Apex Legends Potwierdzono datę premiery sezonu 20, wyjaśniono nowe ulepszenia legendy

Startseite » Apex Legends Potwierdzono datę premiery sezonu 20, wyjaśniono nowe ulepszenia legendy
22. stycznia 2024
4 minutes
33

By Jhonny Gamer

Apex Legends: Breakout, 20. sezon szybkiego bitwy Royale ma zostać uruchomiony we wtorek 13 lutego i nadchodzi kilka dużych zmian, w tym nowy system aktualizacji legendy, osłony są usuwane z łupów naziemnych i reset rankingowy.

Aby uczcić piątą rocznicę gry, mapy będą usiane uroczystymi konfetti i balonami, a także potencjał zarabiania sześciu legend dostępnych tylko za pośrednictwem waluty premium.

Jeśli grasz w wierzchołek na konsoli nowej generacji, możesz z przyjemnością usłyszeć, że Breakout wprowadzi dla ciebie 120 Hz, a także haptics i adaptacyjne wyzwalacze dla Kontrola Lers. Będzie to miało zastosowanie od uruchomienia dla wszystkich użytkowników PS5 i Xbox Series S/X.

Aby zobaczyć tę treść, włącz celowanie w pliki cookie.
Zarządzaj ustawieniami plików cookie

Więc jaki jest nowy system aktualizacji legendy? Podczas grania przez mecz zdobędziesz EVO, aby przejść przez tracker. Kiedy trafisz na to określone punkty, otrzymasz dwie możliwości, w jaki sposób chcesz ulepszyć swoją legendę. Ostatnim wyborem tego trackera jest zarabianie pożądanej czerwonej tarczy.

Tarcze są całkowicie usuwane z łupów naziemnych i ulepszają ulepszenia legendy, ale nadal możesz kradzież tarcz innych ludzi z Deathboxes za pośrednictwem specjalnego rodzaju komórki tarczy.


[NoEdit] Apex Legends Breakout Oficjalny krajobraz sztuka światowej krawędzi
Celebrations osiągnęły nawet światową krawędź. |.Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki.

Materiały rzemieślnicze zostały całkowicie usunięte w całej mapie, a replikatory są teraz bezpłatne dla wszystkich. Gracze mogą używać ich raz na mecz, ale czas potrzebny na stworzenie czegoś został znacznie zwiększony. Przedmioty w nich zostały zredukowane do głównie przedmiotów leczniczych.

Rotacja mapy dla Breakout będzie Stormpoint, Olympus i World’s Edge. Mixtape ma zupełnie nową mapę, która oddaje hołd oryginalnego kanionu króla o nazwie „Thunderdome”. Uważaj także na nową wystawę w Muzeum Apex na temat World’s Edge, świętując historię gry lub odwiedź lokalizację lobby, aby nadrobić zaległości, którą przegapiłeś.

Podczas premiery pojawi się nowy tryb ograniczonego czasu o nazwie prosty strzał, którego celem jest znacznie szybcie. Również bardzo kochany tryb trzech strajków powróci do mieszanki taśmy w dalszej części sezonu.


[NoEdit] Apex Legends Breakout Oficjalny obraz zwiastuna map Thunderdome
Witamy w Thunderdome! |.Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki.

Na początku przełomu odbędzie się kompletny reset rankingu i powrót RP (punkty rankingowe). Matchmaking nie będzie już polegać na twojej wartości MMR (ocena dopasowywania), zostanie ustalone tylko przez twoją wartość RP. Ponadto nie ma dopasowania do twardego rankingu, jeśli jesteś złotem, istnieje szansa, że możesz uzyskać srebrne mecze lub złoto lub mecze plat.

Jeśli ustawiasz się w kolejce jako trio, Matchmaker weźmie pod uwagę najwyższą wartość RP tej drużyny i będzie z tym pasować.

System punktacji do zdobycia RP został również zmieniony jako bardziej przejrzysty dla wszystkich i bardziej satysfakcjonujący za zabójstwa, choć umieszczenie strzału będzie nadal miało znaczenie. Otrzymasz bonus za wyeliminowanie każdego, kto ma wyższą rangę, która nazywa się „premią pretendenta” i nie zostaniesz ukarany za przypadkowe zabicie kogoś, kto jest niższy niż ty.

Ponadto, jeśli możesz zachować pięć najlepszych miejsc przez pewien czas (znany jako seria), zyskasz więcej RP. Im dłużej trzymasz swoją passę, tym więcej RP zyskasz. Jednak tymczasowe mecze i próby promocyjne zostały usunięte w celu przełomu.


[NoEdit] Apex Legends Breakout wierzchołek mistrz Muzeum Muzeum wystawy oficjalny obraz
Czy możesz być następnym mistrzem szczytu? |.Obraz Kredyt: Odrysowanie rozrywki.

Wreszcie, jest jeszcze kilka nistmet. Wattson może teraz ponownie układać pylony, a jest aktualizacja pylonu, która pozwoli mu odrodzić gwiazdy łukowe, jeśli jest zepsute. Przyspieszone są przejścia dronów kryptowalutowych i wycofania, i nauczyłem się z internetowej briefingu prasowego, że Ash może uzyskać silną aktualizację lub dwa.

Cyfrowe zagrożenie 1x nie jest już kompatybilne z SMGS, możesz dodać je tylko do strzelb i pistoletów. 30-30 repeater i hemlok są podnośne, a także na sezon pakiet opieki i saldo broni.

Zespół jest również bardzo świadomy problemu z konfigurami Steam i obecnie pracuje nad poprawkami, aby rozwiązać ten problem., Co zrozumiałe, nie chcieli wspomnieć, kiedy te poprawki będą się rozwijać, ale zapewnili nas, że aktywnie na tym są.

To wszystko na razie! Apex Legends: Breakout uruchamia się we wtorek 13 lutego 2024 r. Dla PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S/X, PC i Nintendo Switch.

How do you rate Apex Legends Potwierdzono datę premiery sezonu 20, wyjaśniono nowe ulepszenia legendy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *