Animal Crossing Wydarzenie Halloween: Jak zdobyć cukierki i lizaki, a także Trick and Treat, Jack, Halloween Costumes and Rewards in New Horizons

Startseite » Animal Crossing Wydarzenie Halloween: Jak zdobyć cukierki i lizaki, a także Trick and Treat, Jack, Halloween Costumes and Rewards in New Horizons
18. stycznia 2024
8 minutes
78

By Jhonny Gamer

Noc Halloween upadł na twoją wyspę Nowe Horyzonty i od 17:00 do północy dynia kierowała Jacek zapewni, że uroczystości pójdą dobrze.

Jack uwielbia cukierek A jeśli mu trochę mu dasz, w tym lizaki, On da ci różne nagrody, w tym nowe przepisy DIY do upiornego zestawu mebli.

Twoi wieśniacy Będzie też wyjść Cukierek albo psikus A jeśli dasz im cukierki, mają też dla ciebie kilka nagród. Jeśli nie – cóż, sztuczka nie jest taka…

Na tej stronie:


Jak znaleźć Jacka Czar Halloween w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Możesz znaleźć Jacka, zatytułowanego Czar Halloween, wędrującego w pobliżu usług mieszkaniowych na twojej wyspie w nowych horyzontach. Odwiedzi twoją wyspę w noc Halloween między 17:00 a północą.Kiedy go znajdziesz, zatrzymaj się i porozmawiaj. Będzie chciał, żebyś został jego sługą i zebrał lizaki od innych wieśniaków, które możesz mu dać w zamian za specjalne nagrody Halloween.Jack nauczy Cię reakcji nawiedzonej i, w zamian za kawałek cukierków, da ci odzież, twarz Jacka.Jak znaleźć lizaki w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Aby znaleźć Lollipops Jack jest po wydarzeniu na Halloween w New Horizons, musisz przekazać cukierki wieśniakom którzy są sztuczkami lub traktują na twojej wyspie.

Stwierdziliśmy, że zajęło jednak trzy do czterech prób z różnymi wieśniakami, aby zdobyć każdy z lizaków, w zależności od szczęścia możesz otrzymać jeden wcześniej.Po otrzymaniu Lollipop, wróć do Jacka i wymienić go na nagrodę.Lista nagród Halloween Jacka w Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Aby zdobyć wszystkie nagrody Halloween Jacka w nowych horyzontach, musisz dać mu cztery lizaki.

W przypadku pierwszego Lollipopa da ci upiorny powóz A potem po drugie, da ci przepis na majsterkowanie dla tego mebli.Po podaniu mu trzeciego lizaka, otrzymasz przepis na majsterkowanie na upiorną różdżkę.Czwarty i ostatni Lollipop spowoduje, że da ci odzież, szatę Jacka.Możesz nadal dawać Jackowi dowolne lizaki, które znajdziesz po tym, a w zamian albo da ci wiele kopii szaty Jacka i dyń.

Candy in Przejście zwierząt: nowe horyzonty

Jeśli chcesz wziąć udział w uroczystości Halloween w nowych horyzontach, będziesz chciał upewnić się, że wcześniej masz dobry zapas cukierów. Zalecamy posiadanie około 20 do 25 sztuk cukierków, abyś mógł prawidłowo cieszyć się upiornymi shenaniganami.

Możesz kupować jeden kawałek cukierków każdego dnia od Nook’s Crannie za 120 dzwonków każdego dnia w październiku, w tym Halloween.


Możesz kupić tylko jeden kawałek cukierków dziennie.

Jeśli jednak bierzesz się nisko, nadszedł czas, aby zrobić trochę sztuczki lub leczyć siebie.

Wielu twoich wieśniaków Będą spotykać się w swoich domach, więc idź i odwiedź im. Tam dadzą ci kawałek cukierków, a po około dziesięciu minutach będą gotowi dać ci więcej.Istnieje jednak sposób na zebranie nieograniczonych cukierków.

Wszystko, co musisz zrobić, to nosić twarz Jacka, jak i szatę Jacka, aby oszukać swoich wieśniaków, aby myśleć, że sam jesteś Czarką Halloween. Zdadzą sobie sprawę, że to ty, ale to nie powstrzyma ich przed daniem ci słodyczy za każdym razem, gdy z nimi rozmawiasz.Działa to zarówno na wieśniakach, jak i na zewnątrz ich domów, i jest świetnym sposobem na zaopatrzenie się w Candy na przyszłoroczny Halloween.

Sztuczka lub traktowanie i nagrody w Przejście zwierząt ;Nowe horyzonty wyjaśniły

Podczas wydarzenia Halloween w nowych horyzontach wiele twoich wieśniaków będzie na zewnątrz sztuczki lub leczenia.Kiedy jedna z tych wieśniaków cię zobaczy, podbiegają, by zwrócić twoją uwagę. Nie musisz z nimi rozmawiać, jeśli nie chcesz, ale jeśli tego nie zrobisz, nie będziesz w stanie wziąć udziału w ich sztuce ani leczyć.

Rozmowa z wieśniakiem pozwoli ci wybrać między sztuczką lub smakołykiem.Wybór opcji sztuczki spowoduje, że wieśniacz zmieni kolor oczu, farba ciała i umieść na ciele unikalny kawałek farby do twarzy.Przekazana przez ciebie farba zostanie losowo wybrana z wielu opcji i można ją usunąć, otwierając opcję ubrań w zapasach Podobnie jak zwykła odzież.Możesz zmienić kolor oczu i farbę do ciała, używając próżności lub lustra, aby otworzyć dostosowywanie postaci ekran. Na szczęście wieśniak da ci drewniane lustro stołowe za pierwszym razem, gdy wybierzesz „sztuczkę”, więc nie musisz wracać do domu, aby zmienić swoją postać.


Zostałem oszukany…

Opcja „Treat” pozwoli jednak wymienić kawałek cukierka na nagrodę. Obejmuje to dynie różnych kolorów, niektórych upiornych przedmiotów i wszelkich upiornych przepisów na meble Być może brakuje Ci w swojej kolekcji.Dawanie wieśniakowi kawałek cukierków jest również jedynym sposobem na przyjęcie upiornego dywanu, upiornej podłogi i upiornej ściany, więc jeśli chcesz ukończyć upiorny zestaw mebli, upewnij się, że wybierzesz „Treat”!Pierwszy wieśniak, którego ucztą, nauczy Cię również reakcji strachu.Wszystko, co musisz zrobić, aby zresetować sztuczkę i leczyć wieśniaków, to wejść i zostawić dowolny z budynków na twojej wyspie.

Kostiumy na Halloween w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Aby naprawdę dostać się do ducha Halloween w nowych horyzontach, będziesz potrzebować kostiumu na Halloween.

Przez cały październik i sam Halloween możesz kupić szereg specjalnych przedmiotów na kostiumy na Halloween od Sióstr.

Te elementy kostiumów obejmują:

 • Nos zwierząt
 • Chłasny kostium zwierząt
 • Chłasny kapelusz dla zwierząt punktowych
 • Krzykliwy hat z okrągłym ucha
 • Impish Rogs
 • Skarpety do kolan
 • Buty mag
 • Sukienka mag
 • Kapelusz w paski Mage
 • Magic Academy Hood
 • Magic Academy Saata


Kiedy kopie Odwiedzi twoją wyspę w październiku, może sprzedawać parę imphish skrzydeł, które można również nosić w ramach kostiumu na Halloween.

Na koniec możesz kupić wiele nowych kolorów oczu i farby ciała Z Nook Miles Od przystanku Nook w usługach mieszkaniowych.Halloween w dniu i godzinie Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Wydarzenie Halloween w nowych horyzontach oczywiście odbywa się na 31 października każdego roku.

Samo wydarzenie będzie Zacznij od 17:00 i biegnij do północy.W tym czasie będziesz mógł spotkać się z podnośnikiem dyni i zrobić trochę sztuczki lub leczyć z wieśniakami. Będziesz także miał szansę na zebranie ostatecznych przepisów na majsterkowanie do upiornego zestawu mebli.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Co nowego w Halloween 2021 w Przejście zwierząt: nowe horyzonty?

Halloween w New Horizons widział małą aktualizację na 2021.

Możesz teraz użyć koszyka upiornego smakołyki, upiornego drzewa i upiornej lampy, aby naprawdę przynieść ducha Halloween na swoją wyspę!Nowe dodatki do upiornego zestawu.

Jak uzyskać dostęp do Halloween w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu Halloween w nowych horyzontach, musisz upewnić się, że pobrałeś bezpłatną łatkę Autumn Update Patch który będzie dostępny od środy 30 września, choć zawarte działania stają się dostępne od czwartku 1 października.Aby to zrobić, upewnij się, że przełącznik Nintendo jest podłączony do Internetu, a następnie spróbuj zacząć grać w nowe horyzonty. Jeśli dostępna jest łatka, zostaniesz o to poproszony.

Teraz po prostu postępuj zgodnie z instrukcjami na swoim przełączniku Nintendo i poczekaj na zakończenie pobierania.

Dzięki temu możesz cieszyć się wydarzeniami na Halloween, ponieważ stopniowo występują w październiku.

How do you rate Animal Crossing Wydarzenie Halloween: Jak zdobyć cukierki i lizaki, a także Trick and Treat, Jack, Halloween Costumes and Rewards in New Horizons ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *