Apex Legends ma do czynienia z oszustami, dopasowując je razem

Startseite » Apex Legends ma do czynienia z oszustami, dopasowując je razem
19. stycznia 2024
3 minutes
39

By Jhonny Gamer

Fantazyjne użycie celów na niczego niepodejrzewających ofiarach, aby wspiąć się na drogę Apex Legends „Tryb rankingowy? Szkoda, że teraz zostaniesz wrzucony do siódmego kręgu hakerów piekła do repawn’s Handing System.

W Aktualizacja programistów post na Reddit, Respawn szczegółowo opisał, w jaki sposób radzi sobie z problemem oszustów. Oprócz opracowania technologii Auto Ban, aby uruchomić oszustów (podobnie jak niedawno omówiono Mierności PUBG Corp), Respawn zwiększa swoje zasoby i podejmuje „bieżące prace nad dostosowaniem się do nowych kodów”. Najbardziej zabawne, obejmuje to opracowanie systemu wyposażania się „, który łączy się razem wykrytych oszustów i spamerów”. Jakie smaczne.

Kolejnym obszarem niepokoju wydaje się, że uniemożliwia oszustom tworzenie nowych kont w celu poruszania zakazów, a niektórzy gracze w niektórych regionach na „rachunkach wysokiego ryzyka” wymagają teraz uwierzytelniania dwuskładnikowego do zalogowania się. Respawn mówi również, że pracuje nad „poprawą wykrywania, która identyfikuje i zakazuje nowych kont spamowych przed ich użyciem”.

Wydaje się, że Respawn ma również dość straszny pogląd na ludzi, którzy celowo imprezyjnie się z oszustami, a deweloper powiedział, że uważa to za „wciąż oszustwo”, a teraz zbada „w jaki sposób ludzie impretują się na mecze”. Więc nie, nie możesz zostać doprowadzony do zwycięstwa przez oszust – musisz wrócić do zwykłych graczy.

W komentarzach do oficjalnego postu Reddit jeden użytkownik zasugerował również, że wprowadzenie sposobu na obrócenie przez drużynę w trybie widzów (umożliwianie graczowi zgłoszenie oszusta) byłoby użytecznym dodatkiem. Według Jeden z odradzających się deweloperów, Ta funkcja „nadchodzi”. W Kolejny komentarz, Dev powiedział, że opcja zgłoszenia członków zespołu do oszukiwania zostanie dziś dodana do listy raportów.


Brak botów.

Oprócz wszystkich osiągnięć technologicznych, Respawn powiedział, że nadal wymaga ręcznej pomocy w identyfikacji oszustów i wzywa graczy do dalszego identyfikacji hakerów poprzez zgłaszanie ich przez forma antychetacyjna.

„Jak powiedzieliśmy wcześniej, wojna z oszustami będzie trwała i pozostaje dla nas wysokim priorytetem” – powiedział Respawn na stanowisku. „Chcielibyśmy podziękować graczom, którzy w ciągu ostatniego tygodnia angażowali się w pomoc w zgniataniu oszustów.”

Odkąd Apex Legends uruchomione w lutym, miał trudności z usunięciem oszustów-problem zaostrzony przez fakt, że jest to tytuł darmowy i stosunkowo nowa gra. W pewnym momencie sprzedawanie kodów stał się wirtualnym przemysłem domku, z Kotaku Zgłaszanie wielu producentów oszukiwało poważny bank poza sprzedażą hacków. Dla kredytu Respawn, deweloper potwierdził problem i zakazał ponad 770 tys. Konta (od maja).

Odrodzony wcześniej niechętnie szczegółowo opisywał swoje środki przeciw szwu – prawdopodobnie w celu uniknięcia dawania oszustów głowa – ale deweloper czuje się wystarczająco pewny siebie, aby wyjaśnić swoje postępy. Miejmy nadzieję, że te pomiary podskoczą problem w zarodku.

How do you rate Apex Legends ma do czynienia z oszustami, dopasowując je razem ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *