Apex Legends Wattson – Zdolności, najlepsze pary, aktor głosowy i najlepsze sposoby gry, jak wyjaśnił Wattson

Startseite » Apex Legends Wattson – Zdolności, najlepsze pary, aktor głosowy i najlepsze sposoby gry, jak wyjaśnił Wattson
22. stycznia 2024
7 minutes
37

By Jhonny Gamer

Wattson jest jednym z wielu Apex Legends znaki, i został wprowadzony w lipcu 2018 r. Wraz z sezonem 2.

Jej wprowadzenie do gry było elektryzujące, szczególnie wraz z jej rolą obronną. Gdzie przed najlepszą obroną wydawała się dobrym przestępstwem, będziesz teraz w stanie aktywnie planować radzić sobie z wrogami za pomocą węzłów elektrycznych Wattsona, a także jej przełowiu przechwytywania.

Oczywiście możesz nie wiedzieć, od czego zacząć od Wattsona. Świetnie! Tutaj wchodzimy. Tutaj pomożemy Ci znaleźć najlepszy sposób na użycie Zdolności Wattsona, Najlepsze pary Wattson z innymi legendami, Najlepsze sposoby gry jako Wattson i jako bonus, WATTSON Backstory and Voice Actor.

Na tej stronie:

Kim jest Wattson i jak dostać Wattsona Apex Legends

Wattson został wprowadzony 2 lipca wraz z sezonem 2 z Apex Legends.

W zależności od tego, czy chcesz zanurzyć się w portfelu, aby złapać Wattsona, czy nie, istnieją dwa różne sposoby, jak ją zdobyć.Grind, aby uzyskać tokeny legendy: Wattson kosztuje 12 000 tokenów legendy. Tokeny legendy są zarabiane poprzez wyrównanie. Do poziomu 25 zarabiasz 600 tokenów, a następnie zarabiasz tokeny po każdym poziomie. W zależności od liczby tokenów i obecnego poziomu, zdobycie Wattsona w ten sposób może potrwać sporo czasu. Ale jeśli nie chcesz wydawać prawdziwych pieniędzy, warto.

Użyj prawdziwych pieniędzy, aby uzyskać monety wierzchołkowe: Wattson kosztuje 750 monet wierzchołkowych. Monety wierzchołkowe są walutą premium, a więc można je zdobyć za pomocą prawdziwych pieniędzy, a także grać w grę. Jeśli chcesz zdobyć tylko Wattson, możesz dostać 1000 monet £7.99. Jeśli jednak chcesz Wattsona i karty bitewnej sezonu 2, możesz dostać 2000 za £15.99.Apex Legends Zdolności Wattson: wszystkie umiejętności Wattsona wyjaśniły

Tak jak wszystkie inne Apex Legends znaki, Wattson ma zdolność pasywną, aktywną i ostateczną. To są:Bezpieczeństwo obwodowe (zdolność aktywna):

 • Wattson może umieścić do 12 węzłów elektrycznych, aby stworzyć ogrodzenia, które uszkadzają i powolne wrogów.
 • Ma 4 węzły, które z czasem uzupełniają.
 • Koledzy z drużyny Wattsona są w stanie przejść przez ogrodzenie elektryczne bez szwanku, ponieważ zamkną się, gdy przejdą koledzy z drużyny.
 • Możesz użyć ogrodzeń elektrycznych jako systemu ostrzegania, jakby przechodzili wrogowie, ty i twoi koledzy z drużyny zostaliście powiadomieni.


Przechwycenie pylon (zdolność ostateczna):

 • Ta umiejętność ma fanów Bangalore i Gibraltaru, którzy trzęsą się w butach. Podczas korzystania z tej zdolności Wattson umieści elektryczny pylon, który szybko obraca się.
 • Niszczy nadchodzące ultimates, takie jak „Rolling Thunder” Bangalore i „bombardowanie obronne” Gibraltara.
 • Ordnance jak granaty fragowe, gwiazdy termitu i łuku są również niszczone w trakcie procesu.
 • Pomaga także członkom drużyny, ponieważ naprawia uszkodzone tarcz.
 • Uważaj jednak, ponieważ pylon można zniszczyć.


Iskra geniuszu (zdolność pasywna):

 • Zgodnie z opisem oficjalnej strony, Wattson’s Spark of Genius umożliwia pełne obciążenie jej ostatecznego naliczania się przy użyciu ostatecznych akceleantów, a także oskarżenie jej zdolności taktycznych, stojąc w pobliżu jej przechwytywania pylon.

Jak grać jako Wattson w Apex Legends

Mając na uwadze wszystkie wskazówki i najlepsze sposoby gry jako Wattson Apex Legends?

 • Wattson jest najlepiej wykorzystany jako środek obrony, zarówno na zewnątrz, jak i podczas strażacki. Twój ostateczny może pomóc w naprawie uszkodzonych tarczy, a także wystrzelić Ordnance z nieba, a umieszczenie jej ogrodzeń elektrycznych na twojej pozycji spowoduje, że wrogowie zastanowią się dwa razy, że zbliży się do zespołu. Oczywiście, nie rób tego na otwartej przestrzeni, ponieważ drużyna wroga może łatwo chodzić wokół ciebie.


 • Umieść ogrodzenia elektryczne w budynkach, aby zablokować ludzi przed wejściem. Umieszczenie ich na zewnątrz oznacza, że wrogowie mogą strzelać do pylonów i wyłączyć je.
 • Alternatywnie, umieszczanie ogrodzeń elektrycznych na zewnątrz budynku, w którym jest wroga.
 • Zaopatrzyć się w ostateczne przyspieszenia! Korzystając z nich, możesz od razu zdobyć swój ostateczny, co oznacza, że możesz odłożyć trzy pylony przechwytywania jednocześnie znacznie szybciej niż tylko czekanie na opłaty.


 • Ogrodzenia wroga Wattsons mają inny kolor niż twój – więc nie daj się zdezorientować!
 • Twój przechwytywanie pylon strzela tylko w dół Bangalore/Gibralter’s Ultimates, jeśli umieścisz go przed rzuceniem granatów. Później oznacza to, że ich ultimates nadal będą cię uderzyć/oszołomić.
 • Ogrodzenia mogą być również przyzwyczajeni do wykorzystywania wrogów do pójścia w określonym kierunku, wydłużając czas potrzebny do ciebie i dając czas na przywrócenie/naładowanie tarcz i zdrowia.
 • Przechwycenie Wattsona Pylon znacznie obniża swój ogrodzenie – więc nie ratuj ich tylko na Ultimates Gibraltar/Bangalore.
 • Słydną sztuczką, której użyliśmy kilka razy (ale jest bardzo sytuacyjne) jest umieszczanie ogrodzeń na obrzeżach szczeliny wroga Wraith. W momencie, gdy przechodzą przez ich uszkodzone i zwolnione.


 • Twoje ogrodzenia znikają, gdy wrogowie przez nich przebiegają, co oznacza, że mogą również zwabić wrogów, jeśli zaplanują to dobrze!
 • Wattson może pracować zarówno z bronią dalekiego zasięgu, jak i krótkiego zasięgu, jednak jeśli biwakujesz miejsce z ogrodzeniami, strzelba jest zawsze najlepszym sposobem na wykończenie wrogów, którzy decydują się przejść przez ogrodzenia.

Chcesz poznać najlepszą legendę na ten sezon? Sprawdź nasze Apex Legends Lista poziomów legendy sezonu 16 Te szczegółowe informacje na temat najlepszych dla biesiadowania i dlaczego.
Nasi pozostali przewodnicy mogą pokazać, jak wykonać prywatne mecze i wyjaśnij, jakie są konsole pierścieniowe. Spójrz także na nasze wydarzenie w zawoalowanej kolekcji Strona, aby dowiedzieć się o najnowszym wydarzeniu ograniczonym.

Najlepsze pary drużyn dla Wattsona

Wattson to fantastyczna, defensywna legenda. Jednak, podobnie jak większość legend, w niektórych sprawach zaważe się. Oto kilka postaci, które mogą pomóc zwiększyć styl gry Wattsona poprzez ich uzupełniające się zdolności, a także nadrobić rzeczy, których brakuje. • Wattson i Caustic: Wraz z ogrodzeniami elektrycznymi Wattsona, ci dwaj mogą stworzyć ostateczną śmiertelność. Jest to szczególnie pomocne, jeśli jesteś w walce pożarowej po obu stronach, ponieważ żrący może położyć pułapki podczas odkładania ogrodzeń elektrycznych, aby utrzymać ziemię.
 • Wattson i Lifeline: Płoty elektryczne Wattsona świetnie nadają się do odkładania dodatkowej obrony dla Lifeline, gdy kogoś podnosi. Zanim gracze rzuciliby się za Lifeline lub przez jej tarczę medyczną, aby ją wykończyć. Ale z płotami Wattsona będą musieli pomyśleć dwa razy. To i dzięki Lifeline upewniając się, że twoje zdrowie jest pełne, Wattson robi to samo dla twoich tarcz z jej ostatecznym.
 • Wattson i Gibraltar: Podwójnie ochrona nigdy nie jest złą rzeczą, bez względu na okoliczności. Z kopułą Gibraltaru i elektrycznymi ogrodzeniami Wattsona, uszczelnienie punktu obrony podczas ostatniego odcinka gry nigdy nie było łatwiejsze.

Apex Legends Wattson Backstory and Voice Actor wyjaśnił

Tutaj Wattson pasuje do szerszej wiedzy Apex Legends?

Natalie „Wattson” Paquette, znana również pod pseudonimem Wattson, jest córką wiodącego inżyniera elektryki i dlatego zna całkiem dobrze po arenie Kings Canyon.

Jest także kobietą stojącą za tworzeniem pierścionka Modyfikowanego Gry Apex – więc miałbyś rację, mówiąc, że ma palce w wielu ciastach.


Ostateczny szczegół, który może znaleźć interesujący – kto jest aktorem głosowym za Wattsonem?

Wattson gra Justine Huxley – która również grała w Constance Pickering w Harry Potter Wizards Unite, I z dala od gier, Little Red Riding Hood w serialu Goldie and Bear.

Możesz spróbować różnych linii głosowych Wattson dzięki następującemu filmowi Crimson Gaming:


How do you rate Apex Legends Wattson – Zdolności, najlepsze pary, aktor głosowy i najlepsze sposoby gry, jak wyjaśnił Wattson ?

Your email address will not be published. Required fields are marked *