Apex Legends Data premiery sezonu 17 potwierdzona, dodaje nowy system Ballistic and Brorzy System mistrzostwa

Startseite » Apex Legends Data premiery sezonu 17 potwierdzona, dodaje nowy system Ballistic and Brorzy System mistrzostwa
19. stycznia 2024
6 minutes
41

By Jhonny Gamer

Apex Legends: Arsenal, 17. sezon zawsze popularnego bitwy Royale, wyląduje we wtorek 9 maja. Oprócz zmian map, nowym systemem mistrzowskim i evac wieże, jesteśmy traktowani nową legendą, aby w tym sezonie wyrzucić z hukiem.

Sierpień „Ballistic” Brinkman jest weteranem Igrzysk Thunderdome, poprzednikiem gier Apex, które znamy dzisiaj. Po tragedii balistyka przeszedł na emeryturę i zniknął z opinii publicznej. Do tej pory, to znaczy balistowski.

Zdolności Ballistic są odpowiednie zarówno do walki z kwaterami dystansowymi, jak i bliskiej w dowolnym trybie, w którym wybierzesz. Jednak naprawdę świeci w wyróżnianiu celu i zabraniu ich w stylowy sposób. Jego pasywne „zawieszenie” pozwala mu nosić trzecią broń, ale tylko z jej podstawowymi statystykami. Oznacza to brak załączników ani aktualizacji, jeśli włożycie broń fioletową, natychmiast stanie się ona podstawową. Jego taktyczny „Whistler” może przegrzać broń wroga, a jego ostateczny „buforowanie” bufuje nie tylko on, ale całą jego zespół z nieskończoną amunicją przez pewien czas.

Wprowadzenie balistycznych nie jest jedyną rzeczą, na którą można się spodziewać Apex Legends: Arsenal, ponieważ nastąpiły pewne duże zmiany mapy w krawędzi World, a klucze sklepienia są bardziej powszechne, nowy sklepienie w Sky Hook i dodanie nowych Pois.


[NoEdit] Apex Legends Arsenal Ballistic Museum Key Art Art Respawn Entertainment
Kredyt: Odrodzona rozrywka. |.Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki.

World’s Edge zaczyna się nieco wracać i ochłodzić, a śnieg teraz odkurzy hak i głębokie przepaści, które można wpaść w przeszłość. Gracze Eagle Eying mogą również zauważyć subtelne zmiany w oświetleniu i nieczuniu na całym świecie. Jednak dwie największe zmiany to w Lava City… Cóż, co to było Lava City. Jest teraz znany jako stosy, ponieważ budowa fragmentu została przeniesiona do tej lokalizacji.

To nowe miejsce zainteresowania ma na celu zapewnienie więcej opcji gry pionowej, przy czym sam budynek ma kilka pięter, na których może odbywać się wiele bitew. Brzmi świetnym miejscem do kierowania, jeśli chcesz być w jego gęstym.


[NoEdit] Apex Legends Arsenal POI Stacks Refawn Entertainment
Kredyt: Odrodzona rozrywka. |.Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki.

Kolejnym nowym interesującym miejscem na World’s Edge jest pomnik. Jest w centrum World’s Edge i zasadniczo jest świętem wszystkich rzeczy Apex Legends – Muzeum, które celebruje historię gier Apex i osiągnięcia zespołu programistów przez całe życie gry. Podczas przechodzenia przez niego możesz rozpoznać sztukę koncepcyjną swojej ulubionej legendy, a nawet odniesień do wcześniejszych sezonów.

Sam budynek pomnika ma szklany dach, co oznacza, że drużyny wroga mogą cię zobaczyć z góry, ale oznacza to, że możesz je zobaczyć, co pozwala na zaplanowanie, jak atakować lub uciec. Pod pomnikiem znajduje się kilka głębokich podziemnych bunkrów, które pozwoli na szybki wypad, jeśli sprawy stają się zbyt chaotyczne. Istnieje również kilka linii zip prowadzących do i z gniazd snajperskich w samym budynku. Wszystko to w połączeniu z tym, że znajduje się w centrum World’s Edge, podejrzewamy, że ten POI będzie bardzo popularny.


[NoEdit] Apex Legends Arsenal pomnik Poi Respawn Entertainment
Kredyt: Odrodzona rozrywka. |.Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki.

Inne zmiany na World’s Edge obejmują nową lokalizację lądowania na Harvester, do której można uzyskać skoki spadochronowe przez lawę z góry. Mówiąc o lawie, można go teraz w większości bezpiecznie przemierzać, a poziom lawy został podniesiony na całym świecie.

Mamy wiadomość o Mirage à Trois też. Nie, nie rozbiło się i znów zmieniło się w płonący wrak, ale nie będzie już we wszystkich mapach. Będzie teraz dostępny tylko na World’s Edge.

Podczas gdy jesteśmy na temat map, rotacje map dla Apex Legends Sezon 17 będzie Kings Canyon, World’s Edge i Olympus.


[NoEdit] Apex Legends Arsenal Ballistic Execution Key Art Respawn Entertainment
Kredyt: Odrodzona rozrywka. |.Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki.

To nie wszystko, na co musisz się spodziewać w tym sezonie, istnieje zupełnie nowy system mistrzostwa broni. Zostaniesz teraz nagrodzony za posiadanie ulubionej broni, której używasz raz po raz na każdej mapie. Najlepsza część? Twoje postępy są przenoszone z sezonu na sezon, więc nie musisz się martwić o uzyskanie wszystkich poziomów w jednym bloku!

Wszyscy zaczynają od każdej broni na poziomie pierwszym i możesz rozwinąć opanowanie tej broni, powodując obrażenia, walcząc z stylem i otrzymując jak najwięcej zabójstw.

Możesz to zrobić, używając wybranej broni w dowolnym trybie publicznym (nie będzie się liczyć w prywatnym meczu lub w zakresie strzelania). Co 20 poziomów, próby broni odbędą się, abyś mógł ukończyć. Po ukończeniu ustalonej próby osiągniesz nagrodę. Mogą one obejmować ramy banerowe, trackery i skórki. Po osiągnięciu poziomu 100 za pomocą broni i zakończeniu ostatniej próby opanujesz tę broń, aby zdobyć ostateczną nagrodę.

Następnie porozmawiajmy o nowych wieżach Evac. Są to zasadniczo przenośne wersje wież startowych. Nie martw się, o ile wiemy, same wieże startowe będą nadal dostępne, ale wieże ewaku to te, których możesz użyć gdziekolwiek chcesz (dopóki jesteś poza budynkiem). Podobnie jak w przypadku normalnych wież startowych, możesz umieścić wieżę w dół, użyj linu, aby podnieść się, a następnie z powrotem skoki spadochronowe do meczu.

Mają jednak pasek zdrowia i latarnię. Zajmie to jednocześnie kilku członków drużyny wroga, aby ją zniszczyć, ale nawet jeśli udaje się przetrwać, nadal może ono czas i rozpadł.


[NoEdit] Apex Legends Arsenal Key Art Art Bangalore Range
Kredyt: Odrodzona rozrywka. |.Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki.

Jak dotąd jest wiele informacji, ale trzymaj się nas – prawie tam jesteśmy. Zasięg strzelania został przeglądany nowymi obszarami, które symulują miasto, manekiny, które mogą teraz strzelać do ciebie, nową mapę i pojedynki, w którym gracze mogą walczyć z jednym na jednym. Możesz także dołączyć do przyjaciół w toku w sesji strzelania.

Wreszcie system ping został przerobiony z kilkoma nowymi opcjami, które mogą ułatwić komunikację między członkami drużyny. Niektóre z nowych funkcji ping obejmują nowe koło pingowe dla powalonych graczy, opcja „przegrupowanie tutaj” i opcja „wroga audio”, która poinformuje twojej drużyny, że możesz usłyszeć wrogów, ale jeszcze ich nie widzisz.

Apex Legends: Arsenal rozpoczyna się we wtorek, 9 maja i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Ballistic w akcji.

How do you rate Apex Legends Data premiery sezonu 17 potwierdzona, dodaje nowy system Ballistic and Brorzy System mistrzostwa ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *