Animal Crossing Złote narzędzia: jak zarabiać i zdobyć złote narzędzia w nowych horyzontach

Startseite » Animal Crossing Złote narzędzia: jak zarabiać i zdobyć złote narzędzia w nowych horyzontach
18. stycznia 2024
7 minutes
36

By Jhonny Gamer

Złote narzędzia to najwyższy poziom narzędzi używasz w Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Do Stwórz złote narzędzie, Jednak musisz najpierw Zdobądź przepis na majsterkowanie wykonując pewne osiągnięcie w nowych horyzontach.

Złote narzędzia są oznaką tego, jak daleko zaszedłeś w nowych horyzontach – i podwoić się jako przydatne chwalenie się.

Na tej stronie:

Jak zarabiać i tworzyć:


Animal Crossing: Nowe horyzonty: 17 zaawansowanych wskazówek i wskazówek na twoją wyspę

Złote narzędzia w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Złote narzędzia to najlepsze narzędzia że możesz stworzyć w nowych horyzontach. Niestety, każdy z nich wciąż może złamać jak wszystkie inne narzędzia w grze, ale wciąż trwają znacznie dłużej niż każde inne narzędzie, które można stworzyć.

Jeśli jednak chcesz stworzyć złote narzędzie, najpierw musisz znaleźć przepis na majsterkowanie. W przeciwieństwie do innych przepisów narzędziowych, takich jak Flimsy Tools, musisz ukończyć bardzo specyficzne osiągnięcie w grze, aby odkryć te przepisy.

Każdy przepis na Złotym DIY opiera się na podobnej forum – będziesz potrzebować jednego złotego samorodka i jedna kopia narzędzia, z której robisz złotą wersję. Jeśli chcesz na przykład stworzyć Złotą Proca, oznacza to, że potrzebujesz jednego złotego samorodka i jednej prowizy, aby wypełnić przepis na majsterkowanie.


Aby zrobić złotą procę, musisz najpierw zrobić zwykłą procę.

Poniżej znajdziesz wszystkie narzędzia w nowych horyzontach, które mają złoty wariant:

 • Topór
 • Wędka
 • Internet
 • Łopata
 • Proca
 • Konewka

Należy zauważyć, że ani drabina lub skarbca mieć wariant złotego poziomu.

Jak widać złote narzędzia, są dość trudne do znalezienia i tworzenia. Szczerze? Ze względu na to, jak złote narzędzia mogą nadal pękać, zalecamy zapisywanie złotych samorodków na rzadkie meble.


Zalecamy oszczędzanie Złotych Nuggets.

Jak zdobyć złoty topór Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Odkryjesz przepis na majsterkowanie dla złotego topora w nowych horyzontach po zniszczeniu 100 cienkich osi, kamiennych osi lub osi. Po prostu używaj dowolnego rodzaju topora, a ostatecznie odkryjesz przepis na DIY Golden Ax.

Aby stworzyć złoty topór, którego potrzebujesz:

 • 1x złoty samorodek
 • 1x Topór

Musisz przełamać osie, aby odkryć złoty topór.

Jak zdobyć złoty wędkarski pręt Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli chcesz stworzyć złotą wędkarstwo w nowych horyzontach, to jak z poprzednich Gry Crossing Animal, musisz ukończyć rybę sekcja Clitterpeida.

To zadanie zajmie ci około roku ze względu na to, ile ryb odwiedzających wody wyspy jest sezonowe. Chociaż możesz śledzić, które ryby już złapałeś za pomocą Clitterpida, dobrym pomysłem jest również dodanie każdego z nich do muzeum.W ten sposób zarobisz przepis na majsterkowanie W przypadku złotego wędkarskiego wędki i jednocześnie uzupełnij wystawę ryb w muzeum.

Aby stworzyć złotą wędkę, której potrzebujesz:

 • 1x złoty samorodek
 • 1x wędkarski

Jak zdobyć złotą sieć Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Aby odblokować przepis na majsterkowanie W przypadku złotej siatki w nowych horyzontach musisz wypełnić błąd sekcja Clitterpeida. Jest to dokładnie ta sama metoda, która została użyta do odblokowania tego narzędzia w poprzednim Gry Crossing Animal Crossing.

Jeśli planujesz zdobyć tę sieć, jest to również doskonała okazja do ukończenia wystawy błędów w muzeum. Pomoże to nie tylko ukończyć oba te cele, ale przekazanie błędów pomoże ci dokładnie śledzić, które złapałeś.

Aby zrobić złotą sieć, której potrzebujesz:

 • 1x złoty samorodek
 • 1x net


Jak zdobyć złotą łopatę Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Jeśli chcesz zrobić złotą łopatę w nowych horyzontach, musisz pomóc Guliwerowi Znajdź pięć części komunikatora 30 razy. Oznacza to, że musisz codziennie sprawdzać brzegi swojej wyspy, aby przegapić jedną z wizyt Guliwera.

Jeśli chcesz stworzyć złotą łopatę, potrzebujesz:

 • 1x złoty samorodek
 • 1x łopata

Jeśli chcesz zdobyć złotą łopatę, będziesz musiał dużo się obudzić.

Jak zdobyć złotą pęd Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Odblokowanie przepisu DIY W przypadku złotego procowego polega na zastrzeleniu wszelkich balonów, które widzisz unoszące się na twojej wyspie.

Aby zdobyć złotą procę, musisz zestrzelić 300 balonów, uzupełniając osiągnięcie Nook Miles „It’s Is Raining Treasure”. Gdy to zrobisz, następny balon, który przedsięwzięcie na twojej wyspie będzie złoto, a strzelanie, nagrodzi Cię przepisem na DIY Golden Slingshot.

Zastrzel złotego balonu, aby odkryć przepis na Złotą Scingshot DIY.

Aby stworzyć złotą procę, której potrzebujesz:

 • 1x złoty samorodek
 • 1x Slingshot

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Jak uzyskać złotą wodę puszkę Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Zdobycie przepisu na majsterkowanie Dla złotej puszki w nowych horyzontach prawdopodobnie zajmie ci trochę czasu, ponieważ wymaga od ciebie wyspy na poziomie pięciogwiazdkowym. Zasadniczo – Twoja wyspa musi być prawie idealna, aby odblokować ten przepis.Możesz dowiedzieć się, jaka jest Twoja obecna ocena wyspy, rozmawiając z Isabelle w usługach mieszkalnych.

Po złotej podledzeniu możesz użyć do przekształcenia niebieskich róż w złote róże – sprawdź nasz kwiat Przewodnik po więcej informacji!

Jeśli chcesz zbudować złotą puszkę, potrzebujesz:

 • 1x złoty samorodek
 • 1x podlewanie może

Powodzenia w zarabianiu wszystkich tych przepisów na złoto narzędzi!

How do you rate Animal Crossing Złote narzędzia: jak zarabiać i zdobyć złote narzędzia w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *