalając ci samodzielnie je w wolnym czasie.Ponownie, sekcje na całej stronie szczegółowo opisują, jak uzyskać wszystkie składniki, ale jeśli brakuje ci żadnych (nie można uprawiać dyń i ziemniaki lub marchewki w dzień!) Następnie możesz handlować z wieśniakami, którzy gotują w swoich domach.

Będą poprosić o konkretną rybę, którą można złapać. Po pobraniu otrzymasz losowy przedmiot z powyższej puli – może to być coś wspólnego jak małż Manila lub rzadka jak zakaz. Chociaż oznacza to, że możesz potrzebować kilku transakcji, aby uzyskać brakującego składnika, pozwoli ci to w końcu ukończyć wydarzenie, jeśli będziesz handlować.Nasza wskazówka? Zachowaj każdą rybę, którą znajdziesz i miej je w swoim ekwipunku. W ten sposób prawdopodobnie masz coś, co wieśniaczka może chcieć wymienić, aby rozwijać swoją kolekcję składników (możesz handlować wiele razy z wieśniakiem podczas gotowania, aby zabezpieczyć więcej przedmiotów, więc mów po początkowym handlu), więc nie jesteśBieganie tam iz powrotem.

Jak działa Dzień Turcji Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Aby wziąć udział w wydarzeniu z okazji Dnia Turcji w New Horizons, musisz udać się na plac poza usługami mieszkalnymi.

Tutaj znajdziesz Franklin Turcję wraz z wieloma twoimi wieśniakami, którzy przygotowują się do festiwalu.Niestety, Franklin ma problemy z pozyskiwaniem swoich składników, więc od Ciebie zależy uratowanie Dnia Turcji!Franklin poprosi cię o znalezienie składników na następujące cztery potrawy – zupa małży, ciasto z dyni, gratin i ryby meunièRe – z zarówno na twojej wyspie, jak i wokół.Po ugotowaniu jednego z potraw po raz pierwszy, będziesz mógł dodać tajny składnik do posiłku. Wszystko, co musisz zrobić, to porozmawiać z Franklinem, gdy to konkretne danie zostanie ugotowane z tajnym składnikiem w twoim ekwipunku, a on będzie mógł go ulepszyć.

Postaraj się, aby znaleźć wszystkie tajne składniki, ponieważ jeśli uda ci się poprawić wszystkie cztery potrawy, otrzymasz wyjątkową nagrodę.Jeśli masz problem ze znalezieniem określonego składnika, odwiedź wieśniacy który przebywa w domu podczas Dnia Turcji. W ten sposób możesz znaleźć jeden z nich, a jeśli tak, zaoferują one handel składnikami z tobą.Może być konieczne polowanie na ten konkretny składnik, ale w zamian otrzymasz składnik z puli zwykłej lub tajnej składników, co może zaoszczędzić dużo czasu. Mogą również dać ci wskazówkę na temat konkretnego tajnego składnika…Składniki zupy w małżach i tajny składnik Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Do swojej zupy małży w New Horizons, Franklin będzie potrzebował Trzy małże Manila.Manila małże można łatwo znaleźć, wędrując po plażach na twojej wyspie i wykopując miejsca, które rozrywa wodę.Gdy masz wszystkie trzy małże Manila, wróć do Franklin, a on nagrodzi cię dywanem z dala indyka.Tajny składnik zupy małży jest przegrzebkiem, które można znaleźć, nurkując dla stworzeń morskich.

Mam nadzieję, że znalezienie przegrzebka nie powinno cię zająć zbyt długo, ponieważ nie są rzadkie, ale być może będziesz musiał tłumić Pascala dzień, odmawiając mu go.Pamiętaj – dodajesz przegrzebek dopiero po tym, jak Franklin ugotował zupę małży i po prostu musi być w zapisie, aby to zauważył.Po dodaniu przegrzebka do dania Franklin nagrodzi cię losowo wybranym przedmiotem z kolekcji mebli Turcji lub, jeśli jest to twój ostatni posił ustawić.Składniki ciasta dyniowego i tajny składnik Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Aby zrobić swoje ciasto z dyni w nowych horyzontach, Franklin poprosi jedna pomarańczowa dynia i jedna druga dynia – którego kolor zostanie losowo wybrany z białej, zielonej lub żółtej.Jeśli sprzedałeś wszystkie zapasy dyni po Halloween, Następnie spróbuj wymieniać składniki z wieśniakami którzy gotują w swoich domach. Może to zająć trochę czasu, ale powinieneś być w stanie zebrać potrzebne dynie.Za pomoc w tworzeniu ciasta z dyni, Franklin nagrodzi cię ścianą dnia indyka.

Aby w pełni zakończyć ciasto dyniowe, musisz dodać dwa tajne składniki, które są jednym z każdego koloru dyni, o które Franklin pierwotnie nie prosił.

Oznacza to, że jeśli Franklin pierwotnie poprosi na pomarańczową i zieloną dynię, tajne składniki ciasta dyni będą jedna biała i jedna żółta dynia.W zamian za ten tajny składnik Franklin da ci losowe meble z zestawu Dnia Turcji lub, jeśli jest to ostatni posiłek, który wypolerowałeś, przytulny przepis na Dzień Turcji ustawić.Gracz składniki i tajny składnik w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

W przypadku napięcia w New Horizons, Franklin poprosi o ziemniak i jeden losowo wybrany grzyb. (W 2020 r. Był to małże i losowy grzyb.)Ziemniak można uprawiać jak inne uprawy – i możesz zacząć od rozmowy z Leifem i zdobyciem ziemniaków nasiennych, jeśli są w magazynie. Możesz także spróbować wycieczki po łodzi Kapp’n Aby sprawdzić, czy rośnie na wyspie. Istnieje jednak duża szansa, że jesteś za późno na wyhodowanie jednego lub szczęścia nie jest na boku z wycieczką łodzi, ale nie ma problemu – pamiętaj, że zawsze możesz handlować z wieśniakami na swojej wyspie.

Grzyb będzie rosł w pobliżu losowo wybranego drzewa na twojej wyspie, więc wędruj i zobacz, co możesz znaleźć. Sprawdź nasz dedykowany przewodnik po grzybach Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej!Jeśli nie możesz znaleźć grzyba, którego szukasz na swojej wyspie, możesz albo spróbować odwiedzić tajemnicze wyspy za pomocą Nook Miles Bilety lub składniki handlowe z wieśniakami.

Za znalezienie tych składników Franklin nagrodzi cię podłogą z dnia indyka.Sekretnym składnikiem GRATIN jest krab Dungeness.

Te kraby można znaleźć, jeżdżąc po wodach otaczających twoją wyspę, ale mogą być dość trudne do znalezienia, więc jeśli masz problemy z lokalizacją jednego, zdecydowanie zalecamy próby wymiany składników z wieśniakami, którzy są w domu w TurcjiDzień.Podobnie jak inne tajne składniki, Franklin nagrodzi cię przypadkowym meblem z zestawu dnia indyka lub, jeśli jest to ostatni posiłek, który wykończyłeś, przytulny przepis na dzień indyka ustawić.

Fish MeunièRegreds i tajny składnik w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Ostatnim daniem Franklin poprosi cię o pomoc w nowych horyzontach to Fish MeunièOdnośnie.Dla ryb meunière, musisz Złap jeden morski bas i jedną przypadkową rybę w zależności od półkuli mieszkasz w.

Jeśli mieszkasz na półkuli północnej, Franklin poprosi cię o dab, flądra oliwek lub czerwony lucjan.

Na półkuli południowej Franklin będzie potrzebował oliwek lub czerwonego lucjan.

Będziesz potrzebował basu morskiego i kolejnej ryby, aby ugotować ryby meunièOdnośnie.

Wszystkie te ryby można znaleźć przez połowy w morzu przez cały dzień, a możesz je otrzymać, handlując składnikami z wieśniakami który został w domu, aby gotować.

Za ukończenie ryb meunière, otrzymasz obfitość.Tajny składnik ryb meunièRE jest Zakaz noża.Ta ryba jest taka sama dla obu półkul i jest rzadsza niż inne, które musisz złapać, więc znalezienie może zająć trochę czasu, ale po pewnym czasie lub trochę handlu z wieśniakami, będziesz mógł go znaleźć.Gdy dasz go Franklin, Fest Dnia Turkey Fest będzie kompletny, a on nagrodzi Cię przytulnym przepisem na Dnia Turcji zestaw lub, jeśli masz kolejny posiłek do ukończenia, losowy kawałek z zestawu Turcji.Meble z dnia indyka, przepisy do majsterkowania i nagrody Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Za pomoc Franklin gotowanie swojej uczty w dniu indyka w nowych horyzontach, nagrodzi cię wieloma przedmiotami z zestawu mebli z Turcji.

Cztery elementy z tego zestawu można zdobyć tylko poprzez wypełnienie konkretnego posiłku, który można znaleźć poniżej:

 • Dywan z dala indyka do gotowania zupy małży
 • Ściana dnia indyka do gotowania ciasta dyniowego
 • Podłogi z dnia indyka do gotowania GRATIN
 • Przepisy na rogówkę i majsterkowanie na wszystkie cztery posiłki po gotowaniu ryb meunièOdnośnie
Jeśli zdecydujesz się pomóc Franklinowi dalej, znajdując tajne składniki każdego posiłku, otrzymasz mebel losowo wybrany z pozostałych ośmiu przedmiotów, które składają się.

Jednak dla czwartego i ostatniego tajnego składnika Franklin da ci przytulny przepis na Dzień Turcji ustawić.

Ten zestaw przepisów zostanie automatycznie umieszczony w kolekcji przepisów DIY i będzie zawierał następujące elementy:

 • Turcja Casserole
 • Turcja krzesła
 • Dekoracje z dnia indyka
 • Turcja Day Garden Stand
 • Palenisko z dnia indyka
 • Stół z Turcji
 • Ustawienie stołu w dniu indyka
 • Wystrój pszenicy z indyka
Ten zestaw przepisów DIY będzie również dostępny w Canny Od dnia po dniu Turcji do końca listopada. Pamiętaj, aby skorzystać z Nook Friday Zniżka w następny weekend!Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Turcja Data i godzina Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Dzień Turcji w nowych horyzontach występuje w tym samym dniu Święta Dziękczynienia w USA, czyli ostatni czwartek listopada.

W 2021 r. Dzień Turcji następuje Czwartek, 25 listopada i trwa od 9 rano do północy.W tym czasie będziesz mógł pomóc Franklin w gotowaniu Festynu Dnia Turcji, a w zamian da ci wiele nagród o tematyce Turcji.

How do you rate Animal Crossing Wydarzenie Dnia Turcji 2021: Każdy składnik Dnia Turcji, tajny składnik i nagrody w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *