Apex Legends Udostępnianie aktualizacji o oszustwach, zakazał już 770k graczy

Startseite » Apex Legends Udostępnianie aktualizacji o oszustwach, zakazał już 770k graczy
22. stycznia 2024
2 minutes
38

By Jhonny Gamer

Świeżo twarzy strzelca bitwy Royale Apex Legends to hit, Zgromadzenie już ponad 50 milionów graczy. Ale jeśli przez lata nauczyliśmy się czegoś o grach online, to wielki sukces nieuchronnie zwiastuje niekończącą się paradę pozbawionych skrupułów, chętnie zrujnowanie gier graczy – a legenda Apex nie jest wyjątkiem. Deweloper Respawn ujawnił, że teraz został zakazany ponad 770 tys. Bardzo niegrzecznych graczy i nie zamierza zatrzymać się w najbliższym czasie.

Odrodzony po raz pierwszy ogłosił wojnę oszustami w marcu, kilka krótkich tygodni później Apex Legends „niezwykle udane uruchomienie. W tym czasie powiedział społeczności, że „bardzo poważnie traktujemy oszustwo i głęboko troszczymy się o zdrowie Apex Legends dla wszystkich graczy ”, ujawniając, że 355 tys. Graczy zostało już zakazanych na PC sam.

Chociaż Respawn pozostał, co zrozumiałe, o swoich środkach przeciw szwu, młot zakazu kontynuował spowolnienie, a ostatnie doniesienia sugerują, że niektórym oszustom wydawano z zakazami identyfikatora sprzętu. A teraz mamy bardziej aktualne zdjęcie Apex Legends „Problem oszukiwania, a Respawn ogłasza, że został wymienionych zakazów graczy 770k.


„Chociaż nie możemy udostępniać szczegółów na temat tego, co robimy, aby nie oddawać głowy twórcom oszustów” – napisał w nowym poście na Apex Legends Subreddit, „Możemy powiedzieć, że atakujemy to pod każdym kątem, od ulepszeń po wykrywanie oszustów, wzmacnianie zasobów i narzędzi, po ulepszanie procesów i innych podstępnych rzeczy w celu zwalczania sprzedawców i oszustów.”

A jego środki przeciwgatowe wydają się mieć pożądany efekt. Ponad 300 tys. Kreacji konta zostało zablokowanych, 4000 kont sprzedawców oszustów zostało zakazanych w ciągu ostatnich 20 dni, a Respawn twierdzi, że łączna liczba meczów na PC dotkniętych przez oszustów lub spamerów została zmniejszona o ponad połowę w ciągu ostatniego miesiąca w ostatnim miesiącu.

„Traktujemy oszustwo w wierzchołku niezwykle poważnie i mamy dużą ilość zasobów z różnorodnymi kątami” – powiedział dla społeczności deweloper, „jest to ciągła wojna z oszustami, że będziemy nadal walczyć.”

How do you rate Apex Legends Udostępnianie aktualizacji o oszustwach, zakazał już 770k graczy ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *