Animal CrossingMuzeum wyjaśniło: jak otwierać, znaleźć blath i przekazywać przedmioty w nowych horyzontach

Startseite » Animal CrossingMuzeum wyjaśniło: jak otwierać, znaleźć blath i przekazywać przedmioty w nowych horyzontach
18. stycznia 2024
5 minutes
48

By Jhonny Gamer

Muzeum wrócił Animal Crossing: Nowe Horyzonty.

Tutaj sowa sowa przyjmie twoje darowizny ryb, błędy, stworzenia morskie, sztuka i skamieliny i umieść je, aby cała wyspa mogła zobaczyć. Będzie również dostępny do wszelkich skamielin, które go przynosisz, mówiąc dokładnie, kim one są.

Dzięki Ver.2.0 Patch, Brewster Teraz otworzy swoją kawiarnię po ukończeniu małej linii zadań.

Najpierw jednak musisz Otwórz muzeum na twojej wyspie i aby to zrobić, musisz podarować Niektóre elementy o znaczeniu historycznym.

Na tej stronie:


Wszystko, co kochaliśmy Przejście zwierząt: nowe horyzonty – Przejście zwierząt przełącz rozgrywkę

Muzeum w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Muzeum w Crossing Animal: Nowe horyzonty to, co nie dziwi, muzeum, które pokazuje okazy ryb, błędy, sztuka, stworzenia morskie i skamieliny które można znaleźć na twojej wyspie. To tylko wtedy, gdy podarujesz te przedmioty oczywiście.Wypełnienie muzeum zajmie sporo czasu, ponieważ wiele ryb, stworzeń morskich i robaków żyjących na twojej wyspie jest sezonowych. Oznacza to, że pojawiają się tylko w określonych miesiącach roku, więc będziesz musiał poczekać, aż się pojawią.

Zrobić porządek, Od kogo kupujesz sztukę, również od czasu do czasu odwiedza twoją wyspę i, aby pomóc, lubi sprzedawać fałszywą sztukę również.

Wreszcie Brewster otworzy swoją kawiarnię w muzeum po ukończeniu krótkiej linii misji. Tutaj będziesz mógł pić kawę, kiedy tylko chcesz i być może jeden z twoich wieśniaków odwiedzi kawiarnię!Muzeum jest prowadzone przez Sowę, które nie będą mieszkać na wyspie, kiedy po raz pierwszy przyjedziesz. Zamiast tego będziesz musiał przyciągnąć jego uwagę, odkrywając na swojej wyspie ważne znaleziska historyczne.

Jak otworzyć muzeum i znaleźć blather Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Kiedy po raz pierwszy przyjedziesz na swoją wyspę w nowych horyzontach, jedyne usługi, z którymi masz dostęp do lotniska i usług mieszkalnych samo.

Wyspa nie będzie jednak pusta na długo, ponieważ z twoją pomocą zdolne siostry może założyć sklep, Nooklings mogą rozwinąć się w kranę Nook A blask mogą otworzyć jego muzeum.

Aby otworzyć muzeum, najpierw musisz przekazać pięć ryb lub błędy do Toma Nook.Po dokonaniu pięciu darowizn przyjeżdża blathers i założył swój namiot.

Przybędą patyki i założył swój namiot dzień po przekazaniu tych przedmiotów.

Po rozmowie z nim w jego namiocie dowiesz się, że blathers potrzebuje jeszcze 15 darowizn, zanim będzie mógł otworzyć swoje muzeum.

Te darowizny mogą być różnorodnymi skamielinami, stworzenia morskie, robaki i ryby.

Skamieliny można znaleźć za pomocą łopaty na różnych pęknięciach, które codziennie pojawiają się na twojej wyspie. Każdego dnia na twojej wyspie będą ukryte cztery skamieliny.

Po przekazaniu tych 15 darowizn, następnego dnia blask będą niedostępne z powodu remontu (nasza wskazówka – możesz zostawić dowolne darowizny na ziemi, aby następnie wysadzić, kiedy się otworzy – nigdzie nie pójdą!).

Następnie – muzeum jest otwarte dla biznesu!Jak przekazać przedmioty na muzeum w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

Kiedy po raz pierwszy przyjedziesz na swoją wyspę w New Horizons, będziesz mógł przekazać darowizny muzealne, rozmawiając z Tom Nook w usługach mieszkaniowych.

Jednak po przybyciu plecaków obowiązek zbierania darowizny przekroczy do niego.

Po prostu odwiedź sowę w swoim namiocie lub w muzeum, a kiedy z nim rozmawiasz, wybierz opcję „Dokonaj darowizny.„Możesz jednocześnie przekazać wiele przedmiotów.Nie martw się, jeśli śpi – nie ma nic przeciwko obudzeniu!

Dobrym pomysłem jest przekazanie pierwszego spotykanego okazu – być rybą, stworzenie morskie, błąd lub skamieliny – Ponieważ znalezienie kolejnego. W ten sposób nie przegapisz ważnego dodatku do muzeum i być może będziesz musiał poczekać kilka miesięcy, aby to dodać.

Jeśli chcesz przekazać sztukę Do muzeum musisz upewnić się, że zostanie ulepszone, a następnie porozmawiać z Redd, Kupując obraz, który oferuje, kiedy po raz pierwszy wędruje po twojej wyspie.

Przejście zwierząt 2.0 Aktualizacja i Happy Home Paradise jest tutaj! Możemy Ci pomóc w nowych dodatkach – w tym gdzie znaleźć Brewster, Żyroskop, Nowi wieśniacy, rozporządzenia, nowe ogrodzenia, Szopa do przechowywania, nowe fryzury, Żaba krzesła, rozciąganie grupy i wycieczki do łodzi Kapp’n.
Gotowanie można teraz odblokować, więc musisz wiedzieć, jak zrobić obie mąki i cukier, a także sposób uprawy marchewki, ziemniaków i pomidorów.
Tymczasem, jeśli jesteś nowy Crossing Animal, nasze nowe horyzonty może pomóc w podstawach.
Od samego początku są ryby i błędy do złapania, kwiaty i owoce rosnąć z. Jednym z długoterminowych celów jest budowanie wyniku Happy Home Academy. Wreszcie potrzebujesz narzędzi takie jak nowa drabina i sklepienie słupa Aby w pełni zbadać.

Ocena obiektu w Przejście zwierząt: wyjaśniono nowe horyzonty

W orginale Animal Crossing Games dla gameCube, musiałeś wysłać swoje skamieliny W odległym muzeum, teraz wszystko, co musisz zrobić.Aby palec ocenia twoją kolekcję kopalnych, wybierz opcję „Oceń skamieliny” podczas rozmowy z nim. Na szczęście blathers mogą ocenić wiele skamielin i powiedzą ci, czy którekolwiek z tych skamielin jest potrzebne przez muzeum.

Stąd możesz albo przekazać te skamieliny, albo sprzedać je za dużą ilość dzwonków w Canny.

Powodzenia w budowaniu i wypełnianiu swojego muzeum!

How do you rate Animal CrossingMuzeum wyjaśniło: jak otwierać, znaleźć blath i przekazywać przedmioty w nowych horyzontach ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *